CoinAjans.com
Altcoin

Haftayı lider tamamlayan en iyi 5 kripto para

fairspin_koinmedya

Kripto para dünyası farklı eğilimlere sahip. Bitcoin dışında kar eden ve yatırımcının ilgisini çeken  birçok küçük ve büyük kripto para var. İşte Bitcoin hariç geçen hafta performansı yüksek en iyi 5 kripto para


Bitcoin hariç en iyi 5 altcoin

 

  1. Matic Network +%98

Matic Network ölçekleme üzerine odaklı bir proje. Ağ, veri bütünlüğünü garanti etmek ve kontrol noktalarını kaydetmek için Ethereum Blockchain’i kullanıyor. Veriler hemen blockchaine kaydedilmediği için yüksek işlem hızı elde edilebilir. Matic Network’ün geçen hafta iyi iş çıkarmasının nedenlerinden biri de Blockade Games ile olan yakın tarihli ortaklığı. Matic Network Binance’den satın alınabilir.

İlgili: Bir haftada 2 kat artan Matic için sırada ne var?

  1. DigixDAO + %67

DigixDAO, Ethereum Blockchain üzerinde çalışan merkezi olmayan otonom bir proje. DigixDAO, her biri bir gram altına eşdeğer ikincil bir token olan Digix Gold (DGX) ‘ e sahip. DGX altına dayalı bir stabil coin. Token’in geçen haftaki performansı konusunda net bir sebeb sunulamıyor. DigixDAO Binance’ta mevcut.

İlgili: Altın destekli kriptopara Digix (DGX)’le tanışın!

  1. Cosmos + %32

Cosmos bir blockchain ağıdır. Cosmos, iletişim blok zincirlerinin birbirleriyle etkileşime girebileceği çeşitli bağlantı seviyesini açıklar. Sektör için yeni bir ağ olmasına rağmen iyi bir performans gösteriyor. Cosmos şu anda hızlı büyüyor ve haftanın en iyi 5 kripto para listesine girmeyi başarıyor.

İlgili: Cosmos ATOM nedir?

  1. Enigma + %28

Enigma blockchain gizlilik üzerine odaklanmış bir projedir. Projenin hedefi Ethereum akıllı sözleşmelerin anonim hale getirilmesi. Geçen haftaki iyi performansı için özel bir sebep bulunamadı. Enigma Binance’ta mevcut.

İlgili: Enigma nedir?

  1. Algorand + %21

Algorand, Silvio Micali tarafından geliştirilen proof-of-stake’e dayalı yeni bir blockchain projesidir. Yükselişin bir nedeni, Defi de dahil olmak üzere birçok ekstra özelliği tamamlayan Algorand 2.0’in piyasaya sürülmesi olabilir. Algorand Binance’ta mevcut.

İlgili: Algo coin nedir?

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.” 

 

İlgili Haberler

Ünlü Araştırmacıdan Şaşırtan Ethereum Açıklaması: ETH 2.0 Bu Teknoloji Tarafından Yok Edilebilir

Coin Ajans

Vertcoin yüzde 51 saldırısı yedi – Yine!

Coin Ajans

Bitcoin Ethereum XRP ve Litecoin popülerlik savaşı başlıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası