CoinAjans.com
Cardano Haberleri

Hoskinson: “Bitcoin önce 10 bin, ardından 100 bin dolar olacak”

cardano haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Son iki günde 800 dolardan fazla değer kaybı yaşayan Bitcoin için Cardano kurucusundan şaşırtıcı bir tahmin geldi. Hoskinson’a göre Bitcoin önce 10 bin, sonrasında da 100 bin dolar seviyelerini görecek!


“Bitcoin önce 10 bin dolar, ardından 100 bin dolar olacak!”

Son bir haftada 1300 doların üzerinde değer kaybeden Bitcoin için tehlike çanları daha şiddetli çalmaya başladı. 3 gün önce 8,193 dolardan işlem gören BTC fiyatları dün 6,955 dolara kadar düşüş gösterdi.

Birçok analist Bitcoin’in yakın vadede 6000 doların alt seviyelerine kadar düşebileceğini öngörüyor. (Bitcoin yatırımcılarını daha büyük düşüşler bekliyor olabilir). Hal böyle iken Cardano’nun kurucusu ve Ethereum’un kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson’dan ilginç bir çıkış geldi.

Dubai’den yayın yapan bir televizyon  programına canlı yayın ile katılan Hoskinson’a göre piyasalardaki FUD sendromu geçer geçmez Bitcoin yükselişe geçecek. Böylece Bitcoin önce 10 bin, uzun vadede ise 100 bin dolara yükselecek. Ünlü kripto uzmanı paylaştığı tweet’inde şu ifadelere yer verdi:

“ Şu anda Bitcoin düşüyor gibi görünüyor. Ancak kripto para piyasalarındaki mevcut FUD olayı ve yapılan manipülasyonlar bittiğinde dünyayı yerinden oynatacak bir global güce sahip olduğumuzu herkese göstereceğiz. Bitcoin’i yakın zamanda tekrar 10k seviyesinde göreceğiz. Kripto paraların yükselişi durdurulamaz!”

Dijital fonların alışveriş işlemleri için ADA kripto para birimini kullanan Cardano hakkında sorulan soruları da cevaplayan Hoskinson, Cardano için her şeyin yolunda gittiğini belirtti.

Cardano’nun geleceği inşa ediliyor

Hoskinson ayrıca, Cardano’nun yeni kripto para birimi cüzdanı Daedalus hakkında da konuştu. Daedalus’un kod kalitesinden ve işlem hızından oldukça memnun olduklarını dile getiren Hoskinson, bu ay elde ettikleri verilerin bunu teyit ettiğini belirtti.

Cardano’nun geleceğini inşa ettiklerini ifade eden Cardano kurucusu, 2020 yılında birçok yeni sürüm ve ürün ile müşterilerinin karşılarında olacaklarını haber verdi. Hoskinson, en son teknolojiyi kullandıkları Daedalus projesinde olduğu gibi Cardano ağının hızı ve kalitesi sayesinde yeni çalışmaların daha kolay ilerleyeceğini söyledi.

Cardano platformu, yakın zamanda yerel düzenlemelere bütünüyle uyum sağlayabilecek bir end-to-end çözümü sunacak. Takdir edersiniz ki küresel ödemeler, finansal platformlar dünyasında çehre değişikliğine gitmek için öncelikle buna uygun bir altyapı oluşturmak gerekiyor.

Bilgisayar ve teknoloji uzmanları bu altyapıyı oluşturmak ve kitlelere benimsetmek için yıllarca araştırma, kodlama ve test faaliyetleri gerçekleştiriyorlar. Bu da, haliyle epey bir zaman alıyor.

Ancak, Hoskinson’un ifadelerine göre Cardano ekosistemindeki araştırma-geliştirme faaliyetlerinin birçoğunda sona gelinmiş. Ayrıca, Ethereum ile bazı projelerde ortak çalışma ihtimali de söz konusu. Bu durumda 2020 yılı Cardano için birçok şeyin başlangıcı olabilir. (Cardano hakkında güncel haberler)

Kaynak

İlgili Haberler

Cardano Shelly testnetini 12 Kasım’da çıkarabilir

Coin Ajans

Ethereum ve Bitcoin rakip mi? Yoksa Ethereum ve Bitcoin dost mu? TAKİP ET

90.000 ETH ödül, yeni oyunlar ve canlı oyun hizmeti Fairspin Blockchain Platformunda TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası