CoinAjans.com
Altcoin

Hızlı çıkan hızlı düşüyor: Matic Network

fairspin_koinmedya

2 haftayı aşkın süredir düzenli bir fiyat artışı yaşayan Matic fiyatları hızlı biçimde değer kazandı. Ancak hızlı çıkan hızlı düşüyor ve Matic fiyatları tabir yerindeyse çakıldı.


Hızlı çıkan hızlı düşüyor

2019 yılının Nisan ayında piyasaya sürülen Matic Network fiyatlarında 20 Kasım 2019 tarihinden sonra ciddi fiyat artışları yaşandı. Ne yazık ki hızlı çıkan hızlı düşüyor. 22 Kasım’da 0,013 dolardan işlem gören Matic, 9 Aralık 2019 tarihinde 0,042 doları görerek kendi rekorunu kırdı. Bu süreç içerisinde Matic Network, yüzde 225 oranında değer kazandı. Ancak 10 Aralık 2019’da yüzde 70’lere varan değer kaybı ile fiyatlar hızlı düştü.

Lütfen Bkz: Matic Network (MATIC) Coin mükemmel yükselişi

Aşağıdaki grafikte Matic Network fiyatlarında 23 Kasım – 10 Aralık arasındaki fiyat değişimini görüyoruz. Fiyatlardan tam bir dik kenar üçgen formunun oluştuğunu görüyoruz.

Gün içerisinde 0,012 dolara kadar gerileyen Matic, kısmi bir tepki alımı ile 0,020 dolar seviyesine çıktı. Aşağıdaki grafikte ise Matic fiyatlarında yaşan son 7 gün içerisindeki değişimi görüyoruz.

Lütfen Bkz: Tezos haftayı yüzde 30’luk prim ile kapattı

Matic Coin’in toplam arz miktarı 10 milyar adet ve bu coin’lerin yüzde 25’i piyasaya sürülmüş durumda. Piyasada işlem gören toplam coin miktarı ise 2,549 milyar adet.

Matic 9 Aralık tarihine kadar yakaladığı ivme sayesinde CoinMarketCap sıralamasında ilk 50’ye girebilmişti. Ancak yazının kaleme alındığı saatte 82’inci sıradan işlem görüyor.

Kaynak

İlgili Haberler

Ünlü Analist “Ripple’dan Uzak Durun” Dedi ve Bu Seviyelere İşaret Etti!

Coin Ajans

IOTA, 15 Saatlik Ana Ağ Kesintisi Sonrasında ‘Küçük’ Ağ Hatasını Düzeltti

Coin Ajans

Blok ödülünün azalmasından sonra Ethereum Classic ETC fiyatı istikrarlı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası