CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Grayscale 24 Saat İçerisinde 140 Milyon Dolarlık Bitcoin Aldı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin Trust fonu sağlayıcısı ve dijital varlık yöneticisi Grayscale, son 24 saat içinde Bitcoin Trust portföyüne 140 milyon dolar değerinde Bitcoin (BTC) daha ekledi.

Grayscale, yalnızca bir günde 7.188 BTC satın aldı. Bu, Bitcoin’in etrafındaki kurumsal ilginin devam ettiğini doğruluyor. Geçen hafta ve aydaki Grayscale Bitcoin fonlarına bakıldığında da benzer bir model ortaya çıkıyor. Geçen hafta Grayscale, rezervine 14.000 BTC’nin üzerine para ekledi. Geçen ay şirket, toplamda 1,2 milyar doların üzerinde büyük bir miktar olan 64.832 BTC’yi bünyesine ekledi.

Madenciler tarafından Kasım ayı boyunca üretilen BTC miktarı 27.881 idi; bu da Grayscale tarafından satın alınan Bitcoin’in yalnızca yarısını oluşturuyordu. Grayscale’in kripto para odaklı bir varlık olarak ne kadar büyük ve etkili olduğu açıktır.

Bitcoin ve ana akım benimsenme

Öncelikle Bitcoin’e odaklanan bir dijital varlık sorumlusu olan Grayscale, müşterileri ek risk talep etmeye devam ederken bu büyük  BTC alımlarını gerçekleştiriyor. Bunu diğer büyük duyuruların yanına eklediğinizde, resim daha net bir hale geliyor. Halka açık şirketlerden yüz milyon dolarlık BTC almaları, sadece bir başlangıç.

Artık, daha önce de bildirdiğimiz gibi, Wall Street tarafından düzenlenen kripto endeksleri karşımıza çıkacak. PayPal gibi küresel olarak baskın olan finansal hizmetlerde kripto para birimi kullanımı entegre edildi. Ana akım ve kurumsal organizasyonların uzun vadede Bitcoin hakkında ne düşündüklerine dair daha büyük bir resim görmeye başlayabilirsiniz. Yazım sırasında yüzde 0,36’lık bir artış ile 19.092 dolardan işlem gören BTC tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşmaya devam ederken, Grayscale’in Aralık ayındaki Bitcoin alımlarının Kasım ayına kıyasla nasıl olduğunu görmek ilginç olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

İyi haber! Bitcoin negatif sapmadan kurtuluyor! TAKİP ET

Coinajans.com

Kripto borsa UpBit’in işleticisi Ledger ile ortaklık yaptı

Coin Ajans

7 Bin Doların Altına Düşüşü Bilen Analist: Bitcoin’in İki Yıllık Kabusu Bitiyor!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası