CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

WazirX, Hindistan merkezli bir kripto para borsası ve kısa süre önce de Binance tarafından satın alındı. WazirX coin ise bu borsanın çıkardığı kripto para. Kripto para WazirX ve onun WRX coini ile ilgili incelemeye geçelim.


Güncel WazirX WRX coin rehberi

WazirX, 8 Mart 2018’de kurulan bir Hindistan kripto para borsası. Borsa Nischal Schetty, Sameer Mhatre ve Siddharth Menon isimli girişimciler tarafından yönetiliyor.

WazirX, 21 Nisan 2019 tarihinde bir e-posta üzerinden yaptığı duyuruda, borsanın Binance tarafından satın alındığını bildirmişti. Bu, bir Hint kripto borsasının uluslararası trade platformu tarafından satın alınmasının ilk örneği. Bununla WazirX borsasının kullanıcıları ile kripto dünyası arasında bulunan ulusal sınırlar da kalkmış oluyor.

Hindistan’da çok sayıda kripto borsası var. Birkaç örnek verecek olursak Unocoin ve ZebPay gibi borsaların isimlerini sayabiliriz. Bunların çoğu sadece BTC işlemleri sunuyor. Çok daha farklı kripto paralar için işlemler sağlayan Hint borsalar ise sadece WazirX ve ZebPay.

koinmedya_brave

Güncel WazirX  WRX coin rehberi: WazirX coin yorum - haber ve fiyat tahmini

WazirX platformları

WazirX, 27 Mart 2019 tarihinde gönderdiği bir e-postada, artık dünya genelinden yatırımcılara açık olduğunu duyurmuştu. Aynı duyuruda, üye olup işlemlere başlayanlara “100+ WRX Coin” (101+ WRX Coin derken üst limit kesin olarak belirtilmiyor) verileceği de bildirilmişti.

Bu arada WazirX hem masaüstü versiyon hem de mobil uygulama üzerinden traderlere işlem yapma imkanı sağlıyor. WazirX uygulamasını Windows ve MacOS için de indirebilirsiniz. Yani borsa kullanıcısına işlem yapmak istediği platforma göre uygulama seçeneği sağlıyor.

koinmedya_brave

İlgili – Hindistan kripto yasağı kalktıktan sonra %63 pump yapan coin hangisi?

WRX coin nedir?

Güncel WazirX  WRX coin rehberi: WazirX coin yorum - haber ve fiyat tahmini

WRX, WazirX borsasının çıkardığı bir kripto para. WRX coin, 1 milyar adet arz limitine sahip ve zamanla üretilerek bu sınıra ulaşacak. Kripto para kullanım alanı genişledikçe değeri ve likiditesinin de önemli ölçüde artması beklenebilir.

WRX coin şu an WazirX borsasına üye olmada ve referans ödül programı çerçevesinde veriliyor.

WRX coinler neden bedava veriliyor?

Borsa bu soruya şöyle devam cevap veriyor: “Güveninizi kazanmanın ilk adımı, sizi WazirX’i geliştirme sürecine katmaktan geçiyor. Erken katılmanız ve WazirX başarısının bir parçası olduğunuz için sizi ödüllendirmek istiyoruz. Sağladığınız yardım için güçlü bir kullanıcı topluluğu oluşturmayı ve kullanıcı topluluğumuzu buna göre ödüllendirmeyi amaçlıyoruz. Bu aynı zamanda zenginliği biriktirmek yerine paylaşmak için kripto ve blok zinciri ahlakına sadık kalmamıza yardımcı oluyor.”

İlgili – WazirX WZR Coin ilk arzını Binance borsası üzerinden gerçekleştirecek

WazirX, bir ICO düzenlemek yerine WRX coinleri borsa kullanıcıları ve katılımcılara ödül olarak ve çeşitli programlar aracılığı ile sunma yolunu seçti. Yani WRX coinin ilk sahipleri de kendi topluluğu oluyor.

Daha sonra WRX coin elde etmek isteyenler ise WazirX madenciliği ya da işlemlerine katılarak bu kripto parayı elde edebilir. İşlemler ve madencilik üzerinden günlük 10,000 WRX kazanılabilir.

Kaynak

İlgili Haberler

6 gündür konsolide olan Ethereum yükselişe geçecek mi?

Coin Ajans

Ripple için tahvil kararı çıkarsa ne olur? TAKİP ET

Josh Rager: “Ethereum bu seviyeyi geçerse durdurulamaz hale gelir!” TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası