CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Finans Öncüsü Business Insider’dan Bitcoin Yorumu

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünyanın en çok okunan finans platformu Business Insider’ın Bitcoin (BTC) yorumunu aşağıdan okuyabilirsiniz:

Küresel merkez bankalarının parasal genişleme önlemleri
arasında, yatırımcılar güvenli varlıklara akın ederken kripto paralar da
dikkate değer bir şekilde canlandı.

Avrupa Merkez Bankası, Federal Rezerv ve İngiltere Merkez Bankası da dahil olmak üzere, merkez bankaları son günlerde varlık alım planlarını açıkladı. Bitcoin, bir günde %23 oranında artış gösterdi. Yazım sırasında 6.398 dolardan işlem görüyor.

Kripto para birimi, koronavirüsünün patlak vermesiyle ilgili piyasa belirsizliğinden kaynaklanan sell-off nedeniyle %30’luk bir düşüş kaydetmişti. Bununla birlikte, yatırımcılar yeni dijital para birimleri arıyor olabilirler. Ethereum, XRP ve Bitcoin Cash gibi diğer kripto para birimlerinin tümü, aynı dönemde %15’ten fazla düşüş yaşamıştı.

AvaTrade’in baş pazar analisti Naeem Aslam, “Bitcoin söz
konusu olduğunda,  iyi bir ralli gördük.”:

“Fiyatın 6.000 doları aştığı göz önüne alındığında –ki bu önemli bir direnç seviyesiydi- artış ivmesinin hızlanması muhtemeldir ve eğer fiyat 200 günlük hareketli ortalamayı geçerse, bu büyük bir satın alma sinyalini gösterir.”

Veri toplayıcı CryptoCompare’e göre, Coinbase, Bitstamp ve Bitfinex’in 24 saatlik hacminde %19’luk bir artış görmesi ile birlikte kripto para birimi borsalarındaki hacimler de sıçradı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Usta Analist: Bu Seviye, Bitcoin’de Gerçek Bir Havai Fişek Şöleni Başlatacak!

Bitcoin grafiğinde yükseliş işaretleri artıyor! TAKİP ET

Coinajans.com

Bu Enerji Santralinde Günde 50 Bin Dolarlık Bitcoin Çıkartılıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası