CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Google Ontology ONT anlaşması tozu dumana kattı TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Google ONT coin fiyatlarını uçurdu. Yazının kaleme alındığı saatte kripto para piyasalarından en çok değer kazanan kripto para Ontology oldu.


Google ONT anlaşması Ontology pump’ına neden oldu

Beklenen anlaşma resmi olarak duyuruldu ve Ontology Google’un bulut ortağı olarak seçildi.  Ontology’nin üç projesi Google Cloud ekosistemine kabul edildi. Projeler Ontology blockchain teknolojisi ile Google’un bilgisayar altyapısını entegre hale getirecek. Ontology’nin yöneticilerinden Andy Ji, bu anlaşma sayesinde blockchain teknolojisinin cloud teknolojisi ile daha güçlü hale geleceğini vurguladı.

Ontology-Goolge ortaklığını blockchain’in Silicon Vadisine girişi için önemli bir dönüm noktası olarak da yorumlayabiliriz.

Google haberinin duyurulmasının ardından ONT coin fiyatları 65 cent bandından sıçrayarak 80 cent’in üstünü gördü. Yazının kaleme alındığı saatte ise 77 cent’ten işlem görüyor.

koinmedya_brave

Google ONT Google Ontology ONT anlaşması tozu dumana kattı

Ontology 532 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap sıralamasında 27’inci sırada bulunuyor.

Ont coin, 3 Mayıs 2018’de 10 dolara çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Bu tariten sonra sürekli değer kaybeden ONT fiyatları, 2020 yılının ilk iki ayında iyi bir performans sergileyerek 1 doların üstüne çıktı. Ancak Korona Salgınının etkisi ile tüm kripto paralarla birlikte ONT de değer kaybına uğradı.

Ontology halka açık bir blockchain ağına sahip. Ontology blockchain’i akıllı sözleşmelere ve veri aktarımına imkan tanıyor. Ayrıca Ontology blockchain’inin Web 3’e hazırlıklı olduğunu belirtmekte yarar var. Ont, dijital kimlik yaratma ve dijital kimlikleri tanıma özelliklerine sahip.

koinmedya_brave

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bu bir ilk! İşte Bitcoin’i geride bırakan coin TAKİP ET

Chiliz borsası bombayı patlattı: CHZ token yatırımcısı kazandı TAKİP ET

Ethereum Vakfının 2017’de tepeden 70.000 ETH sattığı ortaya çıktı.

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası