CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Galatasaraylılara Duyurulur: Token Avı Başladı

kripto para haber coinajans

Galatasaray taraftarları, kulubün Socios.com ile birlikte geliştirdiği tokenları avlamaya başlayabilecekler.

Token Avı Başladı

Galatasaray taraftarları bugünden itibaren kulübün önümüzdeki ay çıkması beklenen taraftar tokenını avlamaya başlayacaklar.

Galatasaray taraftarları bu tokenları turistik yerlerden, şehir merkezlerinden, stadyumlardan vb. toplayabilecekler. Socios.com uygulamasına giriş yapan taraftarlar ücretsiz bir şekilde taraftar tokenı toplayabilecekler.

Taraftarlar uygulama üzerinden Günlük Global Av’a katıldıkları zaman geo-location teknolojisi sayesinde karşılarında yedi farklı soru işareti görecekler. Bu soru işaretlerinden herhangi birine tıklandığında ortaya ya Chiliz (CHZ) ya da taraftar tokenı çıkacak. Taraftarlar daha sonra bu tokenın yanına yaklaşarak üzerine tıklayacak, bu sayede tokenı alabilecekler.

Taraftarlar eğer Galatasaray’ın kendi tokenını değil de CHZ tokenını alırlarsa bunu önümüzdeki ay düzenlenmesi beklenen Taraftar Tokenı Arzında (FTO) Galatasaray tokenı ile takas edebilecekler. Kullanıcıların uygulamadan topladıkları tokenlar doğrudan uygulama içerisindeki cüzdana aktarılacak.

İlgili Haberler

VeChain, Sync 2 ile dApp’ta bir ilki gerçekleştirmek istiyor

Cesaretiniz var mı Chainlink shortlamaya? TAKİP ET

Bu hafta izlenecek 3 kripto para ve önemli tarihler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası