CoinAjans.com
Altcoin

Ethereum’un İstanbul Hard Forku’na Lider Borsalardan Destek Yağdı!

Kriptokoin olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, dünün erken saatlerinde Ethereum’un İstanbul hard forku ağ üzerinde 9.069.000’uncu bloğun kazılması ile canlı oldu. Başarılıyla tamamlanan Ethereum’un İstanbul hard fork güncellemesinin ardından, bazı popüler kripto para borsaları ağ yükseltmesi için resmi desteklerini açıkladı.

FairSpin

İstanbul hard fork destek yazılımını güncellemek için çeşitli node’ler ve madenciler arasında yaygın bir işbirliği yaptı. Bazı kripto borsaları planlanan İstanbul hard forkundan birkaç gün önce güncellemeye hazır olduklarını bile dile getirdi. Özellikle, Binance 5 Aralık’ta yükseltme desteğini açıkladı ve ertesi gün borsanın ABD’deki bağlı kuruluşu da aynısını yaptı. Coinbase dün Ethereum ve ERC20 para yatırma ve çekme işlemlerinin borsa platformlarında yeniden başlatıldığını ve node yükseltme işleminin tamamlandığını da tweetledi.

StormGain

Kraken, Ethereum’un İstanbul hard forku’na destek vermek için node’leri güncellemek adına firmanın zamanlanmış bakımdan geçtiğini ileri sürüyor. Kripto para borsası Poloniex Twitter’da yeni güncellemeye olan desteğini açıkladı. Lider stablecoin Tether ile yakın bağları olan kripto para borsası Bitfinex, 6 Aralık’ta Ethereum’un İstanbul hard forku’nu desteklemeyi planladığını açıkladı. Genel olarak, hard fork toplum tarafından yaygın bir şekilde benimsenme gördü ve önemli olumsuz olaylar bildirilmedi. Bu hard fork, aynı zamanda Ethereum Ice Age adı verilen ve daha önce tartışılan Muir Glacier hard forkunu da içeriyordu.

“Ethereum’un İstanbul Hard Forku Artık Canlı! Ağda Neler Değişti ve Yatırımcılar Ne Yapmalı?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

“Ethereum bitmiştir”: Justin Sun

Coin Ajans

Güney Kore Bitcoin ve Kripto Paralardan Vergi Almayı Planlıyor

Coin Ajans

Bitcoin Borsası Poloniex Kötü Yakalandı – Silinmiş Tweet Ne Diyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası