CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte 10 Bin ve 12 Bin Doları Öngören Analistten “Sevindiren” Altın ve Bitcoin Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Piyasa değeriyle lider kripto para birimi olan Bitcoin, şu anda 10.700 dolar olarak fiyatlandırılıyor. 1 Eylül 2020’de 12.050 dolarlık en yüksek seviyesini gören BTC ciddi bir düşüş yaşadı. Bu dönemde altın’da da bir düşüş yaşandı. Bunlara rağmen Bloomberg’in başarılı analisti Mike McGlone, altın ve lider kripto paranın “öne çıkacağını” söyleyerek Bitcoin ve altın konusunda iyimser tahminlerde bulunuyor.

Bloomberg analisti: Altın ve Bitcoin tekrar güçlü yükselecek

Mike McGlone, Bloomberg’de kıdemli bir analisttir. Mike McGlone, son analizinde altın ve Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Mike McGlone, altın ve Bitcoin’in “belirleyici destek bölgesine geri dönüş görmesine rağmen” öne çıkacaklarını belirtti. Analist, altın ve Bitcoin’in tekrar güçlü yükselmeye başlayacağını vurguluyor. Analistin tahmini, düşen hisse senedi fiyatlarının genellikle daha fazla parasal ve mali teşvikleri katalize ettiği gerçeğiyle bağlantılı.

İşte 10 Bin ve 12 Bin Doları Öngören Analistten “Sevindiren” Altın ve Bitcoin Tahmini 3

Mike McGlone, düşüncelerinin yanı sıra hem altın hem de Bitcoin fiyatına yönelik kritik grafikler paylaştı. Analist, 10 bin dolarlık anahtar bölgenin, yıl boyunca birçok kez test edildiğini ve BTC için önemli bir seviye olduğunu belirtti. Analiste göre, mevcut olaylar sadece bu bölgenin bir testini gösteriyor ve şimdiye kadar BTC sağlam bir şekilde ayakta durarak onu güvenilir bir destek bölgesi haline getirdi.

Ruchir Sharma: Y kuşağı Bitcoin’i altına tercih ediyor

Mike McGlone’nin altın ve Bitcoin karşılaştırmasına rağmen, Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği üzere Y kuşağı farklı bir yatırım stratejisini izliyor. Morgan Stanley’de küresel strateji ve yükselen piyasalar bölümünün başında olan Ruchir Sharma’nın iddia ettiği gibi Y kuşağı Bitcoin’i altına tercih ediyor. Bu analistlere göre, Bitcoin’e bir yatırım aracı olarak altın karşısında avantaj sağlayabilir.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Cardano’dan Hoskinson: Z kuşağının kripto ile büyümesi engellenemez! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin Sevgililer Günü için bize ne hazırlıyor?

Coin Ajans

Başarılı Analist Uyardı: Bu Altcoin’lerin Fiyatı “Sıfır’a” Gidebilir!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası