CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Grayscale fon girişini askıya almasına rağmen Bitcoin almaya devam ediyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Grayscale’in mevcut müşterileri hala Bitcoin’e aç vaziyette.Şirket, kripto trust girişlerini askıya almasına rağmen 12.000 BTC daha aldı.

Capriole Investments’ın kurucu ortağı Jan Uytenhout, Grayscale’in mevcut müşterilerinin hala daha fazla Bitcoin almak için can attığı verileri paylaştı.

BTC

Bu hamle, şirketin Bitcoin Trust’a ve ETH, LTC ve BCH gibi diğer birkaç en iyi kriptoya dayalı diğer Trustlara para kabul etmeyi geçici olarak askıya almasına rağmen gerçekleşiyor.

Grayscale, 12.000 BTC daha ekledi

21 Aralık’ta büyük medya kuruluşları, Peter Schiff’in kısa süre önce bahsettiği gibi “en büyük Bitcoin alıcısının”, yatırımcılardan büyük kripto Trust fonuna nakit girişlerini askıya aldığını bildirdi.

Bunlara Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve diğer birkaç kripto para dahil. Buna rağmen, şirketin müşterileri paralarını Bitcoin’e yatırmaya hâlâ hevesli görünüyor.

Capriole Investments’ın kurucu ortağı Jan Uytenhout, şirketin başka bir devasa Bitcoin miktarı elde ettiğini paylaşmak için Twitter’dan paylaşımda bulundu: 12.000 BTC.

BTC

12.000 BTC cari kurda 282.416.400 $ değerinde.

Barry Silbert’in Grayscale’i 22 Aralık itibarıyla toplam 15.9 milyar dolarlık kripto paraya sahipti. Şimdi, bu meblağa Trust ile birlikte 282.416.400 $ daha eklenebilir.

Bitcoin fiyatı iyileşiyor

Aynı gün, 21 Aralık’ta, lider kripto para birimi ani bir tersine dönüş yaşadı ve 23.800 dolarlık alandan düştü, yaklaşık 2.000 dolar kaybederek 22.000 doların altına indi.

Bununla birlikte, Bitcoin hızla toparlandı ve yazım sırasında CoinMarketCap verilerine göre rakam 23.579 $ seviyesinde duruyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Riskin arttığı Bitcoin’de bugün takip etmeniz gereken önemli seviyeler

“Robin Hood” Hackerlar, Hayır Kurumlarına Bitcoin ile Bağış Yapıyor

Devlerden Altın ve Bitcoin İçin Rekor Fiyat Tahminleri Geldi!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası