CoinAjans.com
Ripple Haberleri

İşte, balinaların ısrarla yükselttiği 3 coin! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com
huobi_koinmedya

Balinalar şimdi de bu 3 coine dadandı ve hırsla bu kripto paraları biriktiriyor. Peki, bu kripto paraların fiyatlarında son günlerde hangi yöne bir gidişat var?


Balinaların peşinde olduğu 3 coin!

Kripto analiz şirketi Santiment’in verdiği bilgilere göre, balinalar agresif bir şekilde Aave (LEND), Ren (REN) ve 0x (ZRX) birikimi yapıyorlar.

Santiment, kripto para borsaları dışında yüklü miktarda coin ve token sahiplerini inceleyen bir ölçüme sahip. Bu kripto sahipleri için genel olarak balina ifadesi kullanılıyor.

Santiment de bu balinaların hareketleri ile ilgili şunları kaydediyor: “Birkaç hafta önce en büyük birikim trendini gösteren üç ERC-20 tokeni hakkında bir makale yayınladık. Bu tokenler balinalar olarak adlandırılan kripto borsaları dışındaki kripto sahipleri tarafından alınıyor. Peki, bu 3 coinin fiyatına o zamandan bu yana ne oldu? LEND +%130%, REN +%120, ZRX +%10. İster iyi yorumlayın isterse de kötü, kripto piyasası halen balinaların oyun alanı.”

koinmedya_brave

İlgili – Bitcoin hakimiyetine hançer saplayabilecek 3 sürpriz coin!

Bahsedilen bu tokenlerin ne olduğuna bakalım. Aave, para piyasalarına ulaşmayı mümkün kılmak için tasarlanmış açık kaynaklı ve emanetsiz bir protokol. Ren, merkeziyetsiz uygulamalar için blockchainler arası likidite sağlar. ZRX, Ethereum blockchaininde eşler arası işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmış açık bir protokol.

Santiment’in üç popüler ölçümüne göre, Bitcoin’in kısa vadede hafif boğa/nötr görünümü var. Ethereum için ise şirketi tamamen nötr bir kısa vadeli görünüm ortaya koyuyor. Piyasa değerine göre büyük bu kripto paralar son aylarda durgun kalırken, Santiment bazı altcoinlerin bu büyük kripto paralardan kopmaya başladığı bilgisini veriyor. Çünkü onları desteği olmadan de yükselebiliyorlar.

Santiment şöyle açıklıyor: “Hem Bitcoin hem de Ethereum’un Haziran ayı boyunca biraz durgunlaştığı açıktır ve bununla birlikte, altcoinlerin bazıları (özellikle de defi projeleri),TOP kripto paraların yardımı olmadan bireysel değerlere sahip olduğunu gösterebiliyorlar.”

koinmedya_brave

İlgili – Güncel altcoin rehberi: Altcoin nedir? Altcoin çeşitleri kapsamlı temel analiz

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple’dan yüzde 20’lik gizemli sıçrayış! TAKİP ET

Coinajans.com

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ripple kurucusundan dev dump! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası