CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Grayscale yönetimi altındaki kripto varlıklarda son durum: Portföyde ne kadar kripto var?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Dünyanın en büyük kripto varlık yönetimi şirketi Grayscale, son rakamlarını yayınladı ve yönetilen toplam kripto varlıklarının 19 milyar dolara ulaştığını belirtti. Grayscale, değeri 16 milyar doların üzerinde 600.000 BTC’ye sahip olduğundan, Bitcoin şirketin en büyük tasarrufu olmaya devam etti.

Twitter’da yapılan resmi bir duyuruya göre Grayscale, yatırım portföyünün Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Stellar, XRP, Zcash, Ethereum Classic ve Bitcoin Cash’i içerdiğini belirtti. Varlık yönetimi şirketi, son 30 gün içinde 73.000’den fazla Bitcoin biriktirdi.

Bitcoin ve Ethereum’daki son fiyat rallisi, Grayscale’in yönetim altındaki kripto varlıklarının değerinde önemli bir artışa neden oldu. Yazım sırasında, Bitcoin fiyatı 27.000 $ civarında işlem görürken, Ethereum’un fiyatı şu anda 735 $ civarında seyrediyor. Ethereum 2018’den beri en yüksek seviyesine ulaşarak 738 doları gördü.

Grayscale, şirketin bu ayın başlarında altı fonunda yeni yatırımcıları kabul etmeyi geçici olarak durdurmasına rağmen son birkaç hafta içinde Bitcoin tutarını önemli ölçüde artırdı. Varlık yöneticisi ayrıca ABD merkezli yatırımcıların diğer kripto varlıklarına yoğun ilgi gösterdiğini bildirdi.

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri şu anda 720 milyar dolar civarında. Kripto piyasası, SEC’in Ripple aleyhine açtığı dava haberini takiben son çöküşün ardından yaklaşık 100 milyar dolar değer kattı. SEC haberlerinin ardından XRP’nin fiyatı düştü. XRP, önde gelen kripto borsalarının ABD müşterileri için kripto para birimini kaldırmaya başladıktan sonra son birkaç günde % 60’tan fazla düştü. XPR fiyatı şu anda, SEC’in kararından önce geçen haftanın başında 0,56 $ ‘dan önemli bir düşüşle 0,20 $ civarında işlem görüyor.

Grayscale’in son birikimi ve güçlü sonuçları, kripto piyasasındaki son çalkantılı haberlere rağmen, daha fazla insan kripto para birimlerini diğer varlıklara karşı enflasyonist bir koruma olarak görmeye başlıyor. Bu, Wall Street şirketleri de dahil olmak üzere kurumsal yatırımcılardan artan bir talep olduğunu gösteriyor.

financemagnates


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

İşte Bitcoin madencilerinin dört gözle beklediği seviye! TAKİP ET

Coinajans.com

İşte Bitcoin’de “3.150, 6.500, 10.000” Dolar ve Daha Fazlasını Bilen Analistin Tahmini

Coin Ajans

Şimdi Bitcoin Hodl Etmek İçin 5 Neden

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası