CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Hint Kripto Para Sektörünün Ünlü İsmi, Ülkedeki Regülasyonlar Hakkında Konuştu

kripto para haber coinajans

Geçtiğimiz günlerde Binance tarafından satın alınan Hint kripto para borsası WazirX’in CEO’su Nischal Shetty, hem ülkedeki kripto paraların yasaların durumu, hem de Binance tarafından satın alınma süreçleri ile ilgili olarak konuştu.

Hindistan’da kripto para regülasyonlarının değişmeyeceğinin garantisini kimsenin veremeyeceğini belirten Shetty, bu sebepten ötürü de sektörde iş yapmanın zor olduğunu belirtti.

Shetty, şöyle konuştu:

”Bir sonraki gün ne olacağını, karşınıza ne çıkacağınızı bilmiyorsunuz. Hal böyle olunca da, bu işi yapmak gerçekten çok zorlaşıyor. Şu anda ülkenin durumuna bakacak olursanız, şunu en başta ifade edebilirim ki, kripto paralar Hindistan’da şu anda yasa dışı değil. Ancak elbette netlik olmadığını da söylemek gerekiyor.”

Hindistan’ın Potansiyeli

Birçok otorite, Hindistan’ın kripto para konusunda dünyanın en fazla potansiyele sahip olan ülkesi olduğunu ifade ediyor.

Ülkede artan mobil cihaz kullanım oranları, internetin giderek gelişmesi gibi faktörlere ek olarak, aynı zamanda bankacılık hizmetine erişimi olmayan çok fazla sayıda kişinin bulunması, bu alanda Hindistan’ın iyi bir ülke olarak görülmesine yol açıyor.

Binance gibi bir platformun da ülkeye giriş yapma kararı alması, aslında Hindistan’ın potansiyelini ve kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor.

İlgili Haberler

Dünyaca Ünlü Şarkıcıdan, Stellar’a Övgü!

Coin Ajans

Popüler Bitcoin cüzdanı, hem SEC hem de CFTC’den ceza yedi

2020’nin ilk çeyreğiyle ilgili çarpıcı borsa verileri ortaya çıktı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası