CoinAjans.com
Altcoin Teknik Analiz

Haftanın Önemli Binance Coin Haberleri: BNB’de gelişmeler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri TAKİP ET

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com
huobi_koinmedya

Binance coin haberleri kripto para dünyasının merakla beklediği haberleri arasında yer alıyor. BNB lider Bitcoin borsası Binance’ın yerel tokenı olduğu için ilgi çekiyor. Gelin şimdi haftanın önemli Binance coin haberlerine şöyle bir göz atalım. BNB’de beklentiler, yorumlar, analizler ve fiyat tahminlerine odaklanalım.


28 Mayıs Binance Coin Haberleri: Küresel kripto para ödeme işlemcisi CoinPayments satıcılar için BNB’yi destekleyecek

28 Mayıs Binance coin haberlerinde önemli bir gelişme var. Dünyanın önde gelen kripto para ödeme işlemcisi CoinPayments, bugün dünyanın en büyük dijital varlık borsası Binance.com’un arkasındaki küresel blok zinciri ekosistemi Binance ile bir işbirliğini duyurdu. Bugünden başlayarak CoinPayments, Binance’in BNB tokenını tüm dünyadaki satıcıları Binance topluluğuna açmak için destekleyecek.

CoinPayments CEO’su Jason Butcher “Binance işbirliği her iki topluluk için büyük bir kazanç olacak BNB desteğiyle, tokenı elinde tutan herkes artık basit ve güvenli ödeme platformumuzda mal ve hizmet satın almak için milyonlarca yeni seçeneğe erişebilecek.”

BNB, ana Binance Zinciri’nin yerel koinidir ve tarihsel olarak Binance Exchange’de işlem ücretleri ödemek veya Binance Launchpad token satışlarına katılmak için kullanılıyor. Bu CoinPayments işbirliğiyle, Binance topluluk üyeleri artık BNB’yi çok çeşitli e-ticaret siteleri ve çevrimiçi satıcılarda ödeme yöntemi olarak kullanabilecektir.

koinmedya_brave

Binance Coin haberleri

Binance’in Kurucusu ve CEO’su CZ (Changpeng Zhao) yaptığı açıklamada “CoinPayments ile işbirliğimiz BNB topluluğu için inanılmaz derecede önemli. CoinPayments’ın önde gelen bir kripto para birimi ödeme sağlayıcısı olarak küresel erişimi ve geçmişi göz önüne alındığında, kullanımı kolay platformlarını ekosistemimizin bir parçası olan herkese ve BNB’nin dünya çapındaki tüccarlarda ve perakendecilerde daha da faydalı hale getirmekten heyecan duyuyoruz.”

CoinPayments satıcıları artık BNB’yi ödeme seçeneği olarak seçebiliyor ve Binance topluluk üyeleri tokenlarını hemen CoinPayments satıcılarıyla harcamaya başlayabilirler. Kurulduğu günden bu yana, CoinPayments toplam kripto işlemlerinde 5 milyar ABD dolarını aştı ve aylık ortalama hacmi 100 milyon ABD doları civarında.

23 Mayıs Binance Coin Haberleri: Binance Coin ile şimdi Hong Kong ve Tayvan’da CoinHere’ın ATM’lerinden BNB alabiliyorsunuz

Bugünün Binance Coin haberleri kapsamın ATM’lerden BNB alımı var. Binance olarak, BNB de dahil olmak üzere kripto paralar için kullanım alanları yaratmaya devam ediyoruz. Şu anda dünyanın en iyi 10 tokenından biri olan BNB için 200’den fazla kullanım alanına sahibiz. Artık Genesis Block ve kripto ATM birimi CoinHere ile yeni iş birliğimiz sayesinde Hong Kong ve Tayvan’daki kripto ATM’leri aracılığıyla BNB’ye daha kolay şekilde erişebileceksiniz.

koinmedya_brave

Asya’da büyük bir Bitcoin ve kripto para ATM operatörü olan CoinHere, BNB’yi her zamankinden daha da erişilebilir hale getirdi. Minimum 500 Hong Kong doları (13 Mayıs itibariyle 1.928,42 Tayvan doları veya 64,50 ABD doları) ile CoinHere’ın Hong Kong’daki 30 ATM ve Tayvan’daki üç ATM’sinden BNB satın alabilirsiniz. Genesis Block’un kripto ATM’si alt birimi 50 kadar kripto ATM’si işletiyor ve hem makine sayısı hem de kapsama alanı anlamında ATM ağını büyütmeyi planlıyor.

Binance Coin

CoinHere yapılan iş birliğine yönelik “CoinHere’ın misyonu, dijital varlıkların günlük yaşamda geniş çapta benimsenmesini sağlamak. Dijital varlıkların hızlı ve kolay bir şekilde alınmasını ve satılmasını mümkün kılmak için ATM hizmetleri sunuyoruz. Kripto dünyasına girmek ve BNB satın almak için şu anda en iyi zaman. BNB’yi satın almak ise hiç bu kadar kolay olmamıştı” yorumunu yaptı.

Dahası, CoinHere’ın ATM’lerinden BNB’ye ek olarak Binance ekosisteminin yerel blokchaini Binance Chain’in dahili BEP2 formatındaki diğer kripto para birimleri de çekilebiliyor. Bu da, BEP2 tokenlerının daha fazla benimsenmesini ve buna bağlı olarak Binance Chain kullanan çok sayıda projeyi destekliyor. CoinHere’ın BEP2 token standardıyla entegrasyonu, Binance Chain’in kripto para alım satım standardını hızlı ve güvenli eşler arası alım satımlar için daha tanınır kılıyor.

18 Mayıs Binance Coin haberleri: Binance’in CoinMarketCap’ı satın alması BNB’ye katkı sağlayacak mı?

Binance coin haberleri kapsamında bugün Binance’in CMC’yi satın alması var. Kripto endüstrisindeki önemli figürlerin çoğu, CoinMarketCap’in satın alınmasını eleştirmekten kaçındı. Araştırma ve danışmanlık firması Delphi Digital’in müdürü Yan Liberman, daha büyük satın alımların genel olarak sektör için iyi olduğunu belirtti. Ayrıca Binance’in CMC ile olan ilişkisini beklemek ve görmek için en iyisinin beklemek olduğunu ifade ediyor.

Gotbit başkanı Alexei Andryunin “Binance, yatırımlarını kaybetmemek için bu hizmeti şeffaf tutmaya teşvik ediliyor. Bence CMC’nin itibarını korumaya çalışacaklar” diyor.

OKEx’in eski genel müdürü ve kripto türevi platform ACDX’in kurucusu Andy Cheung, etkinlikte eleştirel görüşünü şöyle açıkladı:

“İşletmeyi veya potansiyel kârı anlayabiliyorum. Ama dürüst olmak gerekirse, insanları bir borsayı çalıştırırken sıralamanın ve hacminin doğru olduğuna ve muhtemelen BNB’nin en büyük sahibini nasıl ikna edeceksiniz?” diye soruyor.

İlgili yazı için bakınız: Güncel Binance Coin Teknik Analizi: BNB’de beklentiler, fiyat tahminleri ve yorumlar.

Eleştirel noktalar vurgulansa da Binance’in bu satın alımının en çok BNB’ye katkı sağlayabileceği ifade ediliyor.

Özellikle işlem çiftlerinin daha da genişlemesi ve ayrıca BNB’nin diğer borsalarda listelenip bir işlem kuru haline getirilmesi ileri de söz konusu olabilir.

Diğer taraftan Binance CoinMarketCap abonelikleri kapsamında müşterilerini de Binance coin’e yönlendirebilir.

14 Mayıs Binance Coin haberleri: Binance Endonezya’daki satın alımını BNB ile gerçekleştirdi

Bugünün Binance coin haberleri bir satın alma ile ilgili. Dün Binance’ın Tokocrypto’ya yatırım yaptığı haberi kripto para dünyasına bomba gibi düşmüştü.. Dünyadaki en büyük kripto varlık ticareti hacminin en başından beri genişleme bağlamında Endonezya ve diğer ülkelerin pazarlarına yöneldiği iddia edilmişti. İsmini vermek istemeyen bir kaynak Tokocrypto’nun yatırım fonunu bir Binance Coin (BNB) şeklinde aldığını söyledi.

Binance coin haberleri

Tokocrypto CEO’su Pang Xue Kai, resmi açıklamasında, “Tokocrypto yatırımı Endonezya’da gelecek vaat eden blockchain ekosistemini vurgulayarak lider küresel oyuncuların güvenini sergiledi. Binance’den gelen yatırım, Endonezya pazarında öne çıkan Tokocrypto hizmetlerinin oluşturulmasına yardımcı olacak ve blockchain teknolojisi ile açık bir finansal ekosistem sunma vizyonumuzu hızlandıracak” ifadelerini kullandı.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, “Endonezya, Güneydoğu Asya’daki blockchain ekosisteminin önde gelen merkezlerinden biri olacak. Tokocrypto’ya yaptığımız yatırım, finansal özgürlüğü daha iyi sağlayacak yerel ortaklarla Endonezya pazarı için heyecan verici yeni fırsatları birlikte keşfetmemizi sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.

02 Mayıs Binance Coin haberleri: Binance’nin 24 saatlik hacmi dudak uçuklatıyor

2 Mayıs bainance coin haberlerine bakıyoruz. 30 Nisan Perşembe günü, Binance Kurucu Ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao Binance’in 24 saatlik hacimde 16 milyar dolar zirve rakamına ulaşmasından dolayı bir açıklamada bulundu ve “Şimdi FOMO modunda” vurgusu yaptı.

Her şey dün başladı. Bir günde Bitcoin fiyatının 7.760 dolardan 8.784 dolara gittiğini görüyoruz. Aşağıda gösterilen BTC-USD fiyat tablosundan bu hareketi görebilirsiniz:

binance coin haberleri Haftanın Önemli Binance Coin Haberleri: BNB'de gelişmeler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri

 

Geçtiğimiz 24 saat içinde CZ birkaç ilginç tweet attı.

İlk olarak, 29 Nisan’da 15:13 UTC’de CZ, Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), ham petrol ve Dow’un 12 Mart Perşembe gününden bu yana nasıl performans gösterdiğini yorumladı:

İkincisinde CZ, 29 Nisan’da saat 19:34 UTC’de, Binance’ın ilk kez işlem hacminde 11 milyar dolara ulaşmayı başardığına dikkat çekti:

Daha da etkileyici olan şey, Binance’ın, Binance’in en sert eleştirmenlerinden birinin dahi itiraf etmek zorunda kaldığı gibi, önemli bir teknik sorun yaşamadan (örneğin, Coinbase ve Kraken’in aksine) çok yüksek bir volatilite döneminde bu hacmi ele almayı başarmasıydı:

Daha sonra, 30 Nisan’da 04:09 UTC’de CZ, firmasının kripto türevleri platformu Binance Future’un da tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardığını belirtti:

Ve son olarak, 30 Nisan’da 08:41 UTC’de, Binance’ın 24 saatlik spot ticaret hacminin neredeyse 16 milyar dolara ulaştığından bahsettiği son 24 saatlik dönemde CZ’den en boğa ve neşeli tweet’i geldi:

BNB almak fırsat mı?

Roger Ver’den bugün Binance coin almaya yönelik olarak önemli açıklamalar geldi. Roger Ver kripto para dünyasında Bitcoin Mesihi olarak biliniyor.

Kendisi ile en son yapılan bir röportajda Roger Ver Binance coin ile ilgili olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İlgili haber için bakınız: Halving’ten sonra Roger Ver bile Bitcoin Cash madenciliğini terk etti

Roger Ver’e göre Binance Coin BNB ilerleyen zamanlarda önemli fiyat hareketleri gerçekleştirecek. Özellikle Roger Ver Binance CEO’sunun Binance ekosistemini son derece faydalı bir şekilde yürüttüğünü belirterek bu noktada BNB’nin önemli kazanımlar sağlayacağını ifade ediyor.

Roger Ver: Binance Coin satın almak mantıklı

Yakın zamanda kendisiyle yapılan bir röportajda önde gelen Bitcoin Cash savunucusu Roger Ver, Changpeng Zhao’ya neden saygı duyduğunu ve BNB’ye yatırım yapmanın neden son derece mantıklı olduğuna inandığını açıkladı.

Roger Ver’e göre insanlar Binance coin’i hafife alıyorlar.

Kripto alanında en büyük saygısını kimin kazandığını sorduğunda Roger Ver, Vitalik Buterin’e saygı duymanın yanı sıra Changpeng Zhao’nun büyük bir girişimci olduğuna inandığını vurguluyor.

Binance coin haberleri

Bu noktada Roger Ver “Tabii ki CZ, bu alanda inanılmaz bir girişimci oldu. Gerçekten harika bir iş yaptığı için CZ’ye sadece bu alanın bir dâhisi gözüyle bakıyorum” diyor.

Roger Ver’in görüşüne göre, yatırımcılar ve traderlar BNB’yi ciddi şekilde hafife alıyorlar. BNB’nin, Bitcoin’in başlangıçta olması gerektiği şeye benzediğini belirten Roger Ver insanların fiat yerine kullanacağı elektronik nakit olduğunu ifade ediyor

“Bitcoin bu şekilde ilgi kazanmaya başladı. İnsanlar bunu para ödemek için kullanıyorlardı. Şimdi Bitcoin’i tanıtan insanlar Bitcoin ile ödeme yapmak isteyen insanlarla alay ediyor, ancak BNB doğru yolu izliyor ve insanlara BNB ile ödeme yapmalarını söylüyor. ”

Roger Ver’e göre diğer değerli kripto para projelerine bakıldığında Binance ve BNB dışında, Ethereum, DeFi ve elbette Bitcoin Cash’in olduğunu söylüyor ve ekliyor.

“Ethereum inanılmaz. DeFi hafife alınmamalıdır.”

Kaynak

Kaynak

Kaynak

İlgili Haberler

Coinbase listelemesi sonrası Decentraland MANA fiyatı 2x yaptı

Coin Ajans

Ripple ocak ayında 20 centi aşabilir mi?

Coin Ajans

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası

bitcoin
Bitcoin (BTC) 82,817.24 0.01%
ethereum
Ethereum (ETH) 2,826.13 1.90%
tether
Tether (USDT) 7.56 0.09%
ripple
XRP (XRP) 1.87 0.79%
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) 1,713.89 1.42%
bitcoin-cash-sv
Bitcoin SV (BSV) 1,161.59 2.85%
litecoin
Litecoin (LTC) 357.55 1.87%
eos
EOS (EOS) 20.18 0.62%
binancecoin
Binance Coin (BNB) 198.84 2.35%
tezos
Tezos (XTZ) 16.85 6.20%
cardano
Cardano (ADA) 0.673918 2.71%
chainlink
Chainlink (LINK) 73.76 6.08%
stellar
Stellar (XLM) 0.581588 1.40%
monero
Monero (XMR) 710.71 0.18%
tron
TRON (TRX) 0.205950 1.43%
ethereum-classic
Ethereum Classic (ETC) 38.47 1.82%
neo
NEO (NEO) 182.14 3.81%
dash
Dash (DASH) 538.93 0.93%
iota
IOTA (MIOTA) 2.01 0.80%
zcash
Zcash (ZEC) 431.99 1.17%
nem
NEM (XEM) 0.866438 1.38%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 0.021055 0.17%
ontology
Ontology (ONT) 5.46 5.59%
basic-attention-token
Basic Attention Token (BAT) 1.83 0.54%
maker
Maker (MKR) 3,663.12 3.25%
digibyte
DigiByte (DGB) 0.237419 16.83%
vechain
VeChain (VET) 0.111549 2.34%
0x
0x (ZRX) 3.05 3.11%
lisk
Lisk (LSK) 10.13 2.92%
icon
ICON (ICX) 3.45 3.46%
qtum
Qtum (QTUM) 19.65 0.78%
augur
Augur (REP) 109.58 3.25%
ravencoin
Ravencoin (RVN) 0.118396 4.35%
zilliqa
Zilliqa (ZIL) 0.120890 3.91%
hive
Hive (HIVE) 1.31 0.56%
holotoken
Holo (HOT) 0.004126 0.43%
verge
Verge (XVG) 0.034492 2.52%
power-ledger
Power Ledger (POWR) 0.678218 0.34%