CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Grayscale XRP fiyatını düşürüyor mu? İddiaları devasa Ripple alımıyla yanıtladılar!

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Grayscale XRP’yi dump’lıyor mu? Bu cümle Bybt’den alınan verilere dayanan çoğu medya yayınının başlığıydı, ancak bir şirket sözcüsü bu iddiaları reddetti. Grayscale Investment Holding’e bakıldığında son 7 günde önemli miktarda XRP’nin tasfiye edilmediği açıklığa kavuşuyor ancak daha önce ortaya çıkan bir grafik, Grayscale Trust’tan XRP tokenlerinin toplu olarak tasfiye edildiğini gösteriyordu.

Grayscale XRP fiyatını düşürüyor mu?

Grayscale sözcüsü resmi bir açıklamada şunları söyledi:

Yatırım ürünlerimizden herhangi biri tarafından temel varlıkların büyük satışları hakkındaki ifadeler yanlıştır. Grayscale XRP Trust’ın USD değerindeki herhangi bir büyük düşüş, XRP’nin USD fiyatındaki düşüşün bir sonucudur.

Grayscale XRP fiyatını düşürüyor mu? İddiaları devasa Ripple alımıyla yanıtladılar! 5

1 Ocak’ta 12 milyon birimden fazla XRP satın aldığını duyuran Grayscale, varlık yöneticilerinin yanı sıra büyük kripto platformlarının XRP’yi kaldırmaya başladığı mevcut eğilime açıkça karşı çıktı.

Grayscale XRP fiyatını düşürüyor mu? İddiaları devasa Ripple alımıyla yanıtladılar! 6

 

SEC davası Ripple için kabusa sebep oldu

SEC, 21 Aralık’ta Ripple ve iki yöneticisine karşı kayıtsız menkul kıymette 1,3 milyar dolar satmakla suçlayan bir dava açtı. Haberler, ABD’deki büyük kripto borsalarının yanı sıra ABD’deki müşterilere hizmet vermeyenlerin de listeden çıkarma çılgınlığına yol açtı.

XRP tokeni piyasa değerinin %70’inden fazlasını ve uzun süredir tutulan üçüncülük noktasını kaybetti. SBI Holdings gibi birçok Ripple stratejik ortağı, kripto firmasına desteklerini genişletti ve ayrıca pazarlarının ve havale hizmetlerinin çoğu ABD dışında olduğu için endişelenmelerine gerek olmadığını öne sürdü.

Duruşma öncesi konferansın ilk tarihi, ilgili tüm taraflar için zorunlu bir telefon görüşmesi yoluyla 21 Şubat olarak belirlendi.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

9 Aralık’ta piyasaya çıkması planlanan bilira önemli bir yatırım aldı

Coin Ajans

Ripple 16 Milyon Kullanıcıyı Daha Ağına Katabilir!

Coin Ajans

XRP için kısa vadede karamsar olan analist uzun vadeli grafiklere dikkat çekiyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası