CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

İşte analistlerin parabolik yükseliş beklediği coin! TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

2020’nin ilk yarısında Chainlink ile beraber bu coin parabolik yükseliş gösterdi. 2’inci yarıda Chainlink yoluna devam ederken bu coin’de kısmi bir durağanlık yaşandı. Bu coin önümüzdeki haftalarda ciddi bir yükseliş gösterebilir.


Parabolik yükseliş beklenen coin!

2020’nin ilk yarısında Tezos’ta ciddi değer artışı ve atılımlara şahit olduk. 1.35 dolar ile 2020’ye merhaba diyen Tezos (XTZ), yaklaşık 1.5 ay sonra 19 Şubat’ta 3.83 doları gördü. Bu tarihten sonra düşüş trendine giren XTZ, Mart krizinde 1 dolar bandına kadar geriledi.

2020’nin ilk aylarına Tezos ve Chainlink ikilisi damga vurdu. Ancak yılın 2’inci yarısında Chainlink depar atarken Tezos’ta benzer performansı son 2 güne kadar göremedik. XTZ yeni bir boğa koşusunun kalkış aşamasında ve ilerleyen süreçte Tezos’ta parabolik bir yükseliş görebiliriz.

Tezos 2 günde fiyatlarını 3 dolar bandından 3.87 dolara kadar taşıdı. XTZ, yazının kaleme alındığı saatte 3.68 dolardan işlem görüyor.

koinmedya_brave

İlgi ile takip edilen bir analiste (@Penrosh1) göre önümüzdeki günlerde Tezos fiyatlarında Chainlink’i andıran bir boğa koşusuna şahit olacağız. Pentoshi, ilerleyen günlerde Tezos’un 2-3x değer artışı yaşayabileceğini düşünüyor. Aşağıda Pentoshi’nin analizini görüyoruz.

parabolik yükseliş İşte analistlerin parabolik yükseliş beklediği coin!Tezos ve altcoinlerin kaderi büyük ölçüde Bitcoin’in göstereceği performans ile ilişkili. İlgi ile takip edilen başka bir analist göre (@CryptoCapo), EOS, Tezos, Stellar ve Ripple’ın göstereceği performans Bitcoin’in 10,500 dolar üstünde tutunup tutunmayacağına bağlı. Eğer Bitcoin, 10,500 doların üstünde tutunabilirse ismi zikredilen altcoinler yüksek performans gösterebilir.

Tezos ilk ICO’sunu (ilk piyasa arzı) 2017 yılında gerçekleştirdi. Beta sürümünü ise Temmuz 2018’de piyasa sürdü ve bu tarihten itibaren XTZ, CoinMarketCap’te listeleniyor. Tezos en yüksek değerini Temmuz 2018’de 4.46 dolar ile gördü.

Aşağıdaki grafikte Tezos fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

koinmedya_brave

parabolik yükseliş İşte analistlerin parabolik yükseliş beklediği coin!Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Fed’in değişmeyen para politikası kripto sektörünü nasıl etkiler? TAKİP ET

Coinajans.com

Tron Bİtcoin’e özendi-Twitter’in kapısını çaldı TAKİP ET

Monero madenciliği rehberi: Monero nasıl üretilir? Evde Monero mining nasıl yapılır? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası