CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İnanılmaz Tahmin: Matematik Yalan Söylemez! Bitcoin 270.000 Dolara Fırlayacak

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin 11.000 doları aşarken, kripto paranın bir sonraki potansiyel zirvesinin ne olacağına yönelik tahminler geri döndü. Analistler, gelecekteki fiyatları tahmin etmek için teorileri, temel istatistikler veya teknik sinyallerle destekleyerek spekülasyondan daha fazlasını yaparlar. Ama hepsi yüzyıllardır var olan matematiğe dayalı olabilir mi? Ve eğer öyleyse, Bitcoin’in bir sonraki zirvesi 270.000 dolar olabilir mi?

Pladizow: Bitcoin’in bir sonraki zirvesi 270.000 dolar olacak

Bitcoin fiyatı ve bir gün sonra ne olacağı düzenli olarak tartışılan bir konudur. Bazı uzmanlar, sürekli kripto paranın öldüğünü ilan eder ve sıfıra gitmeye hazır olduğunu öne sürer. Milyarder yatırımcı Tim Draper gibiler ise Bitcoin’in  yüzbinleri göreceğine inanıyor. En iyi kripto uzmanları, Bitcoin son boğa piyasası ile aynı yörüngeyi takip ederse, 325.000 dolar civarında bir zirveye ulaşacağını vurguluyor.

İnanılmaz Tahmin: Matematik Yalan Söylemez! Bitcoin 270.000 Dolara Fırlayacak 3

Bununla birlikte  ünlü analist Tony Spilotro’ya göre,  her zirve yatırımcılara azalan getiri sağladı. Bu nedenle analiste göre, ROI açısından zirvenin öncekinden daha düşük olmasını beklemek mantıklı. Peki 1170 doğumlu bir matematikçinin adını taşıyan son derece basit bir matematiksel kalıp, her bir Bitcoin’in zirvesini mükemmel bir şekilde tahmin edebilir mi? Bu mümkünse formül, başarılı kripto para birimi analisti Pladizow tarafından paylaşılan bir grafiğe göre, bir sonraki zirvenin 270.000 dolar olacağını gösteriyor:

Kripto para birimi, “.272” ile biten her Fibonacci uzantısında zirve yapıyor. Fibonacci geri çekilmesi ve uzantıları, Fibonacci dizisine dayalı oranlardır. Şimdi bir sonraki zirve, kabaca 270 bin dolarda bulunan 4.272 uzantısıdır.

Bitcoin’in yeni boğa koşusu ne zaman gerçekleşecek?

Bitcoin ile ilgili her şey matematikle ilgili olduğundan, kripto varlığının zirvelerini tahmin etmenin anahtarının matematiğin kendisi olması şaşırtıcı olmamalı. Denklemin geri kalan parçası, bu tepe noktasının oluştuğu zamandır. Stok Akış Modeli’ne inananlar, kripto para biriminin yakında yeni bir boğa piyasasına girmesini bekliyorlar.

Bitcoin için pazar döngüsünün uzamasını bekliyor. Stok Akış Modeli’ni tartışmak zor, çünkü yine matematiğe dayanıyor. Tony Spilotro’ya göre matematik, doğadaki en güçlü güçlerden biri, uzayı, zamanı ve hatta Bitcoin’in fiyatını yönetir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Dev Bitcoin Borsasından Sevindiren Türk Lirası Hamlesi!

Coin Ajans

Doğru Tahminleriyle Ünlenen Analist, Bitcoin’in Ay Ay Göreceği Seviyeleri Sıraladı!

8 Ocak 2020: Kripto para piyasalarında son durum

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası