CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Gelecek Haftalarda Bitcoin’i Etkileyecek Gelişmeler Nelerdir? BTC Hangi Seviyeleri Görebilir?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), bu yıl Mart ayında başlayan ve en büyük kripto para biriminin Mart 2020’deki 3.800 dolardan 12.500 dolara taşınmasına izin veren bir boğa koşusunun ardından, nihayet 10.200 dolar ila 11.000 dolar arasında istikrar buldu. Çok sayıda kullanıcı, kısa bir sürede gerçeleşen Bitcoin’in bu 3 artışının tadını çıkardı. Peki lider kripto parada sırada ne var? Bitcoin’de yeni zirveleri hangi gelişmeler katalize edecek?

Bitcoin 10.200 ila 11.000 dolar arasında istikrar buldu

Son Bitcoin haberlerinde, lider kripto para biriminin nasıl istikrarlı bir şekilde işlem yaptığını tartıştık. Bu analistlere göre, birkaç aydır bir boğa piyasasında olan ve yeni zirvelere doğru fiyat genişlemesine devam etmeden önce bir duraklama yapması gereken kripto para birimi için çok olumlu. Uzmanlar, Bitcoin boğalarının piyasaya girmesinden önce bunun sadece bir anlık birikim olabileceğini düşünüyor.

Bitcoin karşısında değer kaybetmesi ile ilgilidir. Böylece analistlere göre, nihayetinde önümüzdeki yıllarda Bitcoin’in nominal fiyatında bir artış görebiliriz. Temel fark, Bitcoin’in mal ve hizmetler açısından satın alma gücünü artırıp artırmayacağıdır. 

Bitcoin fiyatı şimdi hangi seviyeleri görebilir?

Geleneksel finans piyasalarının kripto alanının geleceği üzerinde bir etkisi olup olmayacağını anlamak için önümüzdeki günlerde ve haftalarda Bitcoin fiyatının gelişimini takip etmek kesinlikle önemli olacak. Borsa, kripto para birimleri üzerinde büyük bir etkiye sahip olmaya devam ederse o zaman ABD’deki gelişmeler eğilimi belirleyecek. Bazı analistler, önümüzdeki haftalarda tüm finansal piyasalarda daha fazla istikrarın olacağını düşünüyor. 

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin Çin’de Trend Oldu!

Coin Ajans

Muhteşem bir yıl: Bitcoin tutan şirketin yönetimi altındaki varlıklar 10x yaptı

CryptoTab İle Bitcoin Madenciliği

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası