CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

FUD TV’ye göre bu iki proje yeni Link olabilir! TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Link coin 2020 yılınında en çok değer kazanan kripto paraların başında yer alıyor. Şimdi yatırımcılar şu soruyu soruyor: Yeni Link hangi kripto para olacak? FUD TV, bu soruya cevap arıyor.


Yeni Link hangi proje olacak?

Chainlink’in oracle hizmetleri hem reel ekonomide hem de kripto para piyasalarında oldukça talep görüyor. Çin resmi blockchain’i, Google, Microsoft, Tezos ve DeFi tokenları Chainlink’in oracle hizmetlerinden destek alıyor. Chainlink oracle hizmetleri sayesinde off-chain verileri blockchain’a aktarıyor. Ayrıca Chainlink, blockchainler arasında veri alışverişinde köprü vazifesi görüyor. Chainlink’in oracle hizmetleri talep gördükçe Chainlink blockchain’inin kripto parası Link de değer kazanıyor.

Link 2020 yılına 1.80 dolardan girdi ve 16 Temmuz 2020’de 8.80 doları görerek tüm zamanların rekoruna imza attı. Link yazının kaleme alındığı saatte 7.16 dolardan işlem görüyor. Zirve değerinden sonra Link fiyatlarında düzeltme yaşanıyor. Link 7 dolarlık desteğini koruyabilirse ilerleyen günlerde tekrardan değer kazanmaya başlayabilir.

Chainlink’e ve Link coin’e alternatif olabilecek ve Link coin gibi değer kazanabilecek projeler ve kripto paralar var mı? FUD TV’ye göre 2 DeFi token’ı  yeni Link olabilir.

koinmedya_brave

Chainlink’e rakip ilk platform Dos network olabilir. FUD TV’ye göre Chainlink piyasanın CocaCola’sı ise Dos Network da Pepsi’si ya da Fanta’sı olabilir. Dos Network, Chainlink gibi oracle hizmetleri sunuyor. 10 milyon dolarlık küçük bir piyasa büyüklüğüne sahip Dos token, yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap sıralamasında 416’ıncı sırada yer alıyor. Dos token 4.1 cent’ten işlem görüyor.

23 Mart 2019’dan beri CoinMarketCap’te listelenen Dos token, 21 Temmuz 2020’de 5.23 cent ile en yüksek değerini gördü.

Yeni Link FUD TV’ye göre bu iki proje yeni Link olabilir!FUD TV’ye göre Chainlink’e alternatif diğer proje Band Protocol. Chainlink gibi oracle hizmeti sunan Band Protocol’un Band token’ı yazının kaleme alındığı saatte 4.43 dolardan işlem görüyor. Band token’ın toplam piyasa büyüklüğü 90.7 milyon dolar. Band Protocol yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap’te 90’ıncı sırada işlem görüyor.

koinmedya_brave

Aşağıdaki grafikte Band token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Yeni Link FUD TV’ye göre bu iki proje yeni Link olabilir!Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Katil adayları hedeflerine ulaşabildi mi? Ethereum Dapp ve diğerleri TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ripple Twitter verilerinde tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası