CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Huobi Türkiye yeni kullanıcılarına 5 dolarlık Huobi Token hediye ediyor TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

27 Temmuz’a kadar sürecek kampanya kapsamında Huobi Türkiye’ye kayıt olup kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan tüm yeni kullanıcılar 5 dolarlık Huobi Token’ın sahibi oluyor. 


Kayıt ol, 5 dolar değerinde Huobi Token kazan

Kampanya için paylaşılan özel bağlantıları kullanarak Huobi’ye üye olan ve hesaplarına en az 10 USDT yatıran kullanıcılarsa 50 dolar değerinde komisyon kartı kazanıyor. Buradan kayıt olabilirsiniz.

 Dünyanın önde gelen dijital varlık alım satım platformu Huobi, Türkiye’deki yeni kullanıcılarına avantajlı bir kampanyayla hoş geldiniz diyor.  27 Temmuz’a kadar sürecek kampanya kapsamında Huobi’ye kayıt olan ve kimlik doğrulama sürecini tamamlayan tüm yeni kullanıcılar 5 dolar değerindeki Huobi Token kazanma hakkını elde ediyor. Huobi platformunun kripto para birimi olan Huobi Token, kullanıcılara %0,07’lik komisyon oranı avantajı sağlıyor.

Huobi Türkiye’nin düzenlediği kampanyanın avantajları 5 dolar değerindeki Huobi Token’la sınırlı değil. Huobi kampanya sayfasında yer alan ya da kripto para dünyasının internet fenomenlerinin paylaşacağı referans bağlantılarını kullanarak kayıt ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan yeni kullanıcılar, kampanya süresince hesaplarına 10 USDT (Tether) yatırmaları durumunda ek olarak 50 dolarlık komisyon kartının da sahibi oluyor. Huobi platformundaki alım satım işlemlerinde kullanılabilecek olan komisyon kartları bir ay boyunca geçerli olacak.

koinmedya_brave

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için:  https://support.huobiservice.com/hc/tr/articles/900001827506-%C5%9Eimdi-Huobi-li-Olman%C4%B1n-Tam-Zaman%C4%B1-

huobi token Huobi Türkiye yeni kullanıcılarına 5 dolarlık Huobi Token hediye ediyor

Huobi Group hakkında

Kurulduğu 2013 yılından beri düzenli ve sağlam adımlarla büyüyen Huobi Group’un merkezi Singapur’dadır. Japonya, Güney Kore, Avustralya, Birleşik Krallık ve Hong Kong’un da aralarında bulunduğu birçok ülke ve bölgede yerel ofisleri bulunan Huobi Group, 2019 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Toplam alım satım hacmi 2 trilyon Amerikan Doları’nı aşan şirket, 130 ülkedeki milyonlarca kullanıcıya güvenli, profesyonel ve kaliteli dijital varlık alım satım hizmeti sunmaktadır. www.huobi.com/tr-tr/

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Çabalar Sonuç Verdi: Google MetaMask’in Uygulamasını Yeniden Ekledi

Coin Ajans

Rusya dolaylı yollardan koin ve token’ları dijital hak olarak tanımladı

Coin Ajans

20 Aralık Ripple fiyat analizi: XRP için sıradaki hamle ne olacak?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası