Bitcoin Haberleri

İşte Bitcoin Tahminleri Tutan Analistlere Göre, BTC’nin Yeni Zirvesi ve İzlenmesi Gereken Seviyeler

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Önde gelen iki kripto para birimi analisti, Bitcoin’in yeni bir boğa piyasası döngüsünde olduğuna inandıklarını söylüyor. Ancak analistlerin BTC’nin 100.000 dolara doğru yükselmeye hazır olduğu yönündeki tahminleri çok boğa görünüyor.

FairSpin

Tone Vays ve Filbfilb’e
göre Bitcoin’de izlenmesi gereken kilit seviyeler

Trading Bitcoin‘in yakın tarihli bir bölümünde, tahminleri tutan başarılı analistler Tone Vays ve Filbfilb, kripto pazarının mevcut durumunu ve önümüzdeki aylarda nereye gidebileceğini tartışıyor. Tone Vays, BTC’nin yukarı yönlü daha büyük bir hamlenin devam ettiğini göstermek için 10.450 doların üzerine çıkması gerektiğini söyledi. CoinMarketCap verilerine göre, Bitcoin Çarşamba günü bu sayıya çok yaklaştı ve şu anki 9.656 dolarlık fiyatına düşmeden önce 10.444 dolara ulaştı.

StormGain

İşte tahminleri tutan
iki analiste göre, Bitcoin’in yeni ATH’si

Filbfilb konuya
yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sanırım 60 bin doları aşmak için mücadele edeceğiz. 60 dolarlık bir seviyenin geçilmesi gerçekten çok zahmetli olacak. Kesinlikle bu noktada ciddi kârlar için rezervasyon yapmak isteyeceğim. Sanırım bu uzun vadeli pozisyonlardan elde ettiğiniz getirinin, yanlış anlama riski karşısında korkunç bir ticaret olduğunu söylediniz. Bu yüzden 60 bin doların üzerine çıkmaya çalışıyorum.

“Ünlü Bitcoin ve Altcoin Borsasını Kullananlar Dikkat: Yabancı Kullanıcıların Para Çekme İşlemleri Engelleniyor” isimli makelemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Franck Muller Bitcoin saatleri piyasada

The Dark Overlord üyesi hacker şantaj ve fidye suçlamalarıyla yargılanacak

Bitcoin küresel piyasalarla pozitif korelasyonunu sürdürüyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası