CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte 2019 ve 2020 Tahminleri “Nokta Atışı” Tutan Analiste Göre, Bitcoin’in Sıradaki Adımı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin piyasasında onlarca analist var, ancak iyi analistleri bulmak zor. Bu “iyi” analistlerden biri, tahminleri sektördeki en doğru öngörüler arasında olan ve TradingView takma adı PentarhUdi olarak bilinen bir analist. Analist şimdi Bitcoin’le ilgili kritik bir tahminde bulundu. İşte o tahmin ve detayları…

Bitcoin tahminleri nokta atışı tutan analist ile tanışın: PenarthUdi!

Aralık 2018’de TradingView’de paylaştığı grafikte analist, Bitcoin‘in 2018’in sonuna kadar 3.000 dolara ulaşmasını beklediğini gösterdi ve 2019’un ortalarında 10.000 ila 20.000 dolar arasında fiyatlara ulaşacağını belirtti. Daha da şaşırtıcı bir şekilde analist, Şubat ayının başlarında, kripto para biriminin yaklaşık 10.000 doları aşmasını ve ardından Mart ayı sonunda 5.400 dolara düşmesini beklediğini yazdı.

İşte 2019 ve 2020 Tahminleri “Nokta Atışı” Tutan Analiste Göre, Bitcoin’in Sıradaki Adımı! 4

Tabii ki bu tahminin düşüş kısmı daha yeni oldu: Bitcoin’in fiyatı kısa süre önce 5.500 dolara düştü. Fazlaca başarılı tahmini olan analist, şimdi yeni bir öngörüde bulunuyor. PentarhUdi’nin bu makalenin yazıldığı zamandan sadece kısa bir süre önce yayınlanan en son analizinde, analist “kişisel görüşüne göre, bu kadar düşük sayıları bir daha asla göremeyeceğimizi” yazdı. Mevcut haliyle analist Bitcoin’in, 200 haftalık basit hareketli ortalamasının, yani varlığın tarihi boyunca her zaman korunan seviyenin merkezinde olduğunu açıkladı.

Başarılı analiste göre, Bitcoin
için sırada bu iki senaryo var

Bu seviyeye sahip olan BTC (şu anda yaklaşık 5.500 dolar) analiste göre, Haziran ayına kadar 9.000 dolara kadar toplanacak ve ardından iki senaryodan birini belirleyecek:

  1. 20.000 dolar, 14.000 dolar ve 10.500 dolar yüksek seviyelerine işaret eden uzun vadeli azalan trend çizgisinin potansiyel atılımı.  PentarhUdi, bu seviyelerin ihlalinin Bitcoin’i 20.000 doların üzerindeki yükseklere göndereceğini yazdı.
  2. Analiste göre, bir diğer senaryoda 9.000 dolara ulaştıktan sonra  kripto para birimi, uzun vadeli azalan trend çizgisinden reddedilecek ve 6.200 dolara kadar bir çöküşü tetikleyecek ve bu noktada BTC 2021 geldiğinde yeni zirvelere geri dönecek.
İşte 2019 ve 2020 Tahminleri “Nokta Atışı” Tutan Analiste Göre, Bitcoin’in Sıradaki Adımı! 5

Tahminleri tutan analist, hareketli ortalamanın dayanamaması durumunda fiyatta “büyük düşüş” olacağını yani “müziğin kaybolacağını” yazdı. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Ünlü Balinadan “Düşüş Sonrası” BTC Tahmini!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

28 Mart Bitcoin analizi: BTC neden düştü ve nereye gidiyor?

Coin Ajans

Bitcoin cephesinde “rüya senaryo” açığa çıktı! Yeni rekor mu geliyor?

Şant Manukyan’dan Bitcoin Halving Uyarısı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası