CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Herkesin gözü Bitcoin’deyken o altcoinlere dikkat çekti: “Güç yer değiştirmek üzere!”

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin’in son parabolik rallisi, altcoinler için rüzgar sağlama yolunda çok az şey yaptı. Birçok altcoin, büyüme durgunlaştıkça BTC’ye karşı yıkıcı kayıplar gördü.

Gelecekte bunun tekrar yaşanma olasılığı çok yüksek görülüyor ancak sadece Bitcoin’in ne kadar süre toplanacağı ve altcoinlerin biraz ivme kazanmadan önce ne kadar yükseleceği sorusunun cevabı merak ediliyor.

Bitcoin yerel zirvesine mi yaklaştı?

Bir risk sermayedarı, piyasanın BTC’den altcoinlere doğru bir dönüşün gerçekleşeceği noktaya yaklaştığına inanıyor.

Bitcoin’i çevreleyen hissiyatın “genel açgözlülük ve fomo” ile karakterize edilebileceğini ve bunun yerel bir zirvenin simgesi olabileceğine dikkat çekiyor. Ayrıca yatırımcıları genellikle bu tokenlerin patlamasından hemen önce gerçekleşen Bitcoin rallisinden sonra kovaladıkları için altcoinlerin tamamen teslim olmaya başladığını belirtti.

Bitcoin, son birkaç haftadır inanılmaz bir şekilde tırmanıyor. Bu yükseliş en sadık destekçilerini bile hazırlıksız yakaladı.

30.000 dolara çok yaklaştı

Artan perakende talebi ve kurumsal talebin bir birleşimi, bu rallinin ardındaki muhtemel sebep. Ve bu durum, fiyatının 10.000 doların altındaki birkaç ayın en düşük seviyelerinden dün gece belirlenen yaklaşık 30.000 dolara çıkmasına neden oldu.

Bu ralli, son birkaç ayda BTC ticaret çiftlerinde önemli ölçüde düştüğü için altcoinler için pek dostça davranmadı. Bu da altcoinler hakkında genel olarak olumsuz bir duygu yarattı ve aynı zamanda bazı teslimiyetleri ateşledi.

Sıra altcoinlerde olabilir

Blockhead Capital’de kripto odaklı girişim kapitalisti Matt Kaye, son tweetinde Bitcoin’ini yavaş yavaş altcoinlere dönüştürdüğünü açıkladı ve BTC’den uzaklaşıp daha küçük akranlarına doğru yakında bir sermaye akışı beklediğini belirtti.

Bitcoin’den altcoinlere bu geçiş gerçekleşirse, altcoinlerin gücünün BTC’lerle ters orantılı olduğu sayısız diğer kripto boğa piyasalarında görülen bir eğilimi doğrulayacaktır.

İlgili Haberler

Bitcoin’den Yatırımcıları Heyecanlandıran Hamle! İşte Sıradaki Hedefler

ABD Borsaları Çöküşte, Bitcoin, Ethereum ve XRP’de Son Dakika Fiyat Durumu

Coin Ajans

Bitcoin fiyat analizi: BTC gün içinde nasıl hareket edebilir?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası