CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Herkesin Gözü Bu Balinalarda: Yarım Milyar Dolardan Fazla Bitcoin Hareket Etti!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin fiyatı toparlanırken kripto para balinaları da gün yüzüne çıktı. Yatırımcı ve analistler, devasa bir Bitcoin servetinin hareketini izliyor. İşte detaylar…

Gizemli bir balina, 386 milyon dolar değerindeki 22.816 Bitcoin’i transfer etti

Gizemli bir balina, sadece 14,83 dolarlık bir ücret karşılığında 386 milyon dolar değerindeki 22.816 BTC’yi transfer etti. Bu transfer ilk olarak “Bitcoin Block Bot” olarak bilinen otomatik dağıtık defter izleme aracı tarafından görüldü. En son Blockchain verilerine göre, balina devasa BTC hazinesini üç ayrı cüzdana taşıdı. 

Herkesin Gözü Bu Balinalarda: Yarım Milyar Dolardan Fazla Bitcoin Hareket Etti! 4
Kaynak: Blockchain.com

Toplam 18 işlem içeren bir cüzdan 1.370 BTC aldı. Toplam dört işlem içeren başka bir cüzdan 21.446 BTC topladı. Toplam iki işlem içeren üçüncü cüzdan, bir BTC’den daha az aldı. BitInfoCharts, balinanın orijinal cüzdanı 28 Ekim’de oluşturduğunu ortaya koyuyor. Bu cüzdan, aynı gün önemli miktarda BTC aldıktan sonra piyasada var olan 112. en zengin cüzdan oldu. 25 Kasım’da ise balina en zengin 31. cüzdan olma yolunda daha fazla BTC toplamaya devam etti.

Bitcoin fiyatı toparlanırken kripto para balinaları da gün yüzüne çıktı

Söz konusu balina, müşterileri adına kripto varlıklarını yöneten bir saklama platformu veya kurum olabilir. Ayrıca balina, güvenlik amacıyla BTC’yi birden fazla adrese taşıyabilir. Son günlerde, piyasada daha fazla Bitcoin balinası varlıklarını hissettiriyor. Son 48 saatte, büyük Bitcoin sahipleri 231 milyon dolar değerindeki 13.734 BTC’yi taşıdı. Yukarıda bahsedilen muazzam BTC işlemini bu rakama eklersek, balinalar son iki günde 617 milyon dolar değerindeki toplam 36.550 BTC’yi hareket ettirdi.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Square’in 50 Milyon Dolarlık Bitcoin Alımı Sonrası BTC İvme Kazandı! İşte Ünlü Analiste Göre Sıradaki Seviyeler

Bitcoin Fiyatı Kritik Bir Aralıkta Sıkıştı! İşte İzlenmesi Gereken Seviyeler

FED saniyede 1 milyon dolar basıyor! Bitcoin için anlamı ne?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası