Bitcoin Haberleri

Günlük 1 Milyar Dolarlık Takası Yöneten İsimden Bitcoin ve Altcoin Öngörüsü

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Son derece başarılı bir kripto para ticareti şirketinin başındaki isim, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve genel olarak kripto pazarlarının mevcut durumu hakkında düşüncelerini bizlere sunuyor.

FairSpin

Bahsini ettiğimiz isim Sam Bankman-Fried, Alameda Research ve FTX’in CEO’su. Alameda Research’in kripto ticaret hesaplarından ikisi, BitMEX’te tüm zamanların en başarılı 15’i arasında yer alıyor ve toplam 67 milyon dolar kazandı. Şirket, çoğunlukla kripto borsaları arasındaki arbitraj fırsatlarını belirleyerek günlük olarak yaklaşık 1 milyar dolarlık işlem gerçekleştirdiğini açıkladı.

“Bu Yükseliş Bana 2017 Rallisini Hatırlatmıyor”

Venture Coinist ile yapılan yeni bir röportajda, Bankman-Fried, mevcut kripto pazarının ona Bitcoin’in 2017’deki son destansı rallisini hatırlatmadığını söylüyor. Kripto pazarlarının mevcut durumunu tanımlamak için en iyi tek kelimenin “garip” olduğunu vurguluyor.

StormGain

“Sokakta yürüdüğünüz ve birisine rastladığınızda bu tür bir duyguya sahip olduğunuz 2017 sonundaki boğa koşusundan gerçekten farklı hissediyorsunuz ve muhtemelen ilk kez Ethereum satın almayı düşünüyorlar. O zaman sahip olduğun anlam bu. Ama şimdi böyle hissetmiyorlar. Bu kitlesel yeni bir tüketici tabanı akın değil…’Tuhaf’ sadece bu durumu açıklayan en iyi kelime. Bu kripto para rallisi garipti. Kitlesel bir coşku gibi bir şey hissettirmiyor. Çok fazla coşku vardı, ama biraz ayakların baş olması gibi. İlk şeylerin arttığı ve insanların heyecanlandıkları durumlar gayet netti. Ancak bu ralli insanları harekete geçiren bir şey değildi.”

“Ya Satarlarsa”

Bitcoin’in 2020 ralli’si geleneksel pazarlarda gerçekleşirse, Bankman-Fried, içerideki bilgilerin bir kısmının artık gizlenmeyeceğini hissedeceğini ifade ediyor:

“Bunu normal pazarlarda görüyorsanız, sizi ne düşündürüyor? Senin ne düşündüğünü bilmiyorum ama belki başkaları bilmediğim bir şey biliyor. Belki çok güzel haberler geliyor. Belki de bilmediğimiz bazı sektörlerden, gruplardan veya fonlardan gelen bir coşku vardır ya da sadece büyük bir alıcı, birileri çok fazla satın alıyor ve yükseliyor gibi. Bu sizi meraklandırıyor. Onlar ne yapıyor? Bilmiyorum. Her şey garip ve kafa karıştırıcı, ama açıkçası endişelendiğiniz şey, ya satarlarsa?”

Nihayetinde, Bankman-Fried, Bitcoin’in 2020 başındaki rallisinin kendisini gergin hissettirdiğini söylüyor. Mevcut ralli konusunda temkinli olduğunu ve büyük bir düzeltme gerçekleşmesi durumunda trader’ları şok olmamaları konusunda uyardı.

“Düşüş Olursa Şaşırmayacağım”

Yazım sırasında BTC, yeni yılda 60 günden daha kısa bir sürede% 32,5 arttı.

“Kesinlikle 20.000 $’lık Bitcoin’e ulaştığımızda piyasaların
aşırı ısındığına dair işaretler vardı, ancak aynı zamanda bir ton gerçekten
organik coşku olduğuna dair işaretler de vardı. Şu anda bundan daha az eminim,
bu yüzden biraz gergin olduğumu söylemeliyim. Her şeyin aşağı gideceğini
söylemiyorum, ama eğer giderse bu durum beni şok etmeyecek.

Kesinlikle böyle hissetmiyorum, “Oh ya, bu rallide gerçekten kendimi güvenmiş gibi hissediyorum. Bu gerçekten doğal. Bu dünyanın doğru yolu. ”Burada neyi kaçırdığımı bilmiyor gibi hissediyorum. Neden şimdi? Bu ETH’nin doğru fiyatı ise, neden altı ay önce burada değildi? Ve eğer uygun fiyat olsaydı, şimdi neden burada? ”

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 9743 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

CryptoCompare’in Son Raporu: “Bitcoin Kriz Sonrası Küllerinden Doğacak”

Bitcoin grafiği Çin odaklı mı ilerliyor? İlginç bağlantılar

İşte Wall Street Yatırımcılarının Favori Kripto Para Birimleri

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası