CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Bu sayfada sizlere düzenli olarak günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinler hakkında haberler paylaşacağız.


 

Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri hangileri?

Yazımız size günlük bazda en fazla kazandıran kripto paraları ile en fazla kaybettiren kripto paraları hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor. Yazımıza başlarken şu bilgiyi de hatırlatmakta fayda var. Kripto para piyasası son derece volatil bir piyasa olduğu için günlük bazda en fazla artan coinler ile en çok düşen coinler sıralaması değişebilmektedir.

 

koinmedya_brave

 

İlginizi çekebilir: Yeni başlayanlar için kripto para rehberi: Nedir, nereden alınır, ne zaman alınmalı, nelere dikkat edilmeli?

Bu nedenle verdiğimiz liste yazının yazıldığı andaki verilere göre hazırlanmıştır.

koinmedya_brave

04 Haziran – En fazla kazandıran coinler

04 Haziran Perşembe gününün en fazla artan kazandıran coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en fazla kazandıran coin  HedgeTrade. HedgeTrade % 19,67’lik bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada HedgeTrade 2,70  dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kazandıran koinler

Günün en fazla kazandıran coinler listesinin ikinci sırasında Loopring yer alıyor. Loopring % 14,55’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,07 dolar seviyelerine geldi. Loopring’in  76 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

En fazla kazandıran coinler listemizin üçüncü sırasında ise Quant yer alıyor. Quant  % 14,38’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 7,82 dolar seviyelerine geldi. Quant’ın 94 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

04 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ilk sırasında MaidSafeCoin yer alıyor. MaidSafeCoin % 6,95’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,12 dolar seviyelerine geriledi. MaidSafeCoin’in  58 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren coinler listesinin ikinci sırasında VeChain yer alıyor. VeChain % 3,97’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,006 dolar seviyelerine geriledi. VeChain’in 378 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en fazla kaybettiren coinleri listesinin üç numarasında ise Aave yer alıyor. % 3,46’lık bir düşüşün olduğu Aave 0,06 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Aave’nin  piyasa değeri 79 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

03 Haziran – En fazla kazandıran coinler

03 Haziran Çarşamba gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin Loopring. Loopring % 14,52’lik bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada Loopring 0,06 dolarlık bir değere ulaştı.

en-fazla-kazandiran-ve- kaybettiren-kripto-paralari-koinmedya-com-

Günün en fazla kazandıran kripto paraları listesinin ikinci sırasında Numeraire yer alıyor. Numeraire % 13,99’luk bir yükseliş yaşadı ve fiyat 24,92 dolar seviyelerine geldi. Numeraire’nin  65milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Siacoin yer alıyor. Siacoin % 9,32’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,002 dolar seviyelerine geldi. Siacoin’in 181 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

03 Haziran – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında Flexacoin yer alıyor. Flexacoin % 4,35’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,003 dolar seviyelerine geriledi. Flexacoin’in  86 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en-fazla-kazandiran-ve- kaybettiren-kripto-paralari-koinmedya-

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında Energi yer alıyor. Energi % 2,73’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 2,48 dolar seviyelerine geriledi. Energi’nin 73 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Hyperion yer alıyor. % 2,05’lik bir düşüşün olduğu Hyperion 0,4 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Hyperion’un  piyasa değeri 130 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

ilginizi çekebilir: Güncel HyperionX (TREE) rehberi: HyperionX (TREE) nedir?

02 Haziran – Günün en fazla kazandıran kripto paraları

Kripto para dünyasını yakından takip edenler son 24 saat içerisinde Bitcoin ve kripto paralarda heyecanlandıran hareketliliğe şahit oldular. Bitcoin dün 10 bin doları kırarken bugün kazanımlarını bir anda silerek 9.500 dolar seviyelerine geriledi.

İlgili yazı için bakınız: Bitcoin 2020 yılının en çok kazandıran yatırım aracı oldu

02 Haziran Salı gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin Flexacoin. Flexacoin % 14,53’lük bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada Flexacoin 0,003 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla artan coinler

En fazla artan coinler listemizin ikinci sırasında % 3,89’luk yükseliş gerçekleştiren Stellar yer alıyor. Son yükselişle Stellar fiyatını 0,07 dolara taşımış durumda. Stellar yazının yazıldığı sırada 1 milyar 575 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Decred yer alıyor. Decred % 3,79’luk bir yükseliş yaşadı ve fiyat 15,66 dolar seviyelerine geldi. Decred’in 181 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

02 Haziran – En fazla kaybettiren coinler

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında Aave yer alıyor. Aave % 9,74’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,06 dolar seviyelerine geriledi. Aave’nin  78 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en çok düşen koinler

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında Maker yer alıyor. Maker % 8,92’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 416 dolar seviyelerine geriledi. Maker’ın 418 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise ABBC Coin yer alıyor. % 7,81’lik bir düşüşün olduğu ABBC Coin 0,100 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle ABBC Coin’in piyasa değeri 56 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

01 Haziran – Günün en fazla kazandıran coinleri

01 Haziran Pazartesi gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin Zilliqa. Zilliqa % 20’lik bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada Zilliqa 0,017 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla artan coinler

En fazla artan coinler listemizin ikinci sırasında % 17’lik yükseliş gerçekleştiren OmiseGo yer alıyor. Son yükselişle OmiseGo  fiyatını 1,75 dolara taşımış durumda. OmiseGo yazının yazıldığı sırada 246 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Loopring yer alıyor. Loopring % 11,79’luk bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,05 dolar seviyelerine geldi. Loopring’in 57 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

01 Haziran – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında Flexacoin yer alıyor. Flexacoin % 18,56’lık bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,0026 dolar seviyelerine geriledi. Flexacoin’in  75 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en çok düşen koinler

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında Ren yer alıyor. Ren  % 7,74’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,09 dolar seviyelerine geriledi. Ren’in 77 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Blockstack yer alıyor. % 5,71’lük bir düşüşün olduğu Blockstack 0,139 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Blockstack’ın piyasa değeri 61 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

31 Mayıs – Günün en fazla kazandıran kripto paraları

31 Mayıs Pazar gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin VeChain. VeChain % 14,40’lık bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada VeChain 0,006 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kazandıran coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

En fazla artan coinler listemizin ikinci sırasında % 11,06’lık yükseliş gerçekleştiren Cardano yer alıyor. Son yükselişle Cardano fiyatını 0,08 dolara taşımış durumda. Cardano yazının yazıldığı sırada 2 miltar dolarlık piyasa değerine sahip.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise IOTA yer alıyor. IOTA % 9,43’lük bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,23 dolar seviyelerine geldi. IOTA’nın 643 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

31 Mayıs – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında THETA yer alıyor. THETA % 10,25’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,26 dolar seviyelerine geriledi. THETA’nın  229 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kazandıran coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında Matic Network yer alıyor. Matic Network % 9,04’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,22 dolar seviyelerine geriledi. Matic Network’ün  78 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Maker  yer alıyor. % 6,71’lük bir düşüşün olduğu Maker  480  dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Maker’ın piyasa değeri 482 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

30 Mayıs – Günün en fazla kazandıran kripto paraları

30 Mayıs Cumartesi gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin Celsius. Celsius % 20,58’lik bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada Celsius 0,23 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla artan coinler

En fazla artan coinler listemizin ikinci sırasında % 18,20’lik yükseliş gerçekleştiren Aave yer alıyor. Son yükselişle Aave  fiyatını 0,065 dolara taşımış durumda. Aave yazının yazıldığı sırada 85 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Zcash yer alıyor. Zcash  % 13,51’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 52,99 dolar seviyelerine geldi. Zcash’in 491 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

30 Mayıs – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında THETA yer alıyor. THETA % 6,42’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,29 dolar seviyelerine geriledi. THETA’nın  256 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en çok düşen koinler

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında OmiseGO yer alıyor. OmiseGO % 3,65’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 1,55 dolar seviyelerine geriledi. OmiseGO’nun  217 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Seele -N yer alıyor. % 3,03’lük bir düşüşün olduğu Seele -N 0,098 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Seele -N’nin piyasa değeri 68 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

29 Mayıs – Günün en fazla kazandıran kripto paraları

29 Mayıs Cuma gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Bugün en çok artan koin Maker. Maker % 36’lık bir yükseliş gerçekleştirdi. Yazının yazıldığı sırada Maker 475 dolarlık bir değere ulaştı.

en fazla kazandıran coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

En fazla artan coinler listemizin ikinci sırasında % 11,88’lik yükseliş gerçekleştiren Blockstack yer alıyor. Son yükselişle Blockstack  fiyatını 0,152 dolara taşımış durumda. Blockstack yazının yazıldığı sırada 66 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Chiliz yer alıyor. Chiliz % 8,19’luk bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,0107 dolar seviyelerine geldi. Chiliz’in 49 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

29 Mayıs – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında Unibright yer alıyor. Unibright % 12,33’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,45 dolar seviyelerine geriledi. Unibright’ın  67 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en fazla kazandıran coinler Günün en fazla kazandıran ve kaybettiren coinleri

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ikinci sırasında Numeraire yer alıyor. Numeraire % 7,05’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 23,25 dolar seviyelerine geriledi. Numeraire’nin  58 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Hedera Hashgraph yer alıyor. % 5,87’lik bir düşüşün olduğu Hedera Hashgraph 0,04 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Hedera Hashgraph’ın piyasa değeri 194 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

28 Mayıs – en fazla kazandıran kripto paraları

28 Mayıs Perşembe gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Listemizin başında bugünkü artışıyla kripto para dünyasında 100. sıraya yerleşen Bancor bulunuyor. Bancor bugün % 40,67’lik bir yükselişe sahit oldu. Bancor son yükselişle fiyatını 0,68 dolar seviyesine taşımış durumda.

en fazla artan coinler

Bugünün en çok çıkan coinleri listesinin üç numarasında ise Hedera Hashgraph yer alıyor. % 14,73’lük bir yükselişin olduğu Hedera Hashgraph 0,04 dolarlık fiyattan işlem görüyor.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise Electroneum yer alıyor. Electroneum % 14,40’lık bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,009 dolar seviyelerine geldi. Electroneum’un 92 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

28 Mayıs – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında son günlerin yükselen yıldızı THETA yer alıyor. THETA % 16,36’lık bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,32 dolar seviyelerine geriledi. THETA’nın  284 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en çok düşen koinler

En çok düşen coinler listemizin ikinci sırasında ise Enjin coin yer alıyor. Enjin Coin % 7,20’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,20 dolar seviyelerine geriledi.

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Synthetix Network Token yer alıyor. % 3,92’lik bir düşüşün olduğu Synthetix Network Token 0,74 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Synthetix Network Token’ın piyasa değeri 138 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

27 Mayıs – en fazla kazandıran kripto paraları

27 Mayıs Çarşamba gününün en fazla artan coinler listesini sizler için derliyoruz. Listemizin başında bugünkü artışıyla sükse yapan Enjin Coin bulunuyor. Enjin Coin bugün % 15,89’luk yükseliş gerçekleştirdi. Enjin Coin son yükselişle fiyatını 0,21 dolar seviyesine taşımış durumda.

en çok artan koinler

Bugünün yükseliş gerçekleştiren diğer bir koini ise Electroneum. Electroneum’daki son yükseliş % 12,81 seviyesinde. Electroneum yazının yazıldığı sırada 0,008 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

En çok artan coinler listemizin üçüncü sırasında ise SOLVE yer alıyor. SOLVE % 11,95’lik bir yükseliş yaşadı ve fiyat 0,18 dolar seviyelerine geldi. SOLVE’un 61 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor. SOLVE’de son 24 saatlik hacim ise 13 milyon dolar seviyelerinde.

27 Mayıs – En fazla kaybettiren kripto paralar

Günün en fazla kaybettiren kripto paraları listesinin ilk sırasında son günlerin yükselen yıldızı THETA yer alıyor. THETA % 9,55’lik bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,39 dolar seviyelerine geriledi. THETA’nın  345 milyon dolarlık bir piyasa değeri bulunuyor.

en çok düşen koinler

En çok düşen coinler listemizin ikinci sırasında ise Verge yer alıyor. Verge % 5,13’lük bir düşüş yaşadı ve fiyat 0,0040 dolar seviyelerine geriledi. Verge’nin 65,4 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor.

İlginizi çekebilir: Güncel Bitcoin Teknik Analizi: BTC’de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar

Bugünün en çok düşen coinleri listesinin üç numarasında ise Hedera Hashgraph yer alıyor. % 5,57’lik bir düşüşün olduğu Hedera Hashgraph 0,04 dolarlık fiyata geriledi. Son düşüşle Hedera Hashgraph’ın piyasa değeri 177 milyon dolar seviyelerinde yer alıyor.

İlgili Haberler

Kripto para yarışını hangi ülke kazanacak? TAKİP ET

Para babalarının Bitcoin sevdası geçecek gibi değil! TAKİP ET

Düşüşe rağmen Bitcoin, Ethereum ve Ripple haftalık görünüm olumlu denebilir mi? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası

bitcoin
Bitcoin (BTC) 82,756.18 0.51%
ethereum
Ethereum (ETH) 2,888.14 0.24%
tether
Tether (USDT) 7.55 0.01%
ripple
XRP (XRP) 1.88 0.91%
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) 1,769.55 0.64%
bitcoin-cash-sv
Bitcoin SV (BSV) 1,224.37 0.20%
litecoin
Litecoin (LTC) 364.66 0.21%
eos
EOS (EOS) 20.46 0.45%
binancecoin
Binance Coin (BNB) 205.96 0.29%
tezos
Tezos (XTZ) 17.74 5.55%
cardano
Cardano (ADA) 0.689510 1.80%
chainlink
Chainlink (LINK) 76.78 6.13%
stellar
Stellar (XLM) 0.590455 1.68%
monero
Monero (XMR) 697.76 0.13%
tron
TRON (TRX) 0.216297 0.18%
ethereum-classic
Ethereum Classic (ETC) 39.11 0.15%
neo
NEO (NEO) 185.12 0.27%
dash
Dash (DASH) 544.05 0.71%
iota
IOTA (MIOTA) 2.06 0.63%
zcash
Zcash (ZEC) 436.84 1.49%
nem
NEM (XEM) 0.896445 17.44%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 0.021072 0.20%
ontology
Ontology (ONT) 6.13 0.73%
basic-attention-token
Basic Attention Token (BAT) 1.83 2.40%
maker
Maker (MKR) 3,774.27 1.10%
digibyte
DigiByte (DGB) 0.176283 1.77%
vechain
VeChain (VET) 0.105714 3.41%
0x
0x (ZRX) 3.14 2.95%
lisk
Lisk (LSK) 10.49 2.03%
icon
ICON (ICX) 3.56 0.26%
qtum
Qtum (QTUM) 20.16 1.09%
augur
Augur (REP) 113.25 0.25%
ravencoin
Ravencoin (RVN) 0.122331 1.67%
zilliqa
Zilliqa (ZIL) 0.129307 1.95%
hive
Hive (HIVE) 1.30 0.09%
holotoken
Holo (HOT) 0.004160 13.94%
verge
Verge (XVG) 0.032895 2.69%
power-ledger
Power Ledger (POWR) 0.679061 1.81%