CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ethereum yüzde 7’ye yakın düştü: ETH için işler yolunda görünmüyor

kripto para haber coinajans

Ethereum bugün yaklaşık %7’lik değer kaybı yaşayarak 130 dolar seviyesinin altına düştü. 22 Mart’tan bu yana en büyük günlük zararını kaydeden ETH bu haberin yazıldığı esnada 128,56 dolardan işlem görüyor.

Günlük Ethereum (ETH) grafiği

Ethereum yüzde 7’ye yakın düştü: ETH için işler yolunda görünmüyor 2

Piyasa değerine göre ikinci sırada yer alan kripto para birimi Ethereum, yirmi dört saattir 125,48 ila 132,30 dolar arasında işlem görüyor. Ethereum’un işlem hacmi ise 9 milyar 961 milyon 465 bin 45 dolara düştü.

Diğer büyük kripto para birimleri küresel pandemi sürerken değerlerini kaybetmeye devam ettikleri için Ethereum’un kısa vadede pozitif bir hamle yapması hayli güç görünüyor. Ethreum’un fiyatı, Ocak 2018’de görülen tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.423 dolardan hâlâ yaklaşık %91 geride.

Bitcoin fiyatındaki son düşüş, önde gelen kripto para biriminin geleneksel pazarlardan halen ayrılmadığını gösteriyor. BTC de son 24 saatte fiyatında yaklaşık %7’lik bir düşüşe tanık oldu. Finansal piyasalar devam eden küresel salgının ortasında çökmeye devam ettikçe büyük kripto para birimleri için kısa vadeli tahminler de pek sevindirici değil.

Hükümetlerin ekonomiyi canlandırmak için çeşitli teşvik paketleri açıklamasına rağmen finansal piyasalar büyük resesyon korkusuna yenik düştü.

coinnounce

FED saniyede 1 milyon dolar basıyor! Bitcoin için anlamı ne?


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Takasbank Açıkladı: Türkiye’nin İlk Finansal Blockchain Ağı Artık Aktif!

Coin Ajans

Ethereum yüzde 15 fırladı! Yükseliş sürecek mi? ETH neden arttı?

Coin Ajans

Bitcoin, Etiyopya’da kullanılamaz hâle geldi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası