CoinAjans.com
Altcoin

İşte 2 Usta Analistten “Şoke Eden” Ripple (XRP) Tahminleri

İşte 2 Usta Analistten “Şoke Eden” Ripple (XRP) Tahminleri 2

Kriptokoin.com – Hiç şüphe yok ki kripto para piyasası son günlerde vahşice dövüldü. Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer önde gelen kripto para birimlerinin çoğu, Salı günkü zirveden bu yana yaklaşık %8 kayıp bildirdi, çünkü alıcılar yükseliş trendinde görülen nispeten yüksek fiyatları koruyamadı. Ancak piyasa şu anda toparlanıyor ve tüm kripto para birimleri Bitcoin’i takip ediyor. Altcoin’ler BTC ile aynı performansı sergilerken, analistler Ripple’ın grafiğinin tüm büyük kripto para birimlerinden daha çok zarar verici olduğuna inanıyor. İşte 2 usta analistten şoke eden Ripple (XRP) tahminleri…

FairSpin

İşte 2 usta
analistten şaşırtan Ripple (XRP) tahminleri

Benjamin Blunts: Ripple fiyat
grafiği mutlak çöp!

Aslında, 2018 yılının başında Bitcoin’in 3.000 dolarlık ayı piyasası dibini çağıran tanınmış bir kripto para birimi analisti olan Benjamin Blunts, üçüncü en büyük kripto para biriminin grafiğinin “muhtemelen tüm büyük kripto paraların en kötüsü” gibi göründüğünü belirterek mutlak çöpe benzediğini savundu.  

Crypto Capo: XRP’nin grafiğinde aşağı yönlü bir fraktal hakim

Kripto para analisti Crypto Capo ise XRP’nin grafiğinin aşağı yönlü bir fraktalın hakim olduğuna dair açık işaretler gösterdiğini belirtti. Analistin belirttiği gibi, kripto para birimi için mevcut fiyat eylemi, geçen yılın Temmuz ayından Ekim ayına kadar olanla neredeyse aynı görünüyor ve taze düşüklere çağrı yapıyor.

Başka bir analist bu tahmini tekrarladı. Magic isimli analist “0,155 civarında XRP almayı” umduğunu yazdı. Analiste göre “BTC ve diğer kripto paralar ayı piyasasında kalıyor … son (ve beklenen) toparlanma rallisine rağmen, ayılar hala piyasada kontrole sahip.

Ripple (XRP) fiyatı
uçurumdan düşmeye mi hazır?

Ripple’ın fiyat eğilimi zarar verici olsa da kripto para birimiyle yakından ilişkili olan fintech şirketi Ripple Labs, olumlu bir haber paylaştı: Şirket, Tayland’ın 100 yaşın üzerindeki en eski bankası ve16 milyondan fazla müşterisi olan Siam Commercial Bank (SCB) ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık, iki şirketin “anlık, düşük maliyetli sınır ötesi ödemeler sağlamak için Ripple üzerinde çalışan bir mobil uygulama” olan SCB Easy’yi oluşturduğunu görecek.  

“Çılgın Tahmin: 1 Doların Altında Olan Altcoin, 409 Bin Dolara Fırlayacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Nexo

100 milyon dolarlık sigorta kapsamı ile Stablecoin’ler, Dolar, Euro ve Pound ile yıllık yüzde 8’e kadar faiz kazanın.
Yıllık sadece yüzde 5,9 faiz ile Anlık Kripto Kredi Kapsamına katılın.

Reklam

İlgili Haberler

Basic Attention Token (Bat Coin)

Coin Ajans

Kripto Para Dünyasında 2019 Yılının Kazananları ve Kaybedenleri

Coin Ajans

Bitcoin konsolide olurken Monero XMR yüzde 99.5 değer kazandı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası