CoinAjans.com
Kriptopara Haber

HoloChain (HOT) ve Avalanche (Avax) analizleri: 30 Aralık

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Holochain (HOT), USDT karşısında Kasım ayında dip seviyelerden (0,000435) başlayan yükseliş trendini korumaya devam ediyor. Avax, Eylül ayında Binance’da listelendikten sonra 7 dolara kadar yükselen fiyatı sonrası 5 doların altında konsolide oldu ve o günden beri geniş bir düşüş kanalında ilerliyor.

Yaklaşık 2 aylık süreçte 0,0006350 seviyesinin altcoin için önemli bir direnç seviyesi oluşturduğu görülüyor. Son bir haftadır dip seviyelerden kurtulmaya çalışan Holochain, 0,0005750 seviyelerinde kısa vadeli bir dirençle karşı karşıya.

HOT/USDT günlük görünümü

HoloChain (HOT) ve Avalanche (Avax) analizleri: 30 Aralık 5

5750 – 5600 direnç alanı aynı zaman 21 günlük ve 8 günlük üssel hareketli ortalamalarla da sağlam bir direnç olarak duruyor. Bu seviyenin yukarı yönlü kırılması durumunda uzun vadeli görünümde Fib 0,318 değerini (6350) yeniden test edebilir.  Bu seviyenin günlük açılış-kapanış mumuyla geçilmesi Ocak ayında altcoin’in yükseliş trendini güçlendirmesini sağlayabilir. Orta vadeli yükseliş hedefleri ise 0,0007 – 0,0007649 – 0,0008573 olarak gözüküyor.

Düşüş trendinin aşağı yönlü kırılması yani Fib 0,236 değeri ( 0,000555) altında HOLO/USDT’de yeni bir düşüş trendi görebiliriz.

AVAX düşüş kanalındaki hareketine devam ediyor

AVAX, Kasım ayı sonunda 4,39 kanalın üst bandını test etti ancak kanal dışında yükselişine devam edemeyerek alt çizgiye doğru yöneldi. Kanalın orta çizgisinde tutunma mücadelesinde başarısız olunca düşüş trendi devam ediyor. Şu an 2,85 dolar seviyesinde bulunan AVAX, trendin devam etmesi durumunda 2,65 dolara kadar gevşeyebilir.

AVAX/USDT günlük görünümü

HoloChain (HOT) ve Avalanche (Avax) analizleri: 30 Aralık 6

Bu seviyelerden gelebilecek talepler, AVAX’ın yeniden yükselişe geçmesini sağlayabilir. Bu durumda 3 doların üzerinde günlük kapanışlar gelmesi ilk hedef olacakken önümüzdeki günlerde 3,5 – 3,7 dolar üzerinde kapanışlar gelmesi gerekiyor. 3,7 üzerinde günlük kapanış, düşen kanalın kırılması şeklinde yorumlanabilecekken AVAX’da beklenen yükselişin geleceği görülebilir.

Kısa vadeli görünümde ise 2,97’de konumlanmış 8 günlük EMA değeri, ilk direnç olarak takip edilebilir bu seviyenin ardından 3,13 dolar (21-EMA) ikinci bir direnç fiyatı olarak gündeme gelecektir. Günlük grafikte stokastik RSI, aşırı satımı işaret ediyor. 3,13 üzerinde bir gün kapanışı, bu gösterge de alış sinyali verecek şekilde 20 değerinin üzerine çıkabilir.


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Analist: Altcoinler ralli için pozisyon aldı!

Coin Ajans

IOTA’da 20 kat hız artışı getiren güncelleme

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Dijital Paralar Hakkında Konuştu

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası