CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İnanılmaz Tahmin: Bitcoin Patlayıcı Bir Hareketin Eşiğinde! Bu Seviyeler Masada

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Analistler artık birkaç teknik faktörün patlayıcı bir hareketin olası olduğunu gösterdiğine dikkat çektiğinden, Bitcoin’in son günlerde görülen uzun süreli yatay ticaret işlemleri yakında sona eriyor olabilir. Yeni verilere göre, yatırımcılar kripto para birimini son düşüş trendi boyunca biriktirdi ve şimdi kriptolarını soğuk hava deposuna taşımaya başladılar. Bu durumda son birikim, analistlere göre bir sonraki rallinin alıcılar tarafından destekleyeceğinin bir işareti olabilir.

Ünlü analist: Bitcoin şimdi patlayıcı bir hareketin eşiğinde

Yazma sırasında Bitcoin, son birkaç gündür işlem gördüğü 6.700 dolarlık mevcut fiyatıyla %1’in biraz altında artışla işlem görüyor. Bu konsolidasyon, BTC’nin son dönemdeki 3 bin dolardan 6.900 dolara olan hamlesiyle besleniyor. Direnişin altındaki konsolidasyon tarihsel olarak yükselen bir işaret olmasına rağmen, bu bölgedeki direnişin aşılmaz olduğu kanıtlandı.

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan Big Cheds, son bir tweet’te lider kripto para biriminin Bollinger Bantları’nın sıkışmaya başladığını açıkladı. Bu analiste göre, büyük bir hareketin yakın olduğunu gösteren bir işaret. Cheds tarafından ayrı bir tweet’te belirtildiği gibi, bir sonraki büyük hareket Bitcoin’in 7.600 doların ötesinde yükselmesini sağlayabilir:

Bitcoin’in Bollinger Bantları sıkışmaya başladı, yakında dalgalanma bekleniyor. Patlamış mısırı hazırlayın.

İnanılmaz Tahmin: Bitcoin Patlayıcı Bir Hareketin Eşiğinde! Bu Seviyeler Masada 3

Veriler yatırımcıların Bitcoin’i borsalardan çektiğini gösteriyor! Birikim işareti mi?

Önde gelen bir Blockchain analiz firması olan Glassnode, son tweetinde kripto para birimi borsalarının son zamanlarda büyük bir Bitcoin çıkışını yaşadığını açıkladı ve bu borsaların yaklaşık sekiz ay içinde en düşük BTC bakiyesini görmesine yol açtı:

Oynaklığa rağmen, Bitcoin sahipleri fonlarını borsalardan çekiyor gibi görünüyor. Çıkışlar 18 Mart’tan bu yana günlük olarak artıyor. Verilerimize göre, BTC bakiyeleri yaklaşk 8 aydır en düşük seviyelerde.

Bu, son düşüş trendi sırasında Bitcoin biriktiren bireysel yatırımcıların BTC’lerini şimdi soğuk depoya taşıdıklarını gösteriyor. Bu da uzmanlara göre, bir sonraki patlayıcı hareketin alıcılar tarafından destekleneceğini gösteren bir yükseliş işareti. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Güney Kore’nin 1 Numaralı Bankasından Bitcoin ve Ethereum Adımı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

8 Ekim BTC, ETH, XRP, BCH, BNB, DOT, LINK, LTC, CRO ve BSV Fiyat Analizi

Bitcoin: 20.000 Doların Üstünde Neye İhtiyaç Duyulacak

Dev yatırım fonu yöneticisi müjdeyi verdi! “Rezervlerimiz artık Bitcoin’de…”

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası