CoinAjans.com
Altcoin

Heyecanlandıran İddia: Binance ve Ripple Ortaklık Kurdu! “Muhteşem Fiyatlar Ufukta”

Kriptokoin.com – Ripple (XRP) yatırımcıları, Ripple ile dev kripto para borsası Binance arasında bir ortaklık olduğuna dair kanıtlar ortaya çıktığını söylüyor.

FairSpin

Binance ve Ripple arasındaki yeni ortaklık söylentileri yatırımcıları heyecanlandırdı

Şubat ayında Binance’in CEO’su Changpeng Zhao,  şirketin talep üzerine Likidite (ODL) olarak adlandırdığı XRP destekli sınır ötesi ödeme çözümünü desteklemek için gelecekte San Francisco startup’ında “kesinlikle” yer alacağını söyledi. ODL, bankalara ve finans kuruluşlarına, XRP’yi köprü para birimi olarak kullanarak yurt dışına para göndermek için yasal olarak uyumlu bir yol sağlamak üzere tasarlandı.

Kaynak: Twitter

Uygulama fiat’ı kabul edebilen ve XRP’deki eşdeğer değerinin fiat’a geri dönüştürüldüğü başka bir ülkedeki uygun borsaya gönderebilen kripto borsalarına dayanır. Şimdi, XRP topluluğunun üyeleri, ODL hacmini saptamak için tasarlanmış bir izleme aracının, Rus rublesi ile ilgili bir dizi olası ODL işlemini keşfettiğini söylüyor. Yatırımcılara göre şirket, Ekim ayında rubleyi desteklemeye başlayan Binance ile yeni işlemleri birleştirdi. Yatırımcılar konu üzerine şu şekilde yorumlarda bulundular:

StormGain

Bu, Binance’in ODL borsası rolünü oynayacağını gösteriyor. Bu dinamit hacmi olacak. Daha fazla hacim, Binance için daha fazla fayda anlamına gelir. İyi iş Binance’in CEO’su Changpeng Zhao. Rus koridoru bu sabahtan beri açık.

Binance XRP işlemlerini destekleyen borsalar arasına girerse “patlayıcı bir hacim” görülebilir!

Şimdiye kadar, Binance CEO’su Changpeng Zhao konuya yönelik yorum taleplerine cevap vermedi. Ripple, ODL’nin likiditesini artırmak için kripto borsaları Bittrex, Bitso, Coins.ph ve Bitstamp ile ortaklıklar kurduklarını duyurdu. Eğer piyasadaki Ripple ile Binance arasındaki ortaklığa yönelik söylentiler doğruysa uzmanlara göre, XRP işlemlerinde ve fiyatlarında toparlanma görülebilir.

“Piyasa Analisti “Ripple Yeni Başlıyor” Dedi ve Bu Seviyelere İşaret Etti!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Başarılı Analist, Ripple’ın Önümüzdeki Günlerde Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Coin Ajans

Gizemli Ethereum Balinası Ortaya Çıktı! Bakın Onmilyonlarca Dolarlık ETH Neden Satıldı

Coin Ajans

Kripto Para Dünyasında 2019 Yılının Kazananları ve Kaybedenleri

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası