CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş ile Özel Röportaj TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş ile yaptığımız özel röportajın önemli satır başlarını siz değerli okurlarımıza aktarmak istiyoruz.

Kripto para sektöründe kariyer, yöneticilik, sektöre nasıl girdiği ve blockchain ekosistemi ile ilgili genel bir değerlendir yapmasını istediğimiz Göğüş ‘ Kripto Medyasını çok önemsediğini ve ekosistemin borsalar ve cüzdan servisleri gibi çok önemli bir parçasını oluşturduğu belirtti. Ayrıca ekosistemdeki en önemli unsurların değer yaratmak ve sürdürülebilirlik olduğu belirtti.

2016 yılında uluslar arası bir denetleme firmasında çalışırken kripto sektörüne geçmeye karar verdiğini ve çevresindeki insanların bu duruma şaşırdığını ancak geçen süreçte kripto paralarla ilgili kendisinden bilgi almak isteyenlerin olduğunu söyledi. Ayrıca sektörü çok heyecan verici bulduğunu ve teknolojik anlamda geçiş sürecindeyiz ancak regülâtörlerle birlikte sorunları halledebiliriz dedi.

Huobi’nin türev piyasalarını Türk kullanıcına kapatması ve Regülasyon ile ilgili Huobi’nin  Resmi makamlar ile ilişkilerini sorduğumuzda Göğüş ‘Her zaman yasalara saygılı ve uyumlu olmaya özen gösterdiklerini, resmi kurumların regülasyon konusunda oldukça bilinçli ve kontrollü olduğunu sözlerine ekledi.

koinmedya_brave

2017-2018 ICO, 2019 IEO, 2020’de ise Adaptasyon ve DeFi  temalarının ortaya çıktığı kripto para dünyasında, Türk insanına uygun ürünler çıkarma konusunda Huobi’nin yaklaşımını sorduğumuz Göğüş, ülkemizdeki pazarın henüz küçük olduğunu ancak global ve yerel borsaların çoğalmasının bir avantaj olduğunu ve bunun pastanın büyümesini sağlayacağına inandığını söyledi. Türkiye’de bir çok trader olduğunu ancak borsa ve forex tarafındaki traderlerın henüz kripto para sektörünü tam olarak keşfetmediğini sözlerine ekledi. Huobi’nin yeni ürünleri piyasaya çıkaracağını ancak hukuki altyapı çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Türkiye’den çıkan projelerle ilgili neler düşündüğünü ve Türk projelerine pozitif ayrımcılık konusunda neler düşündüğünü sorduğumuzda ‘ Gerçek projelere her zaman sıcak bakıyoruz ve bu konuya önem gösteriyoruz. Teknolojik altyapısı ve girişimcilik yönü güçlü projeleri tercih ettiklerini belirtti.

Huobi’nin reklam ve tanıtım konusunda oldukça agresif olması konusunda fikirlerini sorduğumuz Göğüş  ‘Agresiflik Huobi Global’in Türkiye piyasasına verdiği önemi gösteriyor. Pandemi nedeniyle etkinliklere ara vermek zorunda kaldıklarını ancak hayatın normalleşmesiyle saha çalışmalarına ve yerelleşme çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Huobi Group hakkında

Kurulduğu 2013 yılından beri düzenli ve sağlam adımlarla büyüyen Huobi Group’un merkezi Singapur’dadır. Japonya, Güney Kore, Avustralya, Birleşik Krallık ve Hong Kong’un da aralarında bulunduğu birçok ülke ve bölgede yerel ofisleri bulunan Huobi Group, 2019 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Toplam alım satım hacmi 2 trilyon Amerikan Doları’nı aşan şirket, 130 ülkedeki milyonlarca kullanıcıya güvenli, profesyonel ve kaliteli dijital varlık alım satım hizmeti sunmaktadır. www.huobi.com/tr-tr/

koinmedya_brave

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum fiyatına pump yaptırabilecek kritik etmen TAKİP ET

Dünyanın en popüler kripto para alım satım uygulamaları: Karşılaştırmalı manuel ve otomatik botlar TAKİP ET

Korkulan oldu – DeFi platformu Balancer hacklendi! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası