CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Binance’deki Top Trader’ların Bitcoin ve Dev Altcoin’lerdeki Pozisyonları!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsalarından biri olan Binance’de işlem yapan “en iyi trader’ların” 3 Nisan tarihi itibariyle BTC ve dev altcoin’lerde sahip oldukları pozisyonların detayı belli oldu. Başarılı trader’lar Bitcoin ve büyük altcoin’lerde çoğunlukla “long pozisyon” yani uzun pozisyon alıyor. Borsanın paylaştığı veriler incelendiğinde, yatırımcıların en fazla yükseleceğine inandığı kripto para biriminin Stellar Lumens (XLM) olduğu görülüyor. Şaşırtıcı bir şekilde yatırımcılar, son dönemlerin en çok kazandıran altcoin’lerinden biri olan Chainlink (LINK)’i çoğunlukla short’luyor.

İşte Binance’nin top trader’larının Bitcoin ve dev altcoin’lerdeki pozisyonları

Önde gelen Bitcoin ve kripto para borsası olan Binance, borsadaki en iyi trader’ların BTC ve dev altcoin’lerde sahip oldukları “long ve short pozisyonların” detayını açıkladı. Veriler incelendiğinde Binance’deki lider trader’ların genellikle kripto paraların tekrar yükseleceğine inandığı görülüyor. İşte borsadaki en iyi trader’ların Bitcoin ve büyük altcoin’lerde aldıkları pozisyon ve detayları:

  • Bitcoin (BTC) yüzde 54,31 long.
  • Ripple (XRP) yüzde 51,02 long.
  • TRON (TRX) yüzde 55,18 long.
  • Stellar Lumens (XLM) yüzde 63,74 long.
  • Ethereum (ETH) yüzde 51,48 long.
  • EOS (EOS) yüzde 51,05 long.
  • Ethereum Classic (ETC) yüzde 51,58 long.
  • Bitcoin Cash (BCH) yüzde 50,88 long.
  • Litecoin (LTC) yüzde 51,97 long
  • Chainlink (LINK) yüzde 52,97 short.
İşte Binance’deki Top Trader’ların Bitcoin ve Dev Altcoin’lerdeki Pozisyonları! 3

Şaşırtıcı bir şekilde borsadaki başarılı yatırımcıların short’ladığı ve sonuç olarak düşeceğine yönelik daha fazla bahis oynadıkları tek kripto para Chainlink (LINK). Chainlink son dönemlerde güçlü kârlar ile yatırımcılarını sevindiren nadir kripto paralar arasında olduğundan Binance’deki trader’lar tarafından çoğunlukla short’lanması ilginç. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Başarılı Analist Uyardı: Bu Altcoin’lerin Fiyatı “Sıfır’a” Gidebilir!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Ünlü Analist Wyckoff’tan Korkutan Bitcoin Yorumu

Coin Ajans

İtalyan Bankası 1,2 Milyon Müşterisine Bitcoin Ticaretini Açtı!

Coin Ajans

Bitcoin ralli yüzde 300 kâr gösteren sinyaller veriyor TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası