CoinAjans.com
Bitcoin

HTC, Bir Bitcoin Hayalini Daha Gerçekleştirdi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Tayvan merkezli elektronik devi HTC, daha önce blockchain tabanlı akıllı telefon ve buna benzer yenilikçi adımları ile hem kripto para sektörünün hem de blockchain sektörünün dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştı. HTC’nin şimdiki adımı ise Bitcoin’e yönelik oldu.

Exodus 5G Hub Müjdesi!

HTC şimdi de hem 5G ağ bağlantılarını destekleyen, hem de tam bir Bitcoin ağ düğümüne ev sahipliği yapabilen bir router (yönlendirici) cihaz geliştirdiğini duyurdu. Çarşamba günü yapılan duyuruda Exodus 5G Hub isimli cihazın internete bağlanabilen bütün cihazlar için 5G hızında erişim sağlayacağı belirtildi.

HTC buna ek olarak kullanıcıların Bitcoin’in blockchain ağında da bu cihazı kullanarak aktif rol alabileceklerini ve ağ düğümü görevi görebileceklerini belirtti. Ağ düğümleri işlemleri onaylayıp kaydetmenin yanı sıra, ağı güvenli tutmaları ile biliniyorlar.

Cihaz kullanıcılara Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Litecoin, Stellar Lumens  kripto paraları ve ERC-20 tabanlı token’ler için “özel depo” fonksiyonu da sunuyor. Bu da rahatlıkla ve başka borsaya bağımlı olmadan kripto para depolama imkanı vermekte.

İlgili Haberler

BtcTurk Açıkladı: Vefat Edenlerin Bitcoin’leri Güvende!

Coin Ajans

Bitcoin boğalarını heyecanlandıran analiz! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin nasıl bu kadar pahalı hale geldi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası