CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

Finansal uzman: En büyük Bitcoin çöküşü kapıda TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com
“koinmedya_mxc”

Popüler finansal danışman ve çok satan “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı, Bitcoin ile ilgili yükseliş bekleyenleri üzecek bir tahmin dile getirdi. BTC için bir hedef de dile getiriyor. Ayrıca bunun bir fırsat olduğunu da belirtmekten kaçınmıyor.


Finansal uzman: En büyük Bitcoin çöküşü kapıda

Popüler finansal danışman ve çok satan “Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarın Robert Kiyosaki, Bitcoin’de gelecek bir çöküş ile ilgili bir tweet paylaştı. Uzmanın BTC tahminine göre lider kripto 24,000 dolara kadar düşmeye devam edecek.

Therealkiyosaki (@theRealKiyosaki), Twitter üzerinden şöyle diyor:

“Dünya tarihinin en büyük balonu daha da büyümeğe devam ediyor. Dünya tarihinin en büyük çöküşü geliyor. Daha fazla altın ve gümüş alıyorum. Bitcoin’in 24K dolar seviyesine düşmesini bekliyorum. Zengin olmak için en iyi zaman çöküşler. Kendinize iyi bakın.”

 

“koinmedya_biswap”

Tweetinde Bitcoin’i dünyanın en büyük balonu adlandıran Kiyosaki, şimdi de tarihin en büyük çöküşünün yaşanacağını iddia ediyor. Ayrıca takipçilerine çöküşten yararlanarak zengin olma tavsiyesinde bulunuyor. Kendisi ise altın ve gümüş aldığını vurguluyor.

İlgili – 2007 finans krizini doğru bilen uzmandan kriptoda “çöküşlerin anası” tahmini

Robert Kiyosaki uzun süredir Bitcoin ile ilgili tahminlerde bulunuyor. Geçtiğimiz Nisan ayında bir röportaj sırasında şöyle demişti:

“Bitcoin hala test edilmedi. Ama düşerse darbeye dayanacak güce sahibim. Ama altını ve gümüşü seviyorum, altın ve gümüş Tanrı’nın parasıdır. Bu şeyleri aramak için dünyayı dolaştım”.

Robert Kiyosaki daha önceki birçok röportajı ve tweetinde, çöküş zamanlarında Bitcoin alınmasını tavsiye etmişti.

İnsanları finansal okuryazarlığa sahip olmaya ve kâr fırsatları aramaya teşvik eden kişisel finansal yönetim kitabı ‘Zengin Baba Yoksul Baba’ ile ünlü olan Kiyosaki, iyi finansal tavsiyeler verme konusunda oldukça itibar kazanmıştı. Ayrıca bir süredir kripto para birimleri hakkında yorum yapıyor, hatta yatırımcıların piyasada rahat dolaşmasına yardımcı olacak ücretsiz bir e-kitap bile çıkardı.

“koinmedya_biswap”

Ama öyle görünüyor ki Bitcoin konusunda bir miktar geri adım atıyor. Daha önce 27,000 dolar olan tahminini şimdi 24,000 dolara çekti. Son tweetinde ise Bitcoin veya diğer kripto paralarla ilgili herhangi bir hareket stratejisi açıklamıyor. Bunun yerine altın ve gümüş aldığını söylemekle yetiniyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

150 Milyon Dolarlık Kripto Paranın Kaybolduğu KuCoin Hack’inde Tehlike İşaretleri Yok mu Sayıldı?

Ünlü analist PlanB, Bitcoin 288K diyor, başka bir şey demiyor – İşte, nedeni TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin yarılanması ne zaman? 2020 Mayıs mı yoksa…

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası