CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Forbes’ten Ethereum’um gerçek değeri yorumu TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans
“koinmedya_binance”

İş dünyası dergisi Forbes’te Ethereum ile ilgili bir makale yer aldı. Makelede analist ve sektör uzmanlarının ETH’nin gerçek değeri ile ilgili yorumlarına yer veriliyor. Buna göre Ethereum hak ettiği değerin çok altında.


Forbes’ten Ethereum’um gerçek değeri yorumu

Ethereum fiyatı son birkaç günde yaralarını sarıyor. Dünyanın en büyük altcoini ETH son 24 saatte 2,700 dolara kadar çıktı. CoinDesk verierine göre, kripto para öncesi gün 1,733 dolarda dip gördükten sonra yüzde 56 oranında bir yükseliş kaydetti.

Geçtiğimiz hafta, tüm kripto para piyasası gibi Ethereum da önemli ölçüde kayıplar kaydetmişti. 12 Mayıs’ta 4,400 dolarda ulaştığı tüm zamanların en yüksek değeri (ATH) göz önüne alındığında ETH’nin değerinin yarısından fazlasını yitirdiğini söyleyebiliriz.

Forbes’ten Ethereum’um gerçek değeri yorumu

“Rahatlama rallisi”

Kripto para yatırımcısı ve analist Marius Rupsys, Ethereum’un son kazançlarının “rahatlama rallisi” sonucu olduğunu söylüyor. Şöyle diyor:

“Kripto piyasaları, 2013 ve 2017’deki önceki boğa döngüleriyle kıyaslandığında 2021’de çok fazla hareket gücüne sahip. Bundan dolayı hem yukarı hem de aşağı yönlü çılgın salınımlar görüyoruz. Dijital varlık fiyatlarındaki en son düşüş, aşırı güçten kaynaklandı ve ardından Elon Musk ve diğer olaylar tarafından tetiklenen tasfiyelere zorlandı. Tek bir günde kriptoda 10 milyar doların likide edildiği günlerimiz var.”

Rupsys bu sebeplerden dolayı kripto parada şiddetli volatilite olduğunu söylüyor. Ayrıca bu volatilitenin de “alım fırsatları doğurduğunu” vurguluyor.

İlgili – Ethereum adreslerindeki işlemleri nasıl takip ederim?

Ethereum “değerinin çok altında”

Ethereum platformu önemli gelişmeler kaydetti ve kullanıcılardan günlük milyonlarca dolarlık işlem ücreti alıyor.

Analist Rupsys da buna dikkat çekerek, bu sebeplerden dolayı Ethereum’un “en çok kullanılan blockchain olduğunu ve insanların da bu ağı kullanmak için para ödediğini” belirtiyor. Ayrıca ETH’nin de “son fiyatı göz önüne alındığında değerinin çok altında” işlem gördüğünü vurguluyor.

Analiste göre bu da “yatırımcılara alım fırsatları doğuruyor”.

koinmedya_telegram_coinsignal

Agentic Group kurucusu ve yöneticisi Rik Willard da benzer bir görüş dile getiriyor. Willard da ETH’nin değerinin çok altında fiyatlandığını ve bunun da yatırımcılara alım fırsatı sunduğunu belirtiyor.

Uzmana göre Ethereum “uzun vadeli istikrarlı bir performans sergiliyor ve herhangi bir düşüş, Bitcoin’indeki volatiliteden kaynaklanıyor.”

Willard ayrıca Ethereum’un gerçek değerinin, bu ağ üzerinden kurulan dapps, projeler ve diğer varlıkların toplam değeri üzerinden hesaplanabileceğini kaydediyor. ETH de en çok kullanılan blockchain ağı olmasından dolayı gerçek değeri mevcut fiyatının çok üzerinde.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ekonomik kaosa rağmen CME Bitcoin vadeli işlemleri muhteşem bir açılış yaptı TAKİP ET

CryptoPunk NFT çılgınlığı: Fiyat bir haftada yüzde 53 yükseldi TAKİP ET

Coinajans.com

MetaMask yeni versiyon ile gözünü büyük oyunculara dikti TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası