CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Hafta başında ATH yapan Chainlink şimdi hangi seviyeyi hedefliyor? LINK fiyat analizi

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Chainlink son 24 saatte %2 geriledi ve büyük bir simetrik üçgen oluşturdu. LINK, Bitcoin’e karşı geçen Cuma 0,0006 BTC’de destek bulurken o zamandan beri daha da yükselmeyi başardı.

LINK hafta başında ATH yapmıştı

LINK, pazartesi günü 25,65 dolarda yeni bir ATH’ye yükselirken haftaya güçlü bir yükseliş ivmesi ile merhaba dedi. Ancak 24,85 dolardaki direncin üzerinde bir günlük mum kapatamadı ve oradan aşağıya doğru yönelmeye başladı.

Çarşamba günü, LINK, önceki ATH Fiyatı olan 20,77 dolardan desteğe düştü. Oradan toparlandı ve 26 doların üzerine çıktı, ancak dün itibariyle 23,70 doların üzerinde günlük mumu kapatamadı. O zamandan beri, bu satırları yazarken işlem gördüğü 22 dolara düştü.

4 saatlik grafiğe bakıldığında, LINK kısa vadeli simetrik üçgen modelinin içinde sıkışmış durumda. Bir sonraki yönün tayini de büyük olasılıkla kopuşta gerçekleşecek. Yükselişin kırılması durumunda, ilk hedef muhtemelen mevcut ATH olacaktır.

Günlük Chainlink fiyat grafiği

Hafta başında ATH yapan Chainlink şimdi hangi seviyeyi hedefliyor? LINK fiyat analizi 4

İleriye baktığımızda, ilk direnç seviyesi, kısa vadeli simetrik üçgenin üst sınırında 24 dolar civarında yatıyor. Bunu 24,70 (1.272 Fib Extension), 25,65 (ATH), 26 ve 26,67 dolar (1.414 Fib Uzatma) takip ediyor.

Öte yandan, ilk destek, üçgenin alt sınırında 22,40 dolar civarında yer alıyor. Bunu 22, 20,77 (önceki ATH), 20 ve 19,05 dolar (.5 Fib) takip ediyor.

Günlük RSI, şu anda olası bazı düşüş eğilimi işaretlerini gözler önüne seriyor. Bu eğer gerçekleşirse, üçgenin olumsuz tarafa doğru kırılmasına neden olacaktır.

  • Temel Destek Seviyeleri: 22,4, 22 ve 20,77 dolar.
  • Temel Direnç Seviyeleri: 24, 24,70 ve 25.65 dolar.

Bu yazı ilk olarak Cryptopotato’da yayınlanmıştır.

 

İlgili Haberler

Analist: Çok yakında en büyük Bitcoin satıcıları borsalar olacak

Kurumsal yatırımcılar ve büyük şirketlerin kripto para ilgisi artıyor!

Coin Ajans

Son “kale” düştü: Bithumb, gizlilik odaklı kripto paraları tamamen kaldırıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası