CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Flaş Gelişme! İstanbul Blockchain Week Ertelendi

kripto para haber coinajans
koinmedya_googlenews
koinmedya.com olarak medya sponsoru olduğumuz ve 2020 yılının en kapsamlı kripto etkinliği

olmaya aday İstanbul Blockchain Week etkinliği ertelendi. Tarafımıza gönderilen açıklamayı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.


Blockchain Week Etkinliği Ertelendi

6-10 Nisan tarihleri arasında dünyanın en önemli blockchain uzmanlarını, iş dünyasının önemli isimlerini ve konunun yatırımcılarını bir araya getirmeye hazırlanan İstanbul Blockchain Week, Corona virüs salgını sebebiyle ertelendi.

Londra merkezli EAK Dijital tarafından düzenlenen İstanbul Blockchain Week, Türkiye ’ye ilk kez gelecek pek çok uluslararası konuşmacı ve yatırımcıya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyordu. Dünya genelinde yaygınlaşan Corona virüs salgını ve alınan tedbirler çerçevesinde, katılımcıların sağlık koşullarının öncelikli olduğunu belirten EAK Digital, konferansın ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

2000’den fazla katılımcı ve 100’den fazla dünyaca ünlü konuşmacının bir arada olması beklenen İstanbul Blockchain Week düzenleyicisi EAK Digital CEO’su Erhan Korhaliller, konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Corona virüsü salgınının, tüm dünyada giderek yaygınlaşması neticesinde alınan önlemler paralelinde etkinliğimizi ileri bir tarihe erteledik. Erteleme kararımızı konuşmacılarımız ve sponsor firmalarımızla değerlendirdik. Bu süreçteki destekleri için tüm konuşmacılarımıza ve sponsor firmalarımıza teşekkür ediyorum. Katılımcılarımızın da bizleri bu olağanüstü durum içinde anlayışla karşılayacağına inanıyorum. Tüm katılımcılarımızın sağlığı bizler için önceliklidir. Sağlık koşullarının daha elverişli olacağı tarihler kapsamında etkinliğimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz yeni tarihi en kısa sürede paylaşacağız.” dedi.

İlgili Haberler

BlockDown konferansı başarılı çıkışı sonrası bu yaz geri dönüyor

Paypal Bitcoin alım ve satım hacimleri 100 milyon doları devirdi

2015’ten beri çıkış olmayan cüzdandan 1 milyar dolarlık Bitcoin taşındı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası