CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Güncel Cardano (ADA) teknik analizi, ADA Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Bu yazımızda Cardano (ADA) teknik analizi, ADA Dolar paritesi ve Cardano canlı fiyat grafiği üzerinde kripto para birimi olan ADA’nın güncel fiyat bilgilerini paylaşacağız.


08 Haziran güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Cardano (ADA) teknik analizine baktığımzıda özellikle son birkaç gündür ADA’nın güçlü bir yükseliş trendi içerisinde olduğunu şahitlik ediyoruz.

Yükseliş eğilimi güçlü olmaya devam ederse bu durumda boğaların 10 günlük EMA seviyesi olan 0,079 dolar seviyesine düşüşleri satın alacağını söyleyebiliriz. Eğere bu seviyeden daha aşağıya doğru bir kırılmanın söz konuş olması durumunda 20 günlük SMA seviyesi olan 0,068 dolardan geri dönüş olasılığı yüksek.

Cardano (ADA) teknik analizi

koinmedya_brave

Şu anda Cardano’da kar alışlarına tanıklık ediyoruz. Her iki hareketli ortalamanın yukarı doğru meyilli olduğunu da hatırlatalım. RSI ise aşırı alım bölgesine yakın bir seviyede yer alıyor. Bu durum alanı boğaların kontrol ettiğini gösteriyor.

Bu nedenle, fiyat 10 günlük EMA seviyesinden harekete geçerse, boğalar sert genel direnç seviyesi olan 0.10 dolar seviyesine ulaşmak için başka bir girişimde bulunacak. Geçmişte, bu seviyenin güçlü bir direnç olarak hareket ettiğini belirtelim. Bu nedenle, ayılar bu seviyeyi bir kez daha agresif bir şekilde savunacak gibi görünüyor.

10 günlük EMA kırılırsa, 20 günlük SMA için daha aşağı seviyelere doğru bir düzeltme mümkün olacak.Böyle bir düşüş, zayıflama momentumuna işaret eder ve birkaç gün boyunca bir hedef oluşumu olasılığını artırır.

Cardano (ADA) teknik analizi

koinmedya_brave

Dört saatlik grafik boğaların bölgeyi 0.0839747-0.0832290 dolar arasında savunduğunu gösteriyor. Ancak ADA / USD paritesinin düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkması için bir mücadele alanının da olduğunu gösteriyor. Bu, ayıların daha yüksek seviyelerde sert direnç gösterdiklerine işaret ediyor.

Eğer kur mevcut seviyelere geri dönüp 0,0901373 doların üzerine çıkması durumunda, yükseliş eğiliminin devam etmesi muhtemel.

Tersi durumda ise, eğer ayılar fiyatı 0.0832 doların altına indirişe bu durumda fiyatın 0,07 dolar seviyelerine kadar gerilemesi mümkün.Bu seviyelerden gelen güçlü bir sıçrama, yakın bir kayıpla birlikte bir satın alma fırsatı da sunabilir.

Ayılar kuru 0.0789610 doların altına düşürürse yükseliş görünümü geçersiz kılınacaktır.

04 Haziran güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Cardano (ADA), haftanın en iyi performans gösteren altcoini

Sektör katılımcıları Shelley güncellemesini bekliyor.

Cardano’nun (ADA) fiyatı tabir caizse yanıyor. Fiyat, 21 Mayıs’ta 0.4950 dolardan yükselmeye başlayarak 0.0889 dolara geldi. Ayrıca, kripto para, 28 Haziran 2019’dan bu yana en yüksek seviye olan 0.0900 $ ‘ı test etti.

ADA / USD, geçtiğimiz hafta % 40’ın üzerinde ve yılın başından bu yana % 170’in üzerinde artış gösterdi.

Şu anki piyasa değeri 2,29 milyar dolar ile onuncu en büyük dijital varlık.

Kripto para, Mayıs ayının sonunda, IOHK CEO’su Charles Hoskinson’ın Shelley olarak bilinen protokol güncellemesinin 30 Haziran ile 7 Temmuz arasında konuşlandırılacağını duyurmasının ardından toparlanmaya başladı.

IOHK, son iki yıldır Shelley üzerinde çalışan Cardano blockchain’in arkasında bir geliştirici şirkettir.

Shelley birçok iyileştirme ve yeni özellik getirecek. Yani, kullanıcıların blok doğrulamalarını kontrol etmesine ve ADA sahipleri için stake ödüllerinin kilidini açmasına izin verecektir. Bu, kripto depolarına ilgi duyabilecekleri anlamına geliyor.

Uzun vadeli grafiklerde, ADA / USD 0.0900 $ ‘dan sert dirençle karşı karşıya kalabilir ve bunu Şubat 2020’den itibaren 0.0923 $’ dan aşağı yönlü hamle için % 138.2 Fibo projeksiyonu izleyebilir.

Bu alan Asya’nın erken saatlerinde reddedildi, ancak boğalar piyasadaki genel düşünceler yükselişe geçtiğinden bu alanı temizlemek için başka bir girişimde bulunabilir.

Bu hedeften çıktıktan sonra, yukarı yönlü bir sonraki heef olan 0.1000 $ ‘a odaklanarak ADA ilgi kazanacaktır. Haftalık grafikte yukarı yönlü RSI göz önüne alındığında, yükseliş senaryosu muhtemel görünüyor, ancak kripto para açık bir şekilde aşırı alım yapıyor ve bu da kısa vadeli bir düzeltmeye yol açabilir.

cardano teknik analiz

Gün içi grafiklerde, kripto para için ilk destek, 0.0800 $’a yaklaşırken 1 saatlik SMA50 ve SMA100 tarafından oluşturuluyor

Bu alanın altında sürdürülebilir bir hareket 0.0725 $’a ulaşacak (son düşüş 2 Haziran ve 1 saatlik SMA200’e ulaştı). Eğer kırılırsa, satışlar bir sonraki amaç için 0.0600 $’a ulaşabilir.

cardano teknik analiz

01 Haziran güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Cardano Piyasa Güncellemesi: Trend çizgisi desteğinden ADA / USD 0.1 $’a yaklaştı

Cardano, ilk 100 arasında en aktif kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor.

0.08 $ ‘ın üzerinde kısa bir mola olmasına rağmen, desteğin 0.07 $’ dan yeniden test edilmesine yol açan bir geri dönüş gerçekleşti.

Cardano (ADA / USD) Perşembe günü toplandı ve tek bir günde% 17’den fazla arttı, ancak Cuma günü nispeten sessiz kaldı. Hafta sonu ticareti, çiftin kazançlarını artırmasına izin verdi. Cumartesi günkü yükselişin ardından ADA / USD yükselmeye devam etti ve 20 Haziran 2019’dan beri 0.08730 $ şeklinde en iyi seviyesine ulaştı.

cardano teknik analiz

Bu yazı yazılırken, Cardano günlük bazda yüzde 2 düşüşle 0,079 dolar seviyesine geriledi.

Cardano’yu çevreleyen düşünce, Shelly yükseltmesinden önce iyimserliğe yol açıyor. Hard forkun 30 Haziran ile 7 Temmuz arasında tamamlanması planlanmasına rağmen, IOHK CEO’su Charles Hoskinson, yükseltmenin 9 Haziran’da herkese açılacağını müjdesini verdi.

Teknik görünüm

Günlük grafikte Göreceli Güç Endeksi (RSI) 80 civarında kalıyor ve paritenin aşırı alım olduğunu gösteriyor. RSI Nisan ayının sonlarında aynı alana en son tırmandığı zaman, ADA / USD yaklaşık üç hafta süren bir konsolidasyon aşamasına girdi.

Parite rallisini uzatmak istiyorsa, bunu yapmadan önce bir düzeltme yapması gerekebilir.

Aşağı yönde, 0.0750 $ (31 Mayıs düşük sevieysi), 0.0700 $ (psikolojik seviye) ve 0.06500 $ (önceki 2020 en yüksek seviye) ilk destek olarak hizalandı. Artan yönde, parite kritik psikolojik seviyeden önce 0.0900 $’ı 0.1000 $’ ı hedefleyebilir.

28 Mayıs güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Boğalar son birkaç gün içinde 20 günlük EMA seviyesi olan 0.052 doları başarıyla savundu.

Bu, boğaların artık Cardano’yu (ADA) genel direnç seviyesinin üzerine 0.0575409 dolara doğru taşımaya çalışacağını gösteriyor.

cardano teknik analiz

Boğalar bu seviyeye ulaşmada başarılı olurlarsa 0.0619885 dolar seviyesine bir ralli mümkün olacak.

Yükselen hareketli ortalamalar boğaların üstünlüğe sahip olduğunu göstermekte.

Grafikteki tek olumsuz gelişme RSI’daki düşüş ayrımıdır.

Iraksama dikkat gerektirse de, alınan pozisyonu shortlamak veya long pozisyonu kapatmak için yalnız bir sebep olmamalı.

Çoğu zaman, sapmalar keskin rallilerle reddedilebilir.

Bu nedenle, yatırımcılar CoinMarketCap’te 11. sıradaki kripto para birimindeki yükseliş trendini sürdürmeye çalışabilirler.

Fiyat düşerse ve 0,0504050 doların altına inerse, bu durumda yükseliş görünümü geçersiz kılınacaktır.

27 Mayıs güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Cardano (ADA) grafiğinde mumlar toprağa bakıyor

Bitcoin, 9000 $ seviyesinin altına düştüğü için fiyat seviyesini üst üste iki haftada düşürmüş oldu.

Ayın başındaki yükseliş momentumu uzak bir hafıza olmaya devam ederken kolektif endüstride az çok düzeltme süresi bellidir.

0.0517 $’lık anlık desteğin üzerinde güçlü bir pozisyon sürdüren varlık, 0.0527 $ olarak fiyatlandırıldı.

Cardano teknik analiz

Cardano’nun fiyatının son 7 gün içinde küçük bir düşüş kaydettiği gözlemlenebilir. Kripto para 28 Nisan’da 0,044 $ seviyesindeki direnci kırmayı başardı, ancak o zamandan beri 0,047 $ ve 0,052 $ arasında güçlü bir yanlamasına hareket kaydetti.

Varlık boğa flama modelinden bir kırılma kaydettikten sonra, 0,0517 dolardan yüksek bir destek görüyor. Ancak, haftadaki düşüş göz ardı edilemez. Ayıların fiyatı dikte etmeyi kabul ettiği varsayılarak, 0,047 dolarlık seviyeyi yeniden test etmesi muhtemel görünüyor. Ancak VPVR, desteğin 0.051 $’dan devam ettiğini gösteriyor.

Buradaki ana boğa göstergesi, ADA’nın Ethereum gibi üst altcoinlerden farklı olarak 200 Hareketli Ortalamasının (mavi çizgi) üzerinde bir fiyat pozisyonu tutmasıdır.

Olası düşüş sonucu mu?

Momentum yokluğu göz önüne alındığında, satın alma baskısının tükenmesi, koinin 0.036 $’a düşmesine izin verebilir. 200 Hareketli Ortalamanın yanı sıra 0,044 $’dan güçlü bir destek eksikliği, 28 Nisan rallisinden önce bir fiyat aralığına düşme olasılığını artırabilir.

Göreceli Güç Endeksi alıcılar için üstünlük göstermeye devam ediyor. Ancak yazının yazıldığı sırada alım baskısı düşmeye başladı. 2020 yılının ikinci çeyreğinin son ayına girerken, varlık, 2020’nin 2. yarısına kadar yükseliş eğilimini sürdürmek için anlık desteğinin üzerindeki pozisyonu korumak üzere sert bir baskı ile karşı karşıya bulunuyor.

24 Mayıs güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Cardano (ADA), Pazartesi günü ilk 20 dijital varlığın içerisinde en kötü performans gösteren altcoinlerden biri.

Kritik direnç 0.0550 dolara yaklaşıyor.

Cardano (ADA) Asya’nın erken saatlerinde gün içi 0,0509 dolara düştü ve yazının yazıldığı sırada 0,0532 $’ a yükseldi. İyileşmeye rağmen, kripto para Pazar gününden bu yana yaklaşık % 7 daha düşük. Mevcut piyasa değeri 1.3 milyar dolar ve günlük ortalama işlem hacmi 135 milyon dolar ile küresel kripto para birimi sırlamasında 11. sırada yer alıyor.

cardano fiyat grafiği

Erken Asya saatlerinde sert bir satıştan sonra, Cardano (ADA) yavaş bir iyileşme başlattı.

Kritik 0.0500 dolar, düşüşü durduran ve geri tepmeyi tetikleyen güçlü bir destek seviyesi olarak hizmet etti. Bir sonraki direnç, 1 saatlik SMA50, SMA100 ve SMA200’ün yanı sıra 4 saatlik SMA50’nin 0,0550 dolar civarında bir kombinasyonu ile yaratıldı.

Yoldan çıktıktan sonra, yukarı tarafın bir sonraki odak noktası 0.0600 dolara çekilecek. Bu alanın üzerinde sürdürülebilir bir hareket, kısa vadeli tabloyu iyileştirecek ve Şubat sonunda bir konsolidasyon alanı olarak hizmet veren 0.0620 – 0.0630 $ ‘a doğru ilerlemeye izin verecektir.

Cardano teknik analiz

Düşüş yönünde ise ADA 4 saatlik SMA200 ile güçlendirildiği için 0,0500 dolar geri çekilmeleri durdurmalıdır; ancak, eğer kırılırsa, satış bir sonraki odak noktası 0.0450 dolara fiyatın çekildiğini görecek. Bu destek, Şubat 2020’den itibaren aşağı yönlü hamle için günlük SMA50 ve% 50.0 Fibo retraksiyonunun bir kombinasyonu ile yaratılmıştır. Bunu 0/0425 dolar (günlük SMA100 ve SMA200) ve psikolojik 0.0400 doları takip ediyor.

21 Mayıs güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Seansın başlarında güçlü bir satış baskısına rağmen, ADA sadece % 1,17’lik artışla birlikte daha düşük ticarete geri döndü

13 Mart’tan bu yana fiyat % 200’ün üzerinde yükseldi ve bu da onu en iyi performans gösteren kriptolardan biri haline getirdi.

Cardano fiyat

Çarşamba günü kripto para alanında geniş tabanlı bir satış gerçekleşti. ADA / USD hala daha düşük seviyelerde işlem görse de, kur % 5 daha yüksek bir seviyeye çıkmak için mücadelesini sürdürdü.

Bu grafikte daha düşük bir yüksek ve aradan daha düşük seviye basılmış olmasına rağmen, eğilim hala daha yüksektir.

cardano teknik analiz

Fiyat şu an 0.060 seviyesine yaklaşıyor. Eğer oraya ulaşmayı başarırsa,% 76.4 Fibonacci düzelmesine çok yakın olacak ve 13 Şubat ile 13 Mart arasında görülen kayıpların çoğunu geri çekecektir.

Fiyat hala oldukça iyi görünüyor ve bu ADA / USD’ye katılımın hala sağlam olduğunu gösteriyor. En büyük artış 13 Mart’ın en düşük seviyesindeydi ancak çoğu kripto para biriminde durum böyle.

18 Mayıs güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Cardano (ADA) şu anda bir yükseliş trendinde giderek daha fazla güçleniyor.

Her iki hareketli ortalamanın da yükseldiğine şahit oluyoruz. RSI, 60 seviyenin üzerine çıkarak boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösterdi.

Cardano fiyat

Son dört gündür, Cardano düşüş trendi çizgisi yakınında pekişiyor. Bu olumlu bir işaret zira önümüzdeki birkaç gün içinde boğaların pozisyonlarını kapatmadıklarını gösteriyor.

Boğalar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine taşıyabilirse, yükseliş eğiliminin devam etmesi söz konusu olacak. 0.0543484 $ seviyesinden küçük bir direnç bulunuyor. Bu seviyenin üzerinde yukarı yönlü hareketin ivme kazanması muhtemel.

Artış yönünde takip edilecek kritik seviyeler 0.062 $ ve sonra 0.072 $ seviyeleri. Fiyat mevcut seviyelerden gerilerse ve 20 günlük EMA’nın (0.048 $) altına düşerse, bu durum yükseliş görünümünü geçersiz kılacak. Bu seviyenin altında 0,0427288 $ seviyesinin yeniden test edilmesi ihtimal dahilinde.

cardano fiyat grafiği

ADA / USD kuru son birkaç gündür yaklaşık olarak 0.050 $ ile 0.052 # arasında işlem görüyor. Düşüş trendi çizgisinin kırılması, genel direnç seviyesine 0.0543484 $’dan bir hareket ile sonuçlanabilir.

Ayılar bu seviyeyi sert bir şekilde savunacak gibi görünüyor. Ancak, boğalar fiyatı 0.0543484 $ seviyesinin üzerine çıkarabilirse, kurun ivme kazanması muhtemel.

Bu nedenle, boğalar bir kırılmada kırılan seviyeyi satın alabilir ve fiyat da 0.0543484 $ seviyesinin üzerinde kapanabilir (UTC saati). İlk kaybı durdur seviyesi 0.049 $ seviyesinde tutulabilir.

14 Mayıs güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Cardano bugün yüzde 3’e yakın bir yükseliş gerçekleştirerek kripto para piyasasındaki yıldız oyunculardan biri olmaya devam ediyor.

Fiyat 0.050 doların üzerine çıktığında hareketli ortalamalarda yükseliş eğilimi oldu.

cardano teknik analiz

Cardano son seanslarda yükseliş kaydetti ve bugün % 3’e yakın yükseldi. Fiyat şimdi 50.00 seviyesinin üzerinde hareket etti ve 0.05368 bölgesini test edebilir.

Cardano teknik analiz

Fiyat da 55 ve 200 hareketli ortalamaların üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, hareketli ortalamalarda da yükseliş eğilimi görülüyor.

İlginç not, satın alma hacmindeki artıştır. Fiyat, piyasadaki iyi desteğin arkasında yükseldi. Göreceli güç endeksi de pozitif bir bölgede yer alıyor. Bu durum fiyatı yukarı taşımak için daha fazla alana sahiptir.

10 Mayıs güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Cardano’nun değerlemesi, son 24 saat içinde yaklaşık olarak yüzde 9,5’lik bir kayıp gösterdi.

Cardano teknik analiz

24 saatlik işlem hacmi ise  yazının yazıldığı sırada 167 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Cardano’da meydana gelen son fiyat düşüşü piyasa değerini de etkiledi ADA’nın şimdi piyasa değeri 1.23 milyar dolar seviyelerinde yer alıyor. Bu piyasa değeri ile Cardano, kripto para piyasası sıralamasında 13. sırada yer aldı.

İlgili yazı için bakınız: Yeni başlayanlar için kripto para rehberi: Nedir, nereden alınır, ne zaman alınmalı, nelere dikkat edilmeli?

Analiz üzerine Bollinger Bantlarının bantlar grafiklerde farklılaştıkça volatilite seviyelerinin artmaya devam edebileceğini önerdiği gözlemlenebilir.

Chaikin Para Akışı veya CMF, yazı yazılırken çıkışlardan daha yüksek sermaye girişlerini vurguladı.

Cardano yakın zamanda haberlerde yer aldı ve Cardano’nun Friends and Family Testnet’in 11 Mayıs’ta başlatılacağı açıklandı. Bu güncelleme topluluk üyelerine, gelecekteki Mainnet’in tüm işlevlerini kapsamlı bir şekilde test edebilecekleri bir ortam sunuyor.

08 Mayıs güncel Cardano (ADA) teknik analizi

Piyasa değeri ile 12. sırada yer alan kripto para birimi Cardano teknik analizine baktığımızda, Nisan ayı boyunca ADA’nın fiyat performansı açısından iyi bir performans sergilediğini görüyoruz.

Ancak Mayıs ayı, ADA’nın ilk fiyat ivmesinin güç kaybına maruz kalması karşısında tamamen farklı bir oyun alanı haline geldi. Yazım sırasında, Cardano bir hafta içinde % 3’ten fazla düşerek 0.04 $’dan işlem gördü.

Cardano teknik analiz, cardano fiyat, cardano fiyat grafiği

Bu durum diğer altcoinler ile karşılaştırıldığında çok fazla olmasa da, haftanın performansı ADA’nın fiyatını durdurmak için yeterliydi.

İlgili yazı için bakınız: Haftanın Önemli Cardano Haberleri: ADA’da gelişmeler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri

Bu, ADA’nın teknik göstergeleri tarafından doğrulandı, çünkü Parabolik SAR’ın noktalı işaretlerinin fiyat mumlarının üstünde olduğu gözlenirken, MACD çizgisi, grafiklerde sinyal çizgisi ile düşüş eğilimi gösterdi.

Cardano, IOHK’ın 11 Mayıs’ta Shelley ana ağına geçiş aşamasının başlangıcını işaretleyeceği gün olarak tanımlamasının ardından son günlerde haberlere konu olduğunu görüyoruz.

08 Mayıs Cardano fiyat grafiği

8 Mayıs itibariyle Cardano’nun fiyat grafiğine baktığımızda Cardano ADA’nın son 24 saat içerisinde bir ivme kazandığını görüyoruz. 0,049 dolar seviyesindeki fiyat hareketi 0,053 dolar seviyesine kar çıkmış durumdadır.

Cardano teknik analiz, cardano fiyat, cardano fiyat grafiği

Cardana ADA yazının yazıldığı sırada 0,051 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Geçtiğimiz günlerde Cardano’dan yapılan açıklamada elçi programına büyük bir katılımın olduğu dile getirilmiş ve bu gelişmeyle birlikte Cardano ADA’nın kripto para alanında daha da benimsenmesine yönelik olarak katkılar sağlayacağı ifade edilmişti.

İlgili yazı için bakınız: Güncel Cardano Rehberi: Cardano/ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır, nasıl üretilir?

Güncel Cardano fiyat grafiği

Güncel Cardano fiyat bilgileri kripto para birimi ADA’nın süreç içerisindeki hareketlerini göstermesi açısından önem taşıyor.

Grafikte yazının yazıldığı sırada Cardano ADA fiyatının 0,051 dolar olduğunu görüyoruz. Piyasa değeri itibariyle de yazının yazıldığı sırada Cardano ADA 1,34 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Geçtiğimiz günlerde Weiss Ratings, Cardano’yu teknolojisinden dolayı övmüştü. Çünkü ADA son yıllarda hiçbir kripto paranın yapamadığı işlere imza attı.

Cardano ağında son günlerde birkaç güncellemeye tanık olduk. Yakın zamanda ise ağ başarılı bir şekilde uzun süredir beklenen Daedalus 1.0.0 mainnet cüzdanı da piyasaya sürdü. Cardano’nun bir sonraki durağı ise Shelley güncellemesi olacak. Shelley ile proje daha fazla merkeziyetsizlik, birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik sözü veriyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum yatırımı yapanların yüzde kaçının kâr ettiğini duyduğunuzda şaşıracaksınız! TAKİP ET

Ethereum boğaları kritik direnci hedef alıyor – Beklenen kırılma gelir mi?

Coin Ajans

Ethereum’a bir destek de Ernst & Young’dan geldi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası

bitcoin
Bitcoin (BTC) 82,640.51 0.31%
ethereum
Ethereum (ETH) 2,887.84 1.01%
tether
Tether (USDT) 7.55 0.12%
ripple
XRP (XRP) 1.89 0.80%
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) 1,753.16 0.07%
bitcoin-cash-sv
Bitcoin SV (BSV) 1,218.25 1.36%
litecoin
Litecoin (LTC) 364.28 0.51%
eos
EOS (EOS) 20.38 1.24%
binancecoin
Binance Coin (BNB) 205.36 0.75%
tezos
Tezos (XTZ) 17.67 4.77%
cardano
Cardano (ADA) 0.685772 2.29%
chainlink
Chainlink (LINK) 75.05 8.72%
stellar
Stellar (XLM) 0.589768 2.14%
monero
Monero (XMR) 697.46 0.50%
tron
TRON (TRX) 0.218207 3.35%
ethereum-classic
Ethereum Classic (ETC) 39.18 0.30%
neo
NEO (NEO) 181.95 3.57%
dash
Dash (DASH) 542.01 1.86%
iota
IOTA (MIOTA) 2.05 2.16%
zcash
Zcash (ZEC) 435.48 2.57%
nem
NEM (XEM) 0.869952 14.53%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 0.020966 1.12%
ontology
Ontology (ONT) 6.06 2.04%
basic-attention-token
Basic Attention Token (BAT) 1.83 2.62%
maker
Maker (MKR) 3,731.24 0.57%
digibyte
DigiByte (DGB) 0.176464 3.29%
vechain
VeChain (VET) 0.106031 4.56%
0x
0x (ZRX) 3.12 4.74%
lisk
Lisk (LSK) 10.49 1.24%
icon
ICON (ICX) 3.57 2.19%
qtum
Qtum (QTUM) 20.31 6.11%
augur
Augur (REP) 112.80 1.29%
ravencoin
Ravencoin (RVN) 0.123305 1.16%
zilliqa
Zilliqa (ZIL) 0.127442 2.45%
hive
Hive (HIVE) 1.29 0.02%
holotoken
Holo (HOT) 0.004160 13.79%
verge
Verge (XVG) 0.033106 3.54%
power-ledger
Power Ledger (POWR) 0.686150 3.37%