CoinAjans.com
Kriptopara Haber

İşte balinaların almak için birbirini ezdiği 3 coin! TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Balinaların aldığı coinler hangileri? En başta bunların DeFi piyasasında son aylarda önemli ölçüde değer kazanan kripto paralar olduğunu söyleyelim. Ayrıca sadece balinalar değil, bireysel yatırımcılar da bu tokenlere büyük ilgi gösteriyor.


Balinaların aldığı coinler – Son aylarda büyümeleri ile dikkat çekiyorlar

Lihtenştayn merkezli Crypto Research Report’un yeni analizi, kripto balinalarının aktif bir şekilde biriktirdiği altcoinleri gösteriyor. Bitcoin ve Ethereum konsolide olmaya devam ederken balinaların aldığı coinler var.

Eski bir kripto para fon yöneticisi ve “Forbes 30 under 30” üyesi olan Demelza Hays, merkeziyetsiz finans (DeFi) tokenleri Aave (LEND), Ren (REN) ve Kyber Network’ün (KNC) balinalardan artan oranda ilgi görmeye devam ettiği söylüyor. Çünkü bu kripto paralar son aylarda önemli ölçüde pozitif kazançlar sağladı.

Demelza Hays şöyle diyor: “Son 30 günde, ilk 100 KNC balinalarının bakiyesi toplam 30.6 milyon KNC büyüdü (şu an bu miktar yaklaşık 48.1 milyon dolar ediyor). Aynı zaman diliminde ilk 100 LEND balinası ise ilave olarak 39.6 milyon LEND (şu an bu miktar yaklaşık 10.1 milyon dolar ediyor) daha ekledi birikimlerine. İlk 100 REN balinası ise sahip olduklarına 5.3 milyon REN (şu an bu miktar yaklaşık 850,000 dolar ediyor) daha ilave etmiş görünüyor.”

koinmedya_brave

İlgili – Çılgınlık tam gaz – DeFi 3 milyar doları aştı! Balon olmasın?

Demelza Hays, TOP 100 LEND, REN ve KNC balinasının bakiyesindeki artışın birikime işaret ettiğini belirtiyor. İlave olarak bu yatırımcıların yüksek iyimserliğine de işaret ediyor.

Tabii bu üç DeFi varlığının değerini yükselten sadece balinalar değil. Demelza Hays, LEND, REN ve KNC’nin aynı zamanda bireysel yatırımcıların da dikkatini çektiğini belirtiyor.

Şöyle açıklıyor: “Bu ayın başından bu yana 1000 REN’den (şu an yaklaşık 150 dolar) fazla bulunan adres sayısı 550’ye yükseldi. 1000 LEND’den (yaklaşık 250 dolar) fazla bulunan adres sayısı ise 817’e yükseldi. Bu arada 100 KNC’den (157 dolar ediyor) fazla bakiyesi olan adres sayısı ise ilave olarak 150 arttı.”

koinmedya_brave

İlgili – Korkulan oldu – DeFi platformu Balancer hacklendi!

Demelza Hays bu durumunda balinalar ve bireysel yatırımcıların sahip oldukları tokenlere tutunacağını ve bu kripto paralar üzerindeki satış baskısını da hafifleteceklerini belirtiyor. Bu da sonuç itibariyle LEND, REN ve KNC için yükseliş trendinin devam edeceği anlamına geliyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Twitter CEO’suna Destek Yağıyor

Coin Ajans

5 farklı açıdan 2020 Bitcoin piyasa beklentileri!

Coin Ajans

Altcoinler yükselirken Bitcoin boğaları bu seviyede dirençle karşılaşıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası