CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Güncel Bitcoin fiyat tahmini: 2021-2025 TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

Bitcoin fiyat tahmini yapan önde gelen bazı uzmanlara göre Bitcoin bu yılı nerede bitirebilir ve bir kaç yıl içinde nerede olabilir? Mayıs ayı içinde ve Haziranda nerede olabilir?


Citibank

Alistair Milne’nin paylaştığı CitiBANK analizine göre Bitcoin, 2021 yılında 120 bin doları görebilir. Milne’nin analizini aşağıdaki tweet’te görüyoruz. Analiz Bitcoin’in zaman serisinden hareketle uzun vadeli trendi elde ediyor.

koinmedya_brave

Max Keiser

Keiser’e göre Bitcoin 28,000 dolara kadar hiçbir dirençle karşılaşmayacak. Bu değere ulaştıktan sonra hafif bir düzeltme yaşayacak ve sonrasında BTC 100,000 doları görecek.

Aşağıda Max Keiser’in konuyla ilgili tweet’ini aşağıda görüyoruz.

Panxora:

Panxora’nın kurucusu Gavin Smith’in Forbes’e verdiği demeçte Bitcoin’in 2020 yılında düzeltme yaşayarak 7,000 dolara gerileyeceğini belirtti. 2021 yılında ise Bitcoin rekor kıracak ama Smith bu konuda hedef belirtmiyor.

Anthony Pompliano

Morgan Creek’ten Anthony Pompliano küresel para politikaları ve Korona salgının etkisi ile Bitcoin’in 2021’de 100,000 doları göreceğini iddia ediyor.

Plan B

Ünlü analist Plan B, S2F (Stok Akım) modeline göre Bitcoin’in 55,000 doları göreceğini ileri sürüyor. Plan B, S2F modeli sayesinde Bitcoin ile altını karşılaştırıyor.

Elliot Wave Teorisi

Bu teoriye göre Bitcoin 2020’nin sonuna doğru 3,000 doları görecek.

Winklevoss Kardeşler

Gemini Borsası kurucuları Bitcoin hakkında bir hedef belirtmiyor. Ancak Korona Salgınından dolayı Bitcoin kullanımının oldukça yaygınlaşacağını iddia ediyor.

1 yıllık BTC fiyat tahmini

bitcoin btc fiyat tahminiHaziran ayı günlük Bitcoin fiyat tahmini

bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin ve kripto para piyasası bu hafta çok güçlü bir görüntü içindeydi.Coin360.com’dan aldığımız bilgiye göre Bitcoin bu hafta % 20 değer kazanımı yaşadı. Bu oran ile son ayların en büyük performansını göstermiş oldu Bitcoin. Bu aynı zamanda bitcoin’in bu şekilde bir oranla performans ortaya koyduğu yedinci haftası.

Ancak analistler teknik göstergelerin Bitcoin için 3,700 gibi bir seviyeyi işaret ettiğini gösteriyor. Bu uzmanlara göre Bitcoinin ve kripto para piyasasının gidişatı tersine dönmek üzere.

Bitcoin çok yakında aşağılara iniyor

Çok tanınmış traderlardan birisi bir grafik paylaşarak Bitcoin için yakında gerçekleşecek aşağı yönlü bir hareketten söz etti.  Analist her Fibonacci zaman seviyesinin “trendde büyük bir sıçramayı” gösterdiğini söylüyor.

“2” etiketli dikey, 2019’un ayı piyasasının en altı 6.000 dolar seviyesine, “2.382” işaretli dikey ise Mart ayında görülen 3.700 dolar seviyesine işaret ediyor. Sadece dün, Bitcoin bir kez daha “2.618” seviyesine ulaştı, bu da tarihin aynı ritmi tekrar ettiğini ve, kripto para biriminin düşüş trendine başlamaya hazır olduğunu gösteriyor

bitcoin yorumları

Kaçınılmaz bir düşüşe işaret eden tek gösterge bu değil. Nisan mumu bu hafta erken kapandığı zaman pek çok kripto uzmanı kutlama yaptı çünkü gördükleri kayıpları %100 tersine çeviren “boğa piyasasına” işaret eden mumlardı.

NewsBTC haberine göre mum formasyonu aslında tersi bir hareketi gösterdiği için çok da sevinilecek bir durum değil. Thomas Bulkowski dünyaca tanınmış bir teknik analist, bu teknik göstergelerin ne anlama geldiğini şöyle açıklıyor.

“[Bu mumlar], aşağı yönlü bir fiyat eğiliminin geçici olarak tersine çevrilmesi işlevi görür. Bu aynı zamanda kaçınmanızı önerdiğim işlem oluşumlarından biridir. Neden? Çünkü birincil trend aşağı yönlü. Birincil trend Boğa mum çubuğundan bu trendi tersine çevirir, ancak sadece kısa bir süre için. Birincil düşüş trendi devreye girer ve fiyat bu şekilde devam eder ”

Bu durumun anlamı Bitcoin fiyatının gelecek aylarda tersi bir hareketle aşağıya doğru gidecek olması.

Coindesk analistlerinden Zack Voell da bu konuda aynı tutum içinde. Voell Twitter da yaptığı açıklamasında CME’nin Bitcoin vadelilere olan açık ilgi metriğinin 300 milyon doları geçtiğini ve zirveye ulaştığını yazdı.

Bu durum geçtiğimiz 12 ay boyunca iki kere yaşanan bir durum ve boğalar için bu sinyal yine ortaya çıktı ve Bitcoin için yeni bir zirveye işaret etti:9,500 dolar. Bu zirvenin ardından bir düşüş gösteriyor bu işaretler.

bitcoin btc fiyat tahmini

Uzun vade  hala çok pozitif

Gelecek haftalarda tersi bir hareket görecek olmamıza rağmen uzun vade için çok olumlu göstergeler çıkıyor Bitcoin için.

Perşembe günü yayınlanan bir araştırma raporuna göre David Grider- Wall Street’in önde gelen firması Fundstrat Global Adviser’da en önde gelen dijital stratejist-firmasının Bitcoinin ileri doğru gideceği konusunda oldukça olumlu bir beklenti içinde olduğunu söylüyor. Özellikle de yaklaşan yarılanmaya işaret ederek.

Gelecek 12 ay boyunca çok olumlu bir beklenti içindeyiz ve fiyatın yukarı doğru hareketine devam edeceğine inanıyoruz, özellikle de yarılanmadan sonra”

Aynı firmanın kurucusu olan Thomas Lee de aynı görüşte. Thomas Lee’nin Bitcoin BTC Fiyat Tahmini daha önce de  anlatmıştık. Lee en son attığı twitinde Bitcoinin yıldan yıla performansını değerlendiriyor ve sadece yarılanmanın bitcoin fiyatını yükseltmeyeceğini aynı zamanda ekonomik problemlerin olduğu zamanlarda sığınılacak bir liman olduğunu vurguluyor. Lee’nin firmasının Bitcoin yorumu gelecek 12 ay içinde Bitcoinin 14,350 dolara ulaşması. 

Bitcoin yarılanma yaklaşıyor ve kripto camiası heyecandan yerinde duramıyor. Bitcoin 2020 yılının başında 10,000 doları görmüştü ve tüm kripto sektörü yerinde duramaz olmuştu.  Bitcoinin gideceği yön ve hedef ile ilgili  sektörün uzmanları yine tahminlerde bulunuyorlar ve Bitcoin için net rakamlar dillendiriyorlar.  Fundstrat’dan Tom Lee bu tahminlerin üstadı desek haksızlık etmiş olmayız. Lee 2020 yılı sonunda 40,000 dolar gibi bir rakam bekliyor. Lee her zaman bu konuda çok uçuk rakamlar dile getirmişti. Bitcoin 2020 Mayısının ardından devasa bir hedefe ulaşabilir diyor Lee.

 Dahası Bitcoin sadece yarılanma nedeniyle ilerlemeyecek. Bir defa artık dünya çapında tanınıyor ve benimseniyor. Pek çok şirket ve ödeme araçları tarafından zaten benimsemiş durumda. Hatta bitcoin için yeni köşe taşları oluşuyor desek abartmış olmayız. Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek oranına, saniyede 62 quintilyona ulaşmış, bu da ayrı bir rekor.

An itibariyle Bitcoin 8,842 dolardan işlem görüyor.  Fiyat bu sabah 9,300 dolara kadar çıkmıştı.

Ayrıca Bitcoin çok kritik bir dönemeçten geçiyor, yaklaşan halving ve pandemi tüm dünya piyasalarını etkiledi ve bundan kripto para piyasası da nasibini aldı. Çabuk toparladı piyasa, kendine geldi. Yazımızın bu bölümünde size Bitcoin BTC fiyat tahmini ile ilgili gelecek yıllar için önde gelen uzmanlar tarafından yapılan yorumlar ve beklentilerden  bahsedeceğiz.

Bitcoin 2020’yi nerede bitirecek? Yukarı çıkacak mı?

bitcoin fiyat tahmini

Yatırımcıların Bitcoine ilgisi ortada. Korona virüs nedeniyle kıa süreli bir darbe yese de Bitcoin ne kadar güçlü olduğunu ortaya koydu ve çabucak toparlandı. Yarılanma yakında gerçekleşecek, bu çok önemli bir köşe taşı. bitcoin üretimi gittikçe azalıyor zaten toplam arz miktarı 21 milyon. 17 milyonu şu ana kadar üretildi. geriye 4 milyon BTC kaldı.

Temel dinamikler

Bir çok ülke Amerika, Japonya ve Güney Kore kendi mali sistemlerine Bitcoini entegre etme konusunda büyük bir çaba içindeler. Dünyanın kripto paralara doğru gittiğinin açık bir kanıtı bu. 2020 yılı sonunda fiyatın 23,499 dolara çıkması olmayacak bir beklenti değil.

Bitcoin BTC fiyat tahmini için etkili olan halving ve jeopolitik etkenler  Bitcoin’e 2020 yılı içerisinde yeni bir ATH getirebilir. Kripto girişim şirketi Celsius CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin yarılanma olayının hafife alındığını ve bu etkinliğin BTC fiyatını 30.000 dolara çıkarabileceğini düşünüyor.

İlgili haber: Çin borsası çakıldı – Sermaye Bitcoin’e kaçıyor

Alex Mashinsky, Messaire’nin podcast’inde verdiği demeçte, haziran ayında gerçekleşecek olan Bitcoin halving’in, diğer halvinglere oranla çok daha etkili olacağını belirtirken, bu etkinliğin BTC’yi 2020 yılı sonun kadar yeni zirvelere çıkaracağını düşündüğünü dile getirdi.

Alex Mashinsky 2020 Bitcoin fiyat tahmini için şöyle konuştu:

”Çoğu insan Bitcoin halving’i hafife alıyor. Ancak gerçekleşecek olan bu yarılama Bitcoin enflasyonunu ciddi orana düşürecek. 2. Yarılama etkinliğinde blok başına verilen ödül sayısı 25’den 12,52 BTC’ye düşmüştü. Ancak bu sefer verilen ödül 6.25 BTC’ye düşecek. Ki bu da Bitcoin kazma işinin maliyetini bir hayli arttıracak. Artan maliyetin yanı sıra sirkülasyondaki Bitcoin sayısı da giderek azalacak.

Ben Bitcoin’in içinde bulunduğumuz yılı yeni bir zirveyle bitireceğini düşünüyorum. 30.000 dolarlık bir tahminim var. Ama BTC mutlaka 20.000 $ ile 30.000 $ arasında bir yerlerde olacaktır.

Ancak Bitcoin fiyatı ne kadar artarsa arttın, bunun toplumsal kabule pek bir etkisi olmayacaktır. Toplumsal kabulün sağlanması için daha düşük volatilite seviyeleri ve daha yüksek verimlilik gerekir.

Tüm bu sorunlara rağmen sektörün geleceği için oldukça ümitliyim. Hemen hemen her gün içinde blockchain teknolojileri barındıran yeni fikirler ve projeler gün yüzüne çıkıyor. Ortaya çıkan bu projeler çok daha fazla kişinin ilgisinin, kripto paralar ve blockchain teknolojisi üzerinde odaklanmasını sağlıyor.”

2020 bitcoin fiyat

Popüle kripto analist Tone Vays Bitcoinin 9,000 dolara kısa dönem içnde çıkacağını ancak 8,000 dolar bölgesinde ciddi bir direnç ile karşılaşacağını söyledi. Analist bu tahmini 30 Nisan sabahı yapmıştı. Bitcoin bu sabah 9469 dolara çıkarak yeniden 8800 bölgesine geri geldi.

Tone Vays Bicoinin bu bölgeyi aşması durumunda 100K ‘yı bulabileceğini söylüyor.

Trading Bitcoin, de son bölümde konuşan Vays, TD sequential tablosuna işaret ederek kısa dönemde 9,000 doları bulacağını söyledi. Görünen o ki Vays Bitcoin BTC fiyat tahmini

Ancak Vays Bitcoin için 8,000 dolar civarlarında bir direnç bekliyor.

” Bu konuda biraz fazla iyimser olmamın nedeni bu128 günlük hareketli ortalamanın üçlü direnci, 200 günlük hareketli ortalama ve Fib. %62 (8,000’de). Bu bir canavar”

Vays’e göre Bitcoin 9K olduktan sonra 9,500 dolarda tam bir direnç ile karşılaşacak. Vays analist PlanB ‘nin çalışmasını ve bitcoin fiyat modelinin (S2F)’nin  stok ve akım uygulamasınıda aydınlatmış oluyor.

“Vays bu kırmızı çizgi (9K) aşılırsa  PlanB haklı çıkacak. PlanB’nin çok iyimser tahminleri var.”

PlanB’s S2F modelini güncelledi. Bu modele göre bitcoin aşama geçişleri ve yaptığı çalışmalara göreBitcoin BTC fiyat tahmini 2024 yılı için 288,000 dolar olacak.

Tone Vays’in Bitcoin fiyat tahmini

2020 bitcoin fiyat

Kripto analist Tone Vays ise küresel ekonomi ve Bitcoinin bu yıl nasıl bir durumda olacağı konusunda öngörülerde bulundu. Soru cevap şeklinde bir programa katılan Vays hükümetlerin geniş çaplı önlemlerle koronavirüsün verdiği ekonomik zararı azaltmak için çalıştığını söyledi. Vays’e göre kanun yapıcılar kayıpların telafisi için vergileri arttırabilir.

Ayrıca ülkelerin ulusal para kullanımını durdurmak gibi bir çözüm bulabileceklerini de ekleyen Vays,  Avustralya merkez bankasının geçen yıl sermaye kaçısı ve artan enflasyonla mücadele etmek için yaptığı gibi hükümetlerin para hareketi konusundaki tutumlarını sıkılaştırmasını bekliyor.

Bütün bunlar insanları Bitcoin’e yönlendirecek. Ve yarılanma ise  birkaç hafta içinde geliyor, bu yüzden Bitcoin’in madencilere günlük arzı yarıya indirildikten sonra çok daha az satış baskısı olacak.

Önümüzdeki yıl, Vays, giderek artan sayıda yatırımcının Bitcoin’i küresel ekonomi için bir sğınak olarak hareket edebilecek alternatif ve ilişkisiz bir varlık olarak görmesini bekliyor. 2020 için ise, Vays çok pozitif bir yaklaşım gösteriyor, ancak hisse senedi borsasının Bitcoin’in fiyatının hareket alanını sınırlayabileceği konusunda uyarıyor.

.” Bence Bitcoin en kötüsünü atlattı, artık bundan daha kötü günler göremez. Hisse senedi borsasına gelince emin değilim. Bana göre 12 ay içinde insanlar Bitcoinin güvenli sığınak olduğunu ve onlara çok daha iyi bir kazanç getireceğini anlayacaklar.”

Bitcoin an itibariyle 8,500-9,000 dolara çıkma yolunda sağlam ilerliyor. Gelecek ay bu konuda çok iyi bir gelişme göreceğimizi umuyorum.Eğer ekonomi kötüleşmeye devam ederse Bitcoin çok fazla yukarı gitmez ama 2020 yılı sonunda en az 10,000 dolar bekliyorum. Bitcoin 5,000 dolar altını görmeyecek”

Analistlerin çoğunda bu görüş hakim. Bu yıl Bitcoin iyi bir performasn gösterecek ve yukarılara doğru hareket edecek. Virüs sorunu her ne kadar etkilemiş olsa da çok çabuk toparlanan Bitcoin an itibariyle emin adımlarla ilerliyor.

Bitcoin çok ilginç bir seyir izliyor. 2018 yılına 13,290 dolarlık fiyatla başlayıp 3,800 dolarlık fiyatla bitiren BTC, 2019  yılını 3,700 dolarla karşıladı ve yılın başından ilk yarısına kadar %60 dan fazla değer kazandı. Ancak yılı beklenen düzeyde kapatamadı.

2020 yılı için pek çok tahmin söz konusu. 2019 yılının ilk yarısında en kazançlı yatırım Bitcoin oldu ancak 2020 yılına düşük bir fiyatla girdi ve ardından çok iyi bir seviye yakalayan Bitcoin Mart ayında düştüğü 3,200 dolar seviyesinden toparladı. Pek çok uzmana göre bu yılın kapanış fiyatı 9,000 dolar civarı olabilir.

2021 Bitcoin BTC fiyat tahmini

2021 yılında Bitcoin nerede olabilir? İlk yarılanma yaşandıktan sonra  zirve 52 haftanın ardından, ikinci  yarılanmadan sonra ise 73 haftanın ardından geldi. Beklenen üçüncü yarılanma sonrası zirve ise daha uzun sürecektir, bu da 2022 yılından sonrayı kapsayabilir. Ancak 2022 başlarında fiyatın yine de 125K olma olasılığı geçerli. Tabii eğer 20MA desteği üzerinde kalabilirse.

Twitter’ın saygın analisti PlanB,  2021 Noelinden önce fiyatın 100K olacağını söylüyor. Aynı şekilde Anthony Pompliano’da 2021 yılı sonunda fiyatın 100K olacağı görüşünde. Temel dayanak olarak dünya merkez bankalarının para politikalarını ve yarılanmanın mükemmel zamanlamasına dikkat çekiyor.

Bitcoin btc fiyat tahmini2022 Bitcoin BTC fiyat tahmini

Tim Draper, ‘a göre  Bitcoin  fiyatı 2022 gelmeden 250,000 olacak.  Bir youtube yayınında konuşan Tim Draper beklentisinin gerçekleşeceğinden oldukça emin.

Pantera Capital CEO’su ise 2022 yılında 356,000 dolar fiyat bekliyor BTC için.

Dave the Wave Bitcoin için 6,000 doları bulacağını bilmişti. Şimdi uzun vadede 2022 sonlarında 100,000 dolar bir fiyat bekliyor Dave the Wave.

Bitcoin BTC fiyat tahmini 2025

Bitcoin fiyat tahmini yapan uzmanlara göre uzun vadede , 5 yıllık bir yatırım için değerinin % 385,450281 oranında artacağını söylüyorlar. Bu da ne anlama geliyor derseniz Bitcoin 2025 yılında 50044,6 dolara ulaşabilir.

Bitcoin 2025 yılında 50K olabilir bu da tüm kripto sektörünü farklı bir seviyeye çıkarabilir. Tahmin ve analizlere göreBitcoin 1. sırada gayet emin ve rahat bir şekilde devam ediyor. Yanına yaklaşabilen yok. En yakın atkip eden bile Bitcoin ile kıyaslanamz bile.Bitcoin yavaş yavaş  daha çok insana tarafından güvenli liman olarak görülebilir.

Son aylarda çok tanınmış ve güvenilir uzmanlardan Bitcoin ile ilgili büyük beklenti ifadeleri geliyor.  Tim Draper, Tom Lee, ve Brian Kelly gibi uzmanların hedefi üç yıl içinde $250,000

Popular YouTube kripto analisti, Benjamin Cowen, toplam kripto piyasası için logaritmik bir geri çekilme band analizinde piyasanın 10 trilyon değere ulaşacağını söylüyor

bitcoin BTC fiyat tahmini2025 yılında Bitcoin insanlar tarafından daha çok kullanılır hale gelecektir. Gerçek hayat durumları arttıkça Bitcoinin de değeri artacaktır.

Bitcoin fiyat döngüsünün tarihsel gelişimi ve ardındaki temel dinamikler bize gelecekle ilgili bir takım öngörüler verecektir.

Bitcoin fiyatı Tarihsel fiyat hareketleri

 1. Bitcoin yolculuğuna 1 dolardan az bir değer ile başladı.
 2. İlk zirvesini 2011 Temmuzunda 30 dolara çıkarak gerçekleştirdi, ardından fiyat 4 dolara geriledi.
 3.  2013 ortalarında Bitcoin 200 doları vurup ardından 120 dolara geriledi.
 4.  2013 yılı sonu önemli bir noktaydı. Fiyat o yıl 1,100 doları gördü. Ancak sonraki iki yıl çok büyük bir düşüşle 240 dolara geriledi.
 5. Gerçek dönüşüm 2015 sonunda yaşandı. BTC’nin dengeli büyümesi başladı ve 2017 sonunda tamamlandı fiyat 20,000 doları buldu.
 6. 2018 yılı tam bir felaketti. Korkunç bir çöküş yaşandı. Fiyat 3,200 doları gördü.
 7. 2019 da yeni bir büyüme döngüsü başladı ve fiyat 7,000 doların üzerine çıktı.
Tepeler Dipler
1177.19 dolar  – Kasım 30, 2013 163.88 dolar – Ocak 14, 2015
783.93 dolar – Haziran 18, 2016 198.38 dolar – Ağustos 25, 2015
19,764.21 dolar– Aralık 17, 2017 3148.33 dolar –Aralık 15, 2018
13,831.25 dolar – Haziran 26, 2019 3850 dolar – Mart 13, 2020

Bitcoin btc fiyat tahmini

2020-2025 arası Bitcoin BTC fiyat tahmini- WalletInvestor sitesi

Bitcoin uzun vadede mükemmel bir yatırım aracı. Bitcoin fiyatı bu yıl 8386 dolara kadar çıkabilir.Bir yıl içinde uzun vadede %25,13 kazandırma olasılığı çok. Piyasa verilerine göre Bitcoin piyasası son 12 aydır boğa döngüsü içinde. İşte yıl yıl sitenin tahminleri:

 •  2020: 10723.46 dolar
 •  2021: 13404.32 dolar
 •  2022: 20106.48 dolar
 •  2023: 26808.64 dolar
 •  2024: 33510.80 dolar
 •  2025: 53617.28 dolar

Sitenin önümüzdeki günler için ortaya koyduğu tahminler şöyle:

Tarih Fiyat Min fiyat Max fiyat
2020-05-01  8768.040  8157.170  9380.950
2020-05-02  8756.750  8188.770  9360.160
2020-05-03  8803.490  8150.010  9419.510
2020-05-04  8823.130  8255.500  9416.010
2020-05-05  8868.760  8270.820  9436.840
2020-05-06  8998.560  8402.920  9551.500
2020-05-07  9261.800  8629.000  9851.720
2020-05-08  9181.390  8595.120  9720.960
2020-05-09  9170.100  8534.670  9740.940
2020-05-10  9216.840  8633.590  9858.14

LongForecast Bitcoin BTC fiyat tahmini 2020-2023

LongForecast tahminine göre Bitcoin 2020 yılı boyunca dalgalanma yaşayacak ve 9,306 dolarla yılı kapatacak. 2021 yılında ise fiyat düşecek ve 5,032 doları görecek. Sitenin yıl yıl Bitcoin BTC fiyat tahmini ise şöyle:

 •  2021: 4,935-5,032 dolar
 •  2022: 11,107-12,884 dolar
 • 2023: 22,390- 25,972    dolar

DigitalCoin  Bitcoin BTC fiyat tahmini2020-2026

Sitenin yıl yıl çıkardığı fiyat tahmini aşağıdaki şekilde:

 • 2020: 17,770.67 dolar
 • 2021: 20,112.19 dolar
 • 2022: 24,444.14 dolar
 • 2023: 26,137.76 dolar
 •  2024: 18,053.73 dolar
 •  2025: 17,872.83  dolar
 • 2026:  12,713.82 dolar

Bu tür siteler Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında tahminlerde bulunan siteler ve biz size en önde gelenlerinin tahminlerini paylaştık. Bitcoin fiyatı tarihsel açıdan çok benzer döngülerden geçtiği için az çok fiyat tahminleri isabetli olabiliyor

Bitcoin BTC fiyat tahmini ve Sonuç

Bitcoin yorumları ve Bitcoin fiyat tahminleri uzun vadede ciddi kazançlar vaat etse de, her yatırımcı mutlaka kendi öz araştırmasını yapmakla sorumludur. Buradaki Bitcoin yorumları ve Bitcoin fiyat tahminleri arasında 4 milyon dolardan bahseden liderlerde var, ancak sizlerle paylaşmamayı uygun gördük.

Güncel Bitcoin BTC fiyatı

Bitcoin dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını dolayısıyla normal seyrinden sapmış olsa da, sağlam bir şekilde varlığını devam ettiriyor ve yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Şu an için 8,842 doların hemen üstünde işlem gören Bitcoin, yakında gerçekleşecek yarılanma nedeniyle bakalım nasıl bir ilerleme gösterecek. Bitcoin ile ilgili olumsuz yorum yapanlar, Bitcoinin on yıldır ve bu salgın süresince hayatta kaldığını gördüklerine göre acaba hala aynı olumsuz düşüncedeler mi? Ya da Bitcoin için fazla uçuk yorumlarda bulunanlar ne düşünüyor? Gelişmeleri yazılarımızda takip edebilirsiniz?

En güncel Bitcoin yorum ve Bitcoin fiyat tahminleri hakkında görüşleriniz nelerdir? Yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca Bizi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

 

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ajanlıkla suçlanan Virgil Griffith Ethereum bağlantısı var mı?

Coin Ajans

Güncel ZRX coin rehberi: ZRX Coin Nedir? ZRX coin yorum tahmin ve fiyat tahminleri TAKİP ET

Token nedir? Coin nedir? Token ve Coin farkı nasıl anlaşılır? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası