CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ethereum’a dikkat! TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Ethereum’a dikkat! ETH fiyatı kısa süre önce hızlı bir ralli ise 415 dolarda yeni bir yıllık zirve gördü. Ancak analistler kısa vadede bir düşüş olabileceği konusunda uyarıyor. Özellikle de 300 dolar bölgesinin üst kısmındaki son kritik destek kırılırsa.


Ethereum’a dikkat!

Ethereum son birkaç günde inişli çıkışlı fiyat hareketleri sergiledi. Cumartesi günü boğalar olaya el atarak kripto parayı 415 dolara uçurdu. Yani ETH yeni bir yıllık zirve gördü.

Bu seviyede satış baskısı ile karşılandı ve o kadar güçlü oldu ki ETH 300 dolara kadar geriledi. Yine de buradan sonra kayıplarının çoğunu telafi etti. Ancak yine de şu an 400 doları kıramıyor ve 300 dolar bölgesinin üst kısmında seyrediyor.

Bir kripto para analisti ETH hakkında konuşarak, mevcut piyasa yapısının uzun vade tutunan aralıkta dip seviyesinden işlem gördüğü döneme çok benzediğini belirtiyor.

koinmedya_brave

Bu da şu demek. Önümüzdeki günler ve haftalarda keskin geri çekilmeler yaşanabilir.

İlgili – Ethereum Bitcoin’in önüne geçti

Ethereum kritik destekte ve analistler ayı trend değişimine dikkat ediyor

Şu an Ethereum 380 doların üzerinde. Burası tam da 400 dolara yükseliş öncesi ret aldığı seviyeydi.

Analist Crypto Michael da Ethereum’un şu an trend değişimi riski altında olabileceğini ifade ediyor. Çünkü son kilit destek seviyesi civarında 300 dolar bölgesinin üst kısmında işlem görüyor.

koinmedya_brave

Analist şöyle diyor: “ETH 390 dolar seviyesinin altına gerileyerek bir trend değişimi öncesi son kritik desteği test ediyor. Eğer 380 dolar ve 383 dolar seviyeleri kaybedilirse, bu sefer bir sonraki destek seviyeleri olan 360 dolar – 364 dolara düşüş bekliyorum.”

Ethereum'a dikkat! ETH fiyatı kısa süre önce hızlı bir ralli ise 415 dolarda yeni bir yıllık zirve gördü. Ancak analistler kısa vadede bir düşüş olabileceği konusunda uyarıyor.

Grafik Crypto Michael Kaynak: TradingView

İlgili – Ethereum kaybettirmez! Kârdaki ETH oranı rekor kırdı!

Bu formasyon ETH için sorun anlamına gelebilir

Ethereum’un muhtemel kısa vadeli zayıflığını gösteren bir yapı da var grafiklerde. Analist Chase_NL son 400 dolara yükselişi gösteren mumun bir soruna işaret ettiğini belirtiyor.

Analist şöyle diyor: “ETH: Gelecekle ilgili bazı düşünceler. Benzer bir formasyon var terk fark farklı yönlerde olmaları.”

Ethereum'a dikkat! ETH fiyatı kısa süre önce hızlı bir ralli ise 415 dolarda yeni bir yıllık zirve gördü. Ancak analistler kısa vadede bir düşüş olabileceği konusunda uyarıyor.

Grafik Chase_NL. Chart Kaynak: TradingView

Ancak yine de ETH belirtilen 367 dolar seviyesine gitmeyebilir. Yine de eğer belirtilen destek kaybedilirse, ETH grafiklerindeki tüm yükseliş trendini yapısı bozulabilir.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

MicroStrategy, dip seviyeden 10 Milyon dolarlık daha BTC alımı yaptı

Litvanya Merkez Bankası’ndan Kripto Para Araştırması

Coin Ajans

2020 yılında Bitcoin piyasasını etkilemesi beklenen gelişmeler

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası