CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

İşte Bitcoin’de “3.150, 6.500, 10.000” Dolar ve Daha Fazlasını Bilen Analistin Tahmini

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC) son birkaç gündür gerçekten çok iyi sonuç vermedi. Cumartesi günü 9.200 dolarlık zirveden bu yana, kripto para biriminin fiyatı 3.700 dolara kadar düştü ve haftalık yüksek seviyeden %50’den fazla bir çöküşe imza attı. Neyse ki boğalara, kripto para biriminin 5.000 doların üzerine çıktığı ve alıcıların nihayetinde hızlanmaya başlamasıyla 5.900 dolara kadar yükseldiği bir kurtarma rallisi fırsatı verildi. Bu, dipten %50’nin üzerinde bir artışa işaret ederken, üst düzey analistler Bitcoin’in önümüzdeki günlerde daha da iyileşmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Bitcoin’in 2020
yılının 2. çeyreğine kadar göreceği fiyatları bilen analistle tanışın!

Eylül ayında aşağıdaki grafiği yayınlayan usta analist FilbFilb, Bitcoin‘in 2020 yılının 2. çeyreğine kadar görebileceği fiyat eğiliminin bir tahminini çizdi. Bazıları bu tahmini dikkate almayarak, güldü. Ancak Bitcoin olumlu Çin haberlerinin arkasındaki geçici bir yardım rallisiyle 10.000 dolara yükseldiğinde, tahminlerin yaklaşık %100 doğru olduğu kanıtlandı ve daha sonra BTC 6.000 doların ortalarına düştü. Ayrıca analist FilbFilb, Aralık 2018’den aylar önce Bitcoin’in 3.150 dolarlık dip fiyatını doğru bildi.

İşte Bitcoin’de “3.150, 6.500, 10.000” Dolar ve Daha Fazlasını Bilen Analistin Tahmini 3

Bitcoin neden yakında iyileşebilir?
Usta analist 3 nedenle açıklıyor

Usta analist Bitcoin’in yakında tekrar yükselişe geçmesini bekliyor. Telegram kanalında yayınlanan mesajlarda FilbFilb, bir fiyat hedefi vermemekle birlikte Bitcoin’in neden yakında iyileşeceğini düşündüğünü üç faktörle açıkladı:

  • Bitcoin’in kısa vadeli grafiği, Adam ve Havva paterninin dibini oluşturdu. Bu da bir tabanın oluştuğunu ve ardından geri dönüşün hızla gerçekleşeceğini gösteren iyi bir göstergedir.
  • Yerel diplerin ve üst kısımların yakınındaki uç noktalara vuran BitMEX’in fonlama oranı, short’lar için gülünç derecede yüksek bir seviyeye ulaştı, yani long ödeme yapıyorlar. Bu, piyasanın çok short’landığını, genellikle diplerin yakın olduğunu gösteriyor.
  • Son olarak Filb Filb, “sipariş defterinin teklif tarafının büyük ölçüde toparlandığını” yazarak, kripto piyasalarında alım talebinin devam ettiğini öne sürdü.
“Ölü Kedi Sıçraması” Diyen Ünlü Analistlerden Korkutan Bitcoin Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin Temalı Sanat Eserleri Satışlarda Rekor Kırdı

İşte Ünlü Yatırım Analistinden Altın ve Bitcoin Tahmini

Bitcoin, BCH yarılanma şablonunu takip eder mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası