CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte 6.100, 10.500 Dolar, 2020 Rallisi ve Daha Fazlasını Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son günlerde stabil seyrediyor ve yeni bir konsolidasyon aşamasına yakalanmış gibi görünüyor.  Ethereum’da BTC’ye benzer bir eğilim sergiliyor. Yatırımcılar bu 2 kripto paranın şimdi hangi yönde ilerleyeceğini merak ederken başarılı kripto analisti DonAlt, Bitcoin ve Ethereum’a yönelik yeni tahminlerini açıkladı.

DonAlt: Bitcoin’deki düşüş hissi tuhaf!

Usta trader ve kripto analisti DonAlt, yatırımcıların Bitcoin’in son fiyat hareketine içgüdüsel tepkisinin yanlış olabileceğini belirtiyor. Çünkü analist, en iyi kripto para biriminin aylık kapanışına yaklaştığını söylüyor. Yeni analizinde DonAlt, BTC için geçerli olan düşüş hissinin yersiz göründüğünü söylüyor. DonAlt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

10.000 doların üzerinde nötr veya negatif fonlama ile bu düşüş hissini görmek çok, çok tuhaf. Bunun daha önce olduğu bir zamanı hatırlayabileceğimi sanmıyorum.

İşte 6.100, 10.500 Dolar, 2020 Rallisi ve Daha Fazlasını Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Tahmini 5

Başarılı analist: Son Bitcoin geri çekilmesi aslında güçlü bir yükseliş sinyali

Başarılı analist DonAlt, son BTC geri çekilmesinin aslında güçlü bir yükseliş sinyali olduğunu belirtiyor. DonAlt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aylık BTC analizi: Şu anda, önümüzdeki birkaç gün içinde kaza yapmadığımız sürece, destek için basit bir yeniden test gibi görünüyor, bu genellikle yükselişe neden oluyor.

DonAlt: Bitcoin, SPX ve Altın’dan daha iyi performans gösteriyor

Analist, açıklamalarının devamında lider kripto para biriminin S&P 500 ve altın gibi geleneksel varlıklardan daha iyi performans gösterdiğini vurguluyor. DonAlt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SPX ve Altın küçük bir sıçrama yaptı, BTC çok büyük bir sıçrama yaptı. Bu, size gücün nerede olduğunu gösteriyor. Bozulmadan önce bile belliydi, dolayısıyla BTC daha iyi performans gösterecek…

İşte 6.100, 10.500 Dolar, 2020 Rallisi ve Daha Fazlasını Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Tahmini 6

Ünlü analist: Ethereum’un gücüne gerçekten şaşırdım

Kripto analisti, Ethereum’u (ETH) da yakından takip ediyor. Analist, ikinci en büyük kripto para birimi büyük bir teknik çöküş yaşarken, son günlerdeki dayanıklılığının fiyatın nereye gittiğini tahmin etmeyi zorlaştırdığını söylüyor. DonAlt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH’nin gücüne gerçekten şaşırdım. Beklediğim aşağı yönlü hareket tamamlandı, ancak tamamen çökmedi ve hızlı bir şekilde alıcı buldu. Bu ya boyun çizgisi yeniden testi ya da aşağı doğru hareketin tamamı bir sarsıntıydı.

İşte 6.100, 10.500 Dolar, 2020 Rallisi ve Daha Fazlasını Bilen Analistten Bitcoin ve Ethereum Tahmini 7

İşte DonAlt’ın başarılı kripto para tahminleri

Kripto para tahminleri tutan DonAlt, Bitcoin’de 28 Mart’taki 6.100 doları bildi. Ayrıca DonAlt, Ocak ayının başında Bitcoin’in %44’lük rallisini doğru bir şekilde öngördü ve 12 Şubat’ta BTC’nin 10.300 doların üzerine çıktığı zirveyi de başarılı bir şekilde belirledi. Bunun dışında analistin tutan başka tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Peter Schiff ya doğru yolu buldu ya da bizi trollüyor! TAKİP ET

Coinajans.com

Mike Novogratz Nouriel Roubini’ye karşı Bitcoin iddiasını kazandı

Coin Ajans

Bitcoin’in Yılı 20.000 Doların Üzerinde Sonlandırma Olasılığı Belirlendi!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası