CoinAjans.com
Cardano Haberleri

İmzalar atıldı! Stellar ve Samsung arasında önemli anlaşma TAKİP ET

cardano haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Stellar ve Samsun, kripto topluluğu için önemli bir anlaşmaya imza attı. Stellar Blockchain artık Samsung Galaxy akıllı telefonlarında yer alacak.


Stellar ve Samsung arasında önemli anlaşma

Stellar Geliştirme Vakfı (Stellar Development Foundation – SDF), Stellar ağındaki geliştirme çalışmaları ve büyümeyi destekleyen kazanç amacı gütmeyen bir organizasyon. SDF bugün Stellar blockchainin Samsung Blockchain Keystore’a entegrasyonunu duyurdu. Bu entegrasyon ile Stellar kullanıcıları özel anahtarları belirtilen Samsung Galaxy akıllı telefonunda güvenli bir şekilde depolayabilecek.

Stellar’ın resmi Twitter hesabı (@StellarOrg), Stellar ve Samsung arasında yapılan anlaşmayı duyurdu.

Duyuruda şöyle deniliyor: “Stellar artık Samsung Blockchain Keystore’da çalışıyor. Ekosistemdeki geliştiricileri desteklemek, uyumlu uygulamalar ve hizmetler oluşturmak için Samsung ile işbirliği yapıyoruz.”

koinmedya_brave

Buna ek olarak Stellar’ın blockchain hizmetlerine de Samsung Blockchain Keystore üzerinden erişim olacak. Ayrıca Stellar ekosistemi geliştiricileri, mevcut Stellar tabanlı ürünler ve uygulamalara ek olarak, Samsung Galaxy akıllı telefonlar için olan blockchain uygulamaları ve hizmetlerini de geliştirebilecek.

Stellar ve Samsung, bu anlaşma ile artık blockchain ekosistemi deneyimlerini paylaşacak ve geliştiriciler de her iki ağ için uygulamalar geliştirecek. Geliştirilen uyumlu SDK’lar da Samsung Blockchain Keystore’da kullanılabilecek. Sonuç itibariyle biri blockchain sektörünün iyi biline projesi, diğeri ise teknoloji sektörünün devi, geliştirme çalışmalarını birlikte yürütecek.

SDF CEO’su ve İcra Direktörü Denelle Dixon şunları söyledi: “Stellar’ın Samsung Blockchain Keystore ile entegrasyonu ağımız ve bu platform üzerine inşa edilmiş inanılmaz uygulama ekosistemi için önemli bir adım. Samsung, kullanıcı dostu olan ve blockchain teknolojisinin daha fazla benimsenmesini sağlayan önemli bir yönetim çözümü sunuyor. Bu entegrasyon ile Stellar ve Samsung’un birleşik inovasyonundan faydalanabilecek. Ayrıca yeni bir kullanıcı ağına da açılıyoruz.”

Dixon ayrıca, “Daha fazla geliştiriciyi ve kullanıcıyı blockchain’den ve bu entegrasyonun sunduğu özelliklerden faydalanmaya teşvik ediyoruz. Bu birlikte yapacağımız işler için sadece bir başlangıç.” diye konuştu.

koinmedya_brave

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Kredi Kartı ile Bitcoin alma işlemleri (9 Bitcoin borsasının detaylı anlatımı) TAKİP ET

2020 kripto para tahmini: Eylül ve Aralık beklentisi TAKİP ET

Cosmos coin (ATOM) nedir? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası