CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ethereum ve Dogecoin fiyat analizi: ETH ve DOGE için beklenen yön ve önemli seviyeler

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Ethereum, en son Nisan 2018’de görülen 759 dolara ulaştı. ETH boğaları, düşüş durumunda önümüzdeki günlerde 725 ve 700 dolardaki destek seviyelerini korumaya çalışacak. Dogecoin ise son birkaç gün içinde harika kazançlar elde etti ve altcoin mevsiminin ayak sesleri geliyor olabilir.

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ethereum ve Dogecoin fiyat analizi: ETH ve DOGE için beklenen yön ve önemli seviyeler 5

Fibonacci Retracement aracını kullandığımızda, bir kez daha 750 dolar seviyesini geçememesi durumunda ETH için bazı destek seviyeleri ortaya çıkıyor.

Kısa vadede, MACD düşüş eğilimi gösterdi, ancak 724 dolar destek görevi görmeli. 725 – 735 ABD doları, son birkaç gün içinde ETH için bir talep bölgesi olarak hizmet etti.

Bu bölge bir talep bölgesine çevrilirse ETH’nin 700 dolara düşmesi muhtemel.

ETH’nin uzun vadeli görünümü oldukça güçlü. OBV, aralık ayı boyunca ETH için alım hacminin güçlü olduğunu gösterdi. Aralık ortasında 661 dolardan 572 dolara kadar olan geri çekilmeler, hacimli satış görmedi.

Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

Ethereum ve Dogecoin fiyat analizi: ETH ve DOGE için beklenen yön ve önemli seviyeler 6

%62 Fibonacci uzatma seviyesine ulaşıldı ve RSI ile Stokastik RSI, bu zaman diliminde DOGE için aşırı alım bölgesinde idi. Bu kadar güçlü kazançların ardından bir geri çekilme beklenebilir, %27’ uzatma seviyesinin fiyat düşmesi durumunda destek görevi görmesi muhtemel.

DOGE temmuz ayında bu seviyeye ulaştığında güçlü bir direnç olarak hareket ettiği için 0,0047 dolar seviyesi boğaların kendileri için iddia etmeleri için önemli bir seviye.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

2020 Kripto Para Yasası

Coin Ajans

Mike Novogratz, koronavirüs ve Bitcoin hakkında konuştu

Coin Ajans

Tyler Winklevoss’un gözü ETH’de: “Şimdi Ethereum almak % 50 indirimle Bitcoin almak gibi”

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası