CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Huobi Token (HT) Fiyatı Hızla Yükseliyor

kripto para haber coinajans

Kripto para devi Huobi’nin kendi tokenı olan Huobi Token (HT) hızlı bir şekilde yükselmeye devam ediyor.

5 Doları Geçti

Huobi Group tarafından geliştirilen ve Ethereum tabanlı olan Huobi Token, son birkaç saat içerisinde epey iyi bir performans sergiledi. Geçtiğimiz gün 4.30 dolar olan HT fiyatı an itibarıyla 5 doları aşmış durumda.

Huobi Token (HT) Fiyatı Hızla Yükseliyor 2

Huobi’nin kendi tokenı olan Huobi Token tahmin edilebileceği üzere Huobi ekosisteminde kullanılabiliyor. HT kullanıcıları bu tokena yatırım yapmanın yanı sıra bu tokenı şirketin hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanmak, belli başlı ödüller almak için kullanabiliyorlar.

Huobi Chain Duyurusu

Huobi bundan bir saat önce bir duyuru yayınladı ve Huobi Chain’in test ağının (testnet) hazır olduğunu açıkladı. Merkezsiz uygulama (dApp), merkezsiz dijital kimlik (DID) gibi teknolojilerin kullanılacağı bu platform birçok kişinin ilgisini çekiyor.

Huobi Group kendi geliştirdiği Huobi Chain platformuyla birlikte aslında doğrudan finans kurumlarına, borsalara ve bankalara hitap ediyor. Bu kurum ve kuruluşlar Huobi Chain aracılığıyla kendi blockchainlerini kurabilecek, ellerindeki varlıkları tokenlaştırma yoluyla dijital ortama aktarabilecek, bunun yanı sıra DeFi hizmetlerinden faydalanabilecekler.

Şirketin açıklamalarına göre bu platformda başlıca Huobi Token’ı kullanılacak. Huobi’nin kendi blogunda yer alan bilgilere göre:

Huobi Token büyük bir yatırımcı grubuna hitap ediyor ve bilinçli bir takipçi kitlesine sahip. Huobi Token bu yüzden Huobi Chain’de gayet etkili bir şekilde kullanılabilir. Huobi Chain’in ana ağının kullanıma açılmasıyla birlikte HT’ye özel bazı etkinlikler düzenlenecek.

Şirket bu duyuruyu yaptıktan sonra Huobi Token’ın fiyatında kayda değer bir artış yaşandı. Huobi Token’ın bu performansı daha ne kadar devam edecek, bilinmiyor.

İlgili Haberler

Çin merkez bankası, yeni bir girişimde SWIFT ile ortaklık kuruyor

Square’in Cash App uygulaması artık Bitcoin geri ödemeleri yapıyor

Blockchain teknolojisine dair her şey Crypto Camp Turkey’de ele alınacak

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası