CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Gizemli Balina Harekete Geçti: 15.000 Bitcoin’i Taşıdı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Son birkaç saat içinde, bir Bitcoin balinası, 14.000 BTC’yi daha önce aynı adrese taşıdıktan sonra 15.000 BTC’yi Huobi’den anonim bir cüzdana taşıdı.

Twitter’da balina hareketlerini takip eden Whale Alert, son birkaç saat içinde bir balinanın Huobi borsasından her biri 1.000 BTC taşıyan on beş ardışık işlem gerçekleştirdiğini bildiriyor.

BTC Huobi

İşlem tutarı – 15.000 BTC 
ve yaklaşık olarak toplam 89.478.450 $ değerinde. Tüm bu para anonim bir
cüzdana gitti: 3D8qAoMkZ8F1b42btt2Mn5TyN7sWfa434A.

Bir Balina Yaklaşık 90 Milyon Dolarlık Bitcoin’i Hareket Ettirdi

Fed’in sınırsız sayıda Hazine ve ipotek tahvilleri satın alma taahhüdünü ilan ettiği son haberler piyasaya düştüğünde, Bitcoin hızla 6.000 dolar seviyesini geride bıraktı.

Balinanın yaptığı hareket ise Fed’in duyurusu öncesinde yapıldı. Genel olarak, birçok yatırımcı BTC’yi büyük miktarlarda düşüş yaşadığı için dipten satın alıyor ve uzun vadeli saklamak için soğuk cüzdanlarına koyuyor. Bu balina da onlardan biri gibi görünüyor ve yine devasa büyüklükteki BTC’yi Huobi borsasından anonim bir cüzdana taşıyor.

Geçen haftanın sonunda, Huobi’den  sahibi bilinmeyen
3D8qAoMkZ8F1b42btt2Mn5TyN7sWfa434A cüzdana benzer miktarda BTC’nin aktarıldığı
ifade edilmişti.

Ayı Odaklı Bir BTC balinası

Bugünün erken saatlerinde, Fed’den haberler gelmeden önce, trader “Crypto Dog”  Bitcoin’de ayı olduğunu gösteren bir kripto balinası hakkında bir haber yaydı.

Bununla birlikte, Twitter’da  Parasal Genişleme açıklandıktan sonra düşüş eğilimi gösteren veya dikkatlice yükseliş eğiliminde bulunan pek çok kişi Bitcoin hakkında çok daha iyimser hale geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’de güçlü “satın al” sinyalleri! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin vadelileri rekor hacim bildirdi, ünlü isimden BTC tahmini geldi

Coin Ajans

Dünyanın İlk Bitcoin ETF’si Piyasaya Sürülüyor! İşte Detaylar…

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası