CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Farkında mısınız – Bitcoin günde ortalama 110 dolar düşüyor

bitcoin haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Bitcoin günde ortalama 110 dolar düşüyor. 25 Ekim’den bu yana düşüşüne devam eden BTC’nin son birkaç haftadır bu düşüşüne devam ettiği görülüyor.


Bitcoin günde ortalama 110 dolar eriyor

Bitcoin günde ortalama 110 dolar düşüyor. 25 Ekim’den bu yana düşüşüne devam eden BTC ‘nin son bir haftadır düşüşünü hızlandırdığı görülüyor.

2020 yılında Bitcoin nereye gidecek? Haftalık trendlere baktığımızda BTC’nin geleceği iyi gözükmüyor. Ancak ufukta Bitcoin için yeni bir geri dönüş mümkün olabilir mi?

Kayıplar Kayıplar

Yatırımcı Anton Kreil (@AntonKreil) twitter hasabından yaptığı açıklamada; Bitcoin’in 25 Ekim’den bu yana günde yaklaşık 110.43 dolar kaybettiğini belirtti. Bu doğrusal hareketin devam etmesi halinde, Bitcoin’in 25 Ocak’ta “0 dolar” olacağı manasına gelir. Şaka bir yana Bitcoin gerçekten önemli mevzileri teker teker kaybetti.

Tabii ki böyle bir şey olması söz konusu değil. Bitcoin sıfıra gitmez ve grafikler doğrusal olarak hareket etmez. Bununla birlikte, haftalık verilere baktığımızda, Satoshi’nin yaratmış olduğu Bitcoin’in ne kadar zayıf olabileceğine işaret ettiği görülüyor. Bitcoin haftalardır fiyatını yavaş yavaş düşürdü ve mevcut trendin geri döndüğüne dair kısa vadeli bir işaret yok.

Bitcoin Kayıpları Kırmak İçin Yolda Olabilir

Bitcoin bugün beklenmedik bir şekilde önemli kazanımlar kaydetti. Ancak devamında gelen satışlar fiyatı yeniden aşağı çekti. Yazı yayına hazırlandığı sıralarda 7190 dolardan işlem gören BTC günü % 0.55 zararda götürüyor.

İyi tarafından bakarsak BTC sabah saatlerinde 6.600 dolardan işlem görüyordu ve o zamandan beri şu anki fiyatı 7.200 dolara yükselerek bir patlama yaptı diyebiliriz. Bu 12 saatten daha az bir sürede %10 artış demek oluyor.

Ekim ve Kasım ayları Bitcoin için kesinlikle zor ve problemli bir dönem. Fakat BTC’nin bugün yaşadığı geri dönüş, bu zor dönemin değişmekte olduğuna dair bir işaret olabilir. Yine de, Bitcoin’in yükselişini sürdürmesi ve bunun onaylanması için güçlü bir gün geçirmesi gerektiğine dikkat etmek gerek.

Acaba, Bitcoin ortalama olarak günlük zarar etmeye devam edecek mi? Yoksa bu veriler yılı güçlü bir şekilde kapatacağının bir göstergesi olabilir mi?

Bitcoin hakkında daha fazlası için tıklayın.

Kaynak

İlgili Haberler

Bitcoin’i Kısa Vadede 8.000 Dolara Fırlatacak İki Gelişme

Bitcoin piyasaları için 2 güzel haber! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin için güzel haber: ABD borç sarmalında

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası